ده نکته آسان برای داشتن خانه و زندگی شاد با فنگ شویی

از فنگ شویی برای هر جنبه­ از زندگی خود استفاده کنید. فنگ شویی کاربردهای زیادی دارد؛ به شما در ساخت خانه‌­ای شاد و هماهنگ، محل کاری موفق و کارآمد یا باغی زیبا کمک می­‌کند، همچنین با کمک آن می­‌توانید خانه خود را سریع‌­تر بفروش برسانید و زندگی شاد با فنگ شویی را تجربه کنید.

همه چیز به شما بستگی دارد! می‌توانید زندگی شاد با فنگ شویی را تجربه کنید. با چند نکته فنگ شویی کاربردی و آسان، زندگی خود را بهتر کنید.

1- فنگ شویی در خانه

زندگی شاد با فنگ شویی

افراد زیادی به فنگ شویی خانه خود علاقه‌­مند هستند و خانه مکان خارق­ العاده­ای برای اجرای مفاهیم فنگ شویی است. با انتخاب دقیق و اجرای دکور می­‌توانید خانه‌­ای سالم و شاد داشته­ باشید و زندگی شاد با فنگ شویی به وجود آورید.

برای مثال، آیا می­‌دانستید فنگ شویی با ایجاد جریان انرژی می‌­تواند عشق بیشتری را در میان اعضای خانواده بوجود بیاورد؟ در واقع، با چند گام کوچک می­‌توانید محیطی را ایجاد کنید که می‌­تواند انرژی خوب را تقویت ­کند و بر بخش‌­های زندگی شما تاثیر بگذارد.

این مطلب براساس این حقیقت است که اگر شما در خانه­ فنگ شویی ­شده شاد و سالمی زندگی ­کنید، انرژی­تان به ­ناچار سالم و شاد خواهد شد و زندگی شاد با انجام مراحل فنگ شویی برای دکوراسیون منزل رقم می‌خورد.

2- آثار فنگ شویی بر موفقیت شغلی

زندگی شاد با فنگ شویی

سرمایه‌­داران بانفوذ در سراسر جهان از لحاظ مذهبی از فنگ شویی استفاده می­‌کنند چون جواب می‌­دهد. مهم نیست محیط کار شما چگونه باشد، با استفاده از اصول فنگ شویی می­‌توانید موفقیت را افزایش دهید و از انجام کار لذت ببرید.

فنگ شویی به­‌طور خودکار سبب موفقیت شما در کسب­ و کارتان نمی‌­شود، اما به شما در رسیدن به اهداف­تان کمک می­‌کند. اگر مالک کسب­ و کاری هستید، شاید از فنگ شویی در خرده­ فروشی استفاده کنید یا با کمک آن انرژی خوب را در دفترتان تقویت کنید که سبب موفقیت کسب ­و کارتان می­‌شود.

با چند نکته فنگ شویی کاربردی محل کاری هوشمند بسازید و از مزیت­‌های آن استفاده کنید.

3- فنگ شویی در باغ

زندگی شاد با فنگ شویی

فنگ شویی نباید به فضای داخلی خانه محدود شود، بلکه می­‌توان از آن در باغ نیز استفاده کرد. فنگ شویی خوب در باغ­تان به شما کمک می­‌کند تا انرژی باکیفیت و تقویت­‌کننده فنگ شویی را به خانه­ خود جذب کنید و شاد شوید.

وقتی درباره فنگ شویی خوب باغ صحبت می‌کنیم، اندازه باغ مهم نیست. آنچه اهمیت دارد عوامل فنگ شویی است که در باغ‌تان قرار می‌­دهید. برای مثال، با قرار دادن لاک­پشت فنگ شویی در مکانی خوب می­‌توانید از انرژی خانه‌­تان محفاظت کنید، آن را تقویت کنید و پایدار سازید.

به­ همین­ ترتیب، می­‌توانید با قراردادن مجسمه بودا، آب­نماها یا با ساخت دیوار عمودی در باغ از مزیت­‌های آن بهره‌­مند شوید.

بیشتر بخوانید: فنگ شویی رنگ‌ها برای خلق خانه‌ای زیبا

4- فنگ شویی در املاک

زندگی شاد با فنگ شویی

فنگ شویی در خرید و فروش خانه جدید به شما کمک می­‌کند. ممکن است باورنکردنی باشد اما حقیقت دارد.

هنگام فروش خانه‌­تان با کمک نکات اساسی فنگ شویی می­‌توانید خانه خود را سریع­‌تر به فروش برسانید. نظریه­‌های ابتدایی جواب می­‌دهند چون اگر خانه شما انرژی خوب داشته­ باشد، خریداران به محض ورورد جذب آن می­‌شوند.

همچنین می­‌توانید از انرژی خوب برای خرید خانه استفاده کنید. در اینجا فنگ شویی فقط بر روی انرژی شما تاثیر نمی­‌گذارد، بلکه بر تعیین موقعیت خانه‌­هایی که برای دیدن آنها می­‌روید، بر درک کیفیت انرژی چی در خانه و بر روش‌­های اصلاح فنگ شویی بد در خانه جدید تاثیر می­‌گذارد.

