درباره وینوک

در وینوک، ما نکات کاربردی و ایده‌هایی برای کمک به شما در بهتر ساختن خانه خود ارائه می‌دهیم. از ایده‌هایی در مورد دکوراسیون منزل و توصیه‌های باغبانی و پرورش گل و گیاه گرفته تا اصول خانه‌داری، سازماندهی خانه و خرید وسایل منزل همگی می‌توانند به شما بهترین راه‌حل‌ها را ارائه دهند.

دکوراسیون منزل، نظافت و سازماندهی وسایل خانه و گل و گیاه و باغبانی همگی جزء مواردی است که در وینوک پوشش داده می‌شود و به آسانی می‌توانید به مقالاتی در این زمینه‌ها دسترسی داشته باشید و به جواب سوالات خود برسید.

هدف ما در وینوک جمع آوری و ارائه اطلاعاتی است که به خوبی درباره آنها تحقیق شده و مورد بررسی قرار گرفته‌اند تا بتوانید با استفاده آنها، خانه و باغ خود را به بهترین شکل ممکن نگهداری و دکور کنید.

کلمه وینوک از کجا می‌آید؟

در اصل وینوک نام محلی است در روستای تاریخی نویس که باغ‌هایی سرسبز در آن واقع شده است. کلمه وینوک در زبان فارسی بسیار خاص و منحصر به فرد است. اما زمانی که وینوک را برای مجله خود انتخاب کردیم، با کمی جستجوی آن به صورت انگلیسی در اینترنت متوجه شدیم که در زبان لاتین نیز معنای خاصی دارد.

Vinok نام تاج گلی است که در سنت اوکراین دختران ازدواج نکرده آن را بر روی سر خود می‌گذارند. دختران اوکراینی در مراسم‌ها و جشن‌های مذهبی خود، این تاج را بر روی سر خود قرار می‌دهند.

وینوک نام مجله شد و تا به امروز از اینکه این نام را هر روز بر زبان می‌آوریم، بسیار خوشحال هستیم و حس و حال خوبی از آن می‌گیریم.

داستان وینوک

ایده وینوک در ابتدا چیزی مانند یک وبلاگ بود، تا به امروز که شما وینوک را به شکل یک مجله دیجیتال در زمینه‌ دکوراسیون داخلی، طراحی داخلی خانه، باغبانی و پرورش گل و گیاه در خانه و نظافت و سازماندهی وسایل خانه مشاهده می‌کنید. امروزه دیدن وینوک به عنوان یک مجله اینترنتی حس و حال خوبی برای ما دارد و بهترین حس زمانی است که حاصل دست رنج خود را در نظر شما خوب ببینیم و از شما بازخورد مثبت بگیریم.

مطمئنا هر مجله آنلاین که محتوا محور است بدون تیم تحریریه و محتوا خود، حرفی برای گفتن ندارد. تیم تحریریه ما از افرادی پویا و با استعداد تشکیل شده است که همگی دارای تجربه بالا در انتشار و گردآوری محتوا برای وب‌سایت‌ها هستند.