ده نکته آسان برای داشتن خانه و زندگی شاد با فنگ شویی

از فنگ شویی برای هر جنبه­ از زندگی خود استفاده کنید. فنگ شویی کاربردهای زیادی دارد؛ به شما در ساخت خانه‌­ای شاد و هماهنگ، محل کاری موفق و کارآمد یا باغی زیبا کمک می­‌کند، همچنین با کمک آن می­‌توانید خانه خود را سریع‌­تر بفروش برسانید و زندگی شاد با فنگ شویی را تجربه کنید.

همه چیز به شما بستگی دارد! می‌توانید زندگی شاد با فنگ شویی را تجربه کنید. با چند نکته فنگ شویی کاربردی و آسان، زندگی خود را بهتر کنید.

1- فنگ شویی در خانه

زندگی شاد با فنگ شویی

افراد زیادی به فنگ شویی خانه خود علاقه‌­مند هستند و خانه مکان خارق­ العاده­ای برای اجرای مفاهیم فنگ شویی است. با انتخاب دقیق و اجرای دکور می­‌توانید خانه‌­ای سالم و شاد داشته­ باشید و زندگی شاد با فنگ شویی به وجود آورید.

برای مثال، آیا می­‌دانستید فنگ شویی با ایجاد جریان انرژی می‌­تواند عشق بیشتری را در میان اعضای خانواده بوجود بیاورد؟ در واقع، با چند گام کوچک می­‌توانید محیطی را ایجاد کنید که می‌­تواند انرژی خوب را تقویت ­کند و بر بخش‌­های زندگی شما تاثیر بگذارد.

این مطلب براساس این حقیقت است که اگر شما در خانه­ فنگ شویی ­شده شاد و سالمی زندگی ­کنید، انرژی­تان به ­ناچار سالم و شاد خواهد شد و زندگی شاد با انجام مراحل فنگ شویی برای دکوراسیون منزل رقم می‌خورد.

2- آثار فنگ شویی بر موفقیت شغلی

زندگی شاد با فنگ شویی

سرمایه‌­داران بانفوذ در سراسر جهان از لحاظ مذهبی از فنگ شویی استفاده می­‌کنند چون جواب می‌­دهد. مهم نیست محیط کار شما چگونه باشد، با استفاده از اصول فنگ شویی می­‌توانید موفقیت را افزایش دهید و از انجام کار لذت ببرید.

فنگ شویی به­‌طور خودکار سبب موفقیت شما در کسب­ و کارتان نمی‌­شود، اما به شما در رسیدن به اهداف­تان کمک می­‌کند. اگر مالک کسب­ و کاری هستید، شاید از فنگ شویی در خرده­ فروشی استفاده کنید یا با کمک آن انرژی خوب را در دفترتان تقویت کنید که سبب موفقیت کسب ­و کارتان می­‌شود.

با چند نکته فنگ شویی کاربردی محل کاری هوشمند بسازید و از مزیت­‌های آن استفاده کنید.

3- فنگ شویی در باغ

زندگی شاد با فنگ شویی

فنگ شویی نباید به فضای داخلی خانه محدود شود، بلکه می­‌توان از آن در باغ نیز استفاده کرد. فنگ شویی خوب در باغ­تان به شما کمک می­‌کند تا انرژی باکیفیت و تقویت­‌کننده فنگ شویی را به خانه­ خود جذب کنید و شاد شوید.

وقتی درباره فنگ شویی خوب باغ صحبت می‌کنیم، اندازه باغ مهم نیست. آنچه اهمیت دارد عوامل فنگ شویی است که در باغ‌تان قرار می‌­دهید. برای مثال، با قرار دادن لاک­پشت فنگ شویی در مکانی خوب می­‌توانید از انرژی خانه‌­تان محفاظت کنید، آن را تقویت کنید و پایدار سازید.

