مراحل فنگ شویی برای دکوراسیون منزل و داشتن خانه‌ای هماهنگ

با هدف ایجاد خانه ای دوست داشتنی، حمایتی، سرگرم کننده و شاد می‌توان از فنگ شویی در تزئین خانه خود استفاده کرد. نکات تزئیناتی که در فنگ شویی استفاده می‌شود کمی متفاوت از تزئینات سنتی است، اما به محض شروع استفاده از فنگ شویی، یک خانه با دکوراسیون هماهنگ را خواهید داشت تا از آن لذت ببرید!

استفاده از فنگ شویی در دکوراسیون راهی برای تزئین خانه شما برای ایجاد احساس شادابی و زندگی شاد با فنگ شویی است. مراحل فنگ شویی برای دکوراسیون منزل لزوماً به معنای ایجاد خانه‌ای از نوع ذن (مکتبی در مذهب بودایی است که در ژاپن پدیدار شده و تأکید فراوانی بر تفکر لحظه به لحظه و ژرف نگری به ماهیت اشیا جانداران و… به وسیله تجربه مستقیم دارد.) نیست. منظور از مراحل فنگ شویی برای دکوراسیون منزل این است که شما محیطی ایجاد می‌کنید که بهترین انرژی را برای پشتیبانی از فعالیت خاص یا فعالیت‌هایی که برای آن فضا در نظر گرفته شده است، دارا باشد.

مراحل فنگ شویی برای دکوراسیون منزل

هنگام تزیین خانه خود با فنگ شویی، مهم است که روی تصویر بزرگ (کل خانه یا آپارتمان خود) تمرکز کنید، همچنین “بزرگنمایی” در هر منطقه خاص از خانه خود داشته باشید تا بهترین انرژی فنگ شویی را در تمام اتاق‌های خود ایجاد کنید.

یک دفترِ کار داخل خانه نیاز به یک انرژی فعال و پویا برای موفقیت دارد، در حالی که یک اتاق خواب به انرژی آرام و شهوت انگیز نیاز دارد. شما می‌توانید با رعایت اصول اساسی فنگ شویی در اقدامات تزئینی خود به انرژی‌های مورد نظر دست یابید.

اولین قدم شما برای تزیین خانه خود با فنگ شویی قبل از روند تزئین واقعی، شروع می‌شود. شرط لازم فنگ شویی پاک کردن باقیماندههای انرژی قدیمی و ایجاد یک پایه انرژی قوی و شفاف است. معنی آن در سطح عملی چیست؟

این بدان معنی است که شما باید خرت و پرت خود را جمع کنید. تزئین یک خانه درهم ریخته، از نظر فنگ شویی، معنی ندارد. به نوعی انگار  از لوازم آرایشی گران قیمت بر روی صورت شسته نشده استفاده شود. چرا این کار را کنید؟ فقط پس از پاک کردن انرژی قدیمی می‌توانید یک روند دکوراسیون موفق در فنگ شویی را شروع کنید. اما صبر کنید، یک قدم دیگر قبل از اینکه خود را در بازی با رنگ‌ها، بافت‌ها و انواع بی پایان درمان‌های فنگ شویی غوطه ور کنید وجود دارد!

بیایید بهترین مراحل فنگ شویی برای دکوراسیون منزل را کشف کنیم.

هوا و نور با کیفیت خوب

این دو عنصر برای داشتن انرژی خوب فنگ شویی در خانه شما ضروری است، بنابراین برای تزئین فنگ شویی خوب، ضروری است. به این ترتیب، اگر تمام کارهای مقدماتی را انجام داده‌اید که خانه شما بدون درهم ریختگی است (یا تقریباً منظم است)، از هوای با کیفیت و نور با کیفیت مناسب برخوردار هستید، اکنون آماده هستید تا با فنگ شویی تزئین را شروع کنید!

توصیف کردن نقشه انرژی خانه خود

باگوا یا نقشه انرژی منزل شما به عنوان یک نقشه ساخت یا نقشه‌ای روشن درمورد اینکه از چه رنگ‌هایی در اتاق‌های خاص استفاده می‌شود، چه تصاویری در خانه شما بهتر است، چگونگی قرار دادن مبلمان برای بهترین جریان انرژی و غیره استفاده می‌شود. بدانید که باگوا برای تزئین موفقیت آمیز فنگ شویی بسیار مهم است، بنابراین مطمئن شوید که این مرحله را نادیده نگرفته‌اید.

استفاده کردن از رنگ برای فنگ شویی خوب

رنگ روشی بسیار قدرتمند برای رد و بدل کردن انرژی در خانه شما و به دست آوردن نتایج مطلوب بسیار سریع‌تر است. به همین ترتیب، دانستن نحوه استفاده از فنگ شویی رنگ ‌ها به طرز ماهرانه‌ای برای تزئین خانه و فنگ شویی خوب بسیار مهم است. آیا آبی فنگ شویی مناسب برای اتاق نشیمن شما است؟ آیا قرمز برای در ورودی اصلی خوب است؟ جواب را پیدا کنید.

تعریف کردن محصولات فنگ شویی مورد نیاز خود

شما ممکن است بسیاری از آنها را در حال حاضر داشته باشید، یا ممکن است به یک فواره زیبا و یک هنر فنگ شویی عالی نیاز داشته باشید، به علاوه شاید یک تصویر بودا در خانه خود داشته باشید تا با طرح دکوراسیون خود پیش بروید.

اگرچه تزئینات خوب فنگ شویی به معنای فضای ذن (یا یک ساختمان چینی) نیست، به این معنی است که شما با قصد تمیزی و مرتبی تزئین می‌کنید و از موارد خاص به عنوان درمان فنگ شویی استفاده می‌کنید.

استفاده کردن از دکوراسیون مدرن به عنوان درمان فنگ شویی

بنابراین، شما آب نمای خود و کریستال‌های خود را خریداری کرده‌اید، اکنون کجا و چگونه می‌توانید آنها را برای بهترین فنگ شویی در خانه خود جای دهید؟ البته اولین قدم این است که از باگوا خانه خود کمک بگیرید (که در مرحله شماره 2 در بالا انجام داده‌اید). قدم بعدی در دکوراسیون خوب فنگ شویی، قرار دادن علائم درمانی بر اساس بهترین یا خوش یمن ترین دستورالعمل‌های شما است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.