نویسنده مهمان

مجله وینوک در راستای حمایت از نویسندگی و وب نویسی و به منظور ارتقای سطح کیفی وبگردی فارسی زبانان و همچنین فراهم کردن بستری مناسب برای معرفی و اشتراک گذاری ایده ها، دانش و اطلاعات تمام افراد، از تمامی علاقه مندان به نویسندگی دعوت به همکاری می نماید.

اگر به نویسندگی و اشتراک گذاشتن دانسته هایتان علاقه مندید و یا تمایل دارید دیگران از ایده ها و اطلاعاتتان بهره مند شوند و از این طریق سهمی در ارتقای سطح فرهنگی و دانش هموطنان عزیزمان داشته باشید، وینوک مکانی مناسب برای شماست و این امکان را فراهم میکند تا استعداد خود را به دیگران بشناسانید.

شما عزیزان میتوانید از طریق فرم زیر به راحتی مقاله های خودتون رو برای ما ارسال کنید

لطفا قبل از ارسال مقاله به نکته های زیر توجه داشته باشید:

  1. مطلب نباید از سایت، وبلاگ و یا مجلات فارسی زبان کپی شده باشد. استفاده از منابع فارسی (مانند مجلات، سایتها و …) تنها به صورت نقل قول مجاز است و مستلزم ذکر نام سایت، وبلاگ، شماره مجله و … که بخشی از مطلب آن، مورد نقل واقع شده به همراه نام نویسنده میباشد.
  2. در صورت ارسال مطالب دنباله دار ( مقالاتی که در چندین پست متفاوت) منتشر میشوند، برای جلوگیری از ناقص ماندن مقاله ها  باید تمام مجموعه به صورت یکجا برای ما ارسال کنید.
  3. توصیه میشود قبل از ارسال مطلب و یا اقدام به نگارش آن، موضوعات مشابه را در سایت جستجو نمایید تا از ارسال مطلب تکراری جلوگیری شود. در این زمینه و یا حتی برای انتخاب موضوع میتوانید از طریق بخش تماس با ما در ارتباط باشید.
  4. ذکر منبع و یا منابعی که مطلب از آنها اخذ شده است الزامی است.
  5. تعداد کلمات هر نوشته باید بیشتر از ۵۰۰ واژه باشد.

Loading