به­ همین­ ترتیب، می­‌توانید با قراردادن مجسمه بودا، آب­نماها یا با ساخت دیوار عمودی در باغ از مزیت­‌های آن بهره‌­مند شوید.

بیشتر بخوانید: فنگ شویی رنگ‌ها برای خلق خانه‌ای زیبا

4- فنگ شویی در املاک

زندگی شاد با فنگ شویی

فنگ شویی در خرید و فروش خانه جدید به شما کمک می­‌کند. ممکن است باورنکردنی باشد اما حقیقت دارد.

هنگام فروش خانه‌­تان با کمک نکات اساسی فنگ شویی می­‌توانید خانه خود را سریع­‌تر به فروش برسانید. نظریه­‌های ابتدایی جواب می­‌دهند چون اگر خانه شما انرژی خوب داشته­ باشد، خریداران به محض ورورد جذب آن می­‌شوند.

همچنین می­‌توانید از انرژی خوب برای خرید خانه استفاده کنید. در اینجا فنگ شویی فقط بر روی انرژی شما تاثیر نمی­‌گذارد، بلکه بر تعیین موقعیت خانه‌­هایی که برای دیدن آنها می­‌روید، بر درک کیفیت انرژی چی در خانه و بر روش‌­های اصلاح فنگ شویی بد در خانه جدید تاثیر می­‌گذارد.

انتقال حرکت فرصتی عالی را برای تمرین فنگ شویی فراهم می­‌کند که به سلامتی، شادی و رفاه منجر می­‌شود.

5- از نوسازی­‌ها به نفع خود استفاده کنید

زندگی شاد با فنگ شویی

همان‌طور که نقل مکان به خانه جدید فرصت سرمایه ­گذاری بر روی انرژی خوب را فراهم می‌­کند، نوسازی­ خانه کنونی­‌تان نیز همین اثر را دارد.

چه پروژه بازسازی بزرگ باشد یا کوچک، می­‌توانید از آن برای رفع باگوها استفاده کنید. برای مثال، بازسازی آشپزخانه این فرصت را به شما می‌­دهد تا جهت بد گاز را اصلاح کنید یا با افزایش فضا در آن برهم ­ریختگی را کاهش دهید.

اگر اتاق خواب بچه­‌ها را تغییر می­‌دهید، اندازه همه آنها را یکسان درنظر بگیرید. با این کار انرژی درمیان بچه‌­ها متوازن می­‌شود. بعلاوه می­‌توانید دیوار بیرونی یا پنجره­‌ها را به موقعیت فنگ شویی بهتری منتقل کنید.

طی بازسازی خانه‌­تان، فنگ شویی را در تصمیمات خود لحاظ کنید و انرژی خانه خود را افزایش دهید.

6- فضاهای برهم‌­ریخته را مرتب کنید

زندگی شاد با فنگ شویی

تاثیر فنگ شویی با رفع برهم­ ریختگی بر روی سلامتی، سطح انرژی و کیفیت کلی زندگی­‌تان مشهود است. برهم ­ریختگی انرژی شما را کاهش می­‌دهد و بهترین اهداف شما را تضعیف می­‌کند.

در اینجا باکمک فنگ شویی می­‌توانید با انجام گام­‌های مرتب ­کردن برهم ­ریختگی، انرژی بهتر را در خانه­ تان ایجاد کنید.

مساله بعدی جدا از برهم­ ریختگی فیزیکی است. تمرین «پاک­سازی فضا» باید به­ طور منظم انجام شود. با سوزاندن گیاهان خشک در خانه یا با استفاده از روغن­‌ها، دست­ کم سالی یک بار یا بعد از اتفاقی پرتنش انرژی­‌های منفی را از خانه خود دور کنید. با انجام این کار، خانه شما حس بهتری خواهد داشت و جریان انرژی چی در آن بهتر خواهد بود.