انتقال حرکت فرصتی عالی را برای تمرین فنگ شویی فراهم می­‌کند که به سلامتی، شادی و رفاه منجر می­‌شود.

5- از نوسازی­‌ها به نفع خود استفاده کنید

زندگی شاد با فنگ شویی

همان‌طور که نقل مکان به خانه جدید فرصت سرمایه ­گذاری بر روی انرژی خوب را فراهم می‌­کند، نوسازی­ خانه کنونی­‌تان نیز همین اثر را دارد.

چه پروژه بازسازی بزرگ باشد یا کوچک، می­‌توانید از آن برای رفع باگوها استفاده کنید. برای مثال، بازسازی آشپزخانه این فرصت را به شما می‌­دهد تا جهت بد گاز را اصلاح کنید یا با افزایش فضا در آن برهم ­ریختگی را کاهش دهید.

اگر اتاق خواب بچه­‌ها را تغییر می­‌دهید، اندازه همه آنها را یکسان درنظر بگیرید. با این کار انرژی درمیان بچه‌­ها متوازن می­‌شود. بعلاوه می­‌توانید دیوار بیرونی یا پنجره­‌ها را به موقعیت فنگ شویی بهتری منتقل کنید.

طی بازسازی خانه‌­تان، فنگ شویی را در تصمیمات خود لحاظ کنید و انرژی خانه خود را افزایش دهید.

6- فضاهای برهم‌­ریخته را مرتب کنید

زندگی شاد با فنگ شویی

تاثیر فنگ شویی با رفع برهم­ ریختگی بر روی سلامتی، سطح انرژی و کیفیت کلی زندگی­‌تان مشهود است. برهم ­ریختگی انرژی شما را کاهش می­‌دهد و بهترین اهداف شما را تضعیف می­‌کند.

در اینجا باکمک فنگ شویی می­‌توانید با انجام گام­‌های مرتب ­کردن برهم ­ریختگی، انرژی بهتر را در خانه­ تان ایجاد کنید.

مساله بعدی جدا از برهم­ ریختگی فیزیکی است. تمرین «پاک­سازی فضا» باید به­ طور منظم انجام شود. با سوزاندن گیاهان خشک در خانه یا با استفاده از روغن­‌ها، دست­ کم سالی یک بار یا بعد از اتفاقی پرتنش انرژی­‌های منفی را از خانه خود دور کنید. با انجام این کار، خانه شما حس بهتری خواهد داشت و جریان انرژی چی در آن بهتر خواهد بود.

7- سلامتی خود را با فنگ شویی بهتر کنید

زندگی شاد با فنگ شویی

با بکارگیری نکات اساسی فنگ شویی و دوری کردن از اشتباهات رایج فنگ شویی در چیدمان، می‌­توانید سلامتی و حس بهزیستیان تاحدزیادی بهتر کنید. باکمک فنگ شویی می‌­توانید زیبایی شفابخش و هماهنگی را به زندگی‌­تان بیاورید و انرژی خوب فنگ شویی را در خانه­‌تان ایجاد کنید.

برای مثال، اتاق­ خواب، حمام، آشپزخانه شما «تثلیث فنگ شویی» را تشکیل می‌­دهند و به­ طور قابل ­توجهی بر بهزیستی شما تاثیر می­‌گذارند. همچنین می‌­توانید از نکات فنگ شویی برای کاهش وزن استفاده کنید و فراوانی نور طبیعی می­‌تواند روحیه کلی شما را بهبود ببخشد.

گام‌­های زیادی را که هم ­اکنون در فنگ شویی انجام می‌­دهید، احتمالاً مربوط به سلامتی شما هستند و انجام آنها مهم است.

8- فنگ شویی خوب برای زندگی عاشقانه‌­تان

حکمت فنگ شویی درمان‌­های متفاوتی را برای بهبود زندگی عاشقانه‌­تان ارائه می‌­دهد. داشتن زندگی عاشقانه هماهنگ و شاد بخش مهمی از بهزیستی شما را تشکیل می‌­دهد.

همان‌طور که حدس می­‌زنید، بخش زیادی از این فنگ شویی در اتاق­ خواب اتفاق می‌­افتد و با کارهای آسان زیادی می­‌توانید زندگی عاشقانه خود را بهبود دهید. زو‌‌ج‌­های زیادی با استفاده از تکنیک‌­های ساده فنگ شویی رابطه و زندگی جنسی خود را به­طور چشمگیری بهبود می‌­دهند، از اضافه ­کردن نور گرفته تا جابه‌­جا کردن تخت­خواب و مرتب ­کردن کمدها.

9- آیا فنگ شویی از لحاظ اقتصادی به شما کمک می­‌کند

فنگ شویی خوب لزوماً برای شما ثروت نمی­‌آورد، اما از شما حمایت می‌­کند تا به شهرت و ثروتی که می‌­خواهید برسید. با فنگ شویی می­‌توانید هم در خانه و هم در محل ­کار محیطی را ایجاد کنید که سبب تقویت شما و جذب انرژی‌­ها برای ظهور ثروت می‌­