7- سلامتی خود را با فنگ شویی بهتر کنید

زندگی شاد با فنگ شویی

با بکارگیری نکات اساسی فنگ شویی و دوری کردن از اشتباهات رایج فنگ شویی در چیدمان، می‌­توانید سلامتی و حس بهزیستیان تاحدزیادی بهتر کنید. باکمک فنگ شویی می‌­توانید زیبایی شفابخش و هماهنگی را به زندگی‌­تان بیاورید و انرژی خوب فنگ شویی را در خانه­‌تان ایجاد کنید.

برای مثال، اتاق­ خواب، حمام، آشپزخانه شما «تثلیث فنگ شویی» را تشکیل می‌­دهند و به­ طور قابل ­توجهی بر بهزیستی شما تاثیر می­‌گذارند. همچنین می‌­توانید از نکات فنگ شویی برای کاهش وزن استفاده کنید و فراوانی نور طبیعی می­‌تواند روحیه کلی شما را بهبود ببخشد.

گام‌­های زیادی را که هم ­اکنون در فنگ شویی انجام می‌­دهید، احتمالاً مربوط به سلامتی شما هستند و انجام آنها مهم است.

8- فنگ شویی خوب برای زندگی عاشقانه‌­تان

حکمت فنگ شویی درمان‌­های متفاوتی را برای بهبود زندگی عاشقانه‌­تان ارائه می‌­دهد. داشتن زندگی عاشقانه هماهنگ و شاد بخش مهمی از بهزیستی شما را تشکیل می‌­دهد.

همان‌طور که حدس می­‌زنید، بخش زیادی از این فنگ شویی در اتاق­ خواب اتفاق می‌­افتد و با کارهای آسان زیادی می­‌توانید زندگی عاشقانه خود را بهبود دهید. زو‌‌ج‌­های زیادی با استفاده از تکنیک‌­های ساده فنگ شویی رابطه و زندگی جنسی خود را به­طور چشمگیری بهبود می‌­دهند، از اضافه ­کردن نور گرفته تا جابه‌­جا کردن تخت­خواب و مرتب ­کردن کمدها.

9- آیا فنگ شویی از لحاظ اقتصادی به شما کمک می­‌کند

فنگ شویی خوب لزوماً برای شما ثروت نمی­‌آورد، اما از شما حمایت می‌­کند تا به شهرت و ثروتی که می‌­خواهید برسید. با فنگ شویی می­‌توانید هم در خانه و هم در محل ­کار محیطی را ایجاد کنید که سبب تقویت شما و جذب انرژی‌­ها برای ظهور ثروت می‌­شود.

هنگام نقشه ­برداری از خانه، باید مناطق پول را در خانه‌­تان شناسایی کنید. سپس می‌­توانید از منحنی‌­ها و نمادهایی مانند فواره‌ها و گره‌­های عرفانی برای تقویت فروانی و قدرت استفاده کنید.

10- فنگ شویی برای هر فصل

فصل­‌ها به­ ترتیب می‌­آیند و می‌­روند و شما این فرصت را دارید تا از فنگ شویی به نفع خود استفاده کنید. این مساله شامل خانه و خود شما نیز می­‌شود.

برای مثال، در بهار ممکن است طبق هر سال خانه را تمیز کنید و برهم ­ریختگی­‌ها را مرتب کنید. شما باید از خانه خارج شوید و از طبیعت لذت ببرید و افسردگی زمستان را از تن خود بیرون کنید. این کار به شما فرصت می­‌دهد تا انرژی خوب را به خانه زیبا و تمیزتان برگردانید.

زندگی شاد با فنگ شویی

در تعطیلات سالانه فرصت­ دارید نکات فنگ شویی را انجام دهید. برای مثال، عید نوروز بهانه خوبی است تا زندگی شاد با فنگ شویی و احیا کردن جان‌ها را تجربه کنید. سال جدید مانند بهار فرصت تجدیدشدن است و فنگ شویی فرصتی عالی برای دوباره زنده و شاد دشه است

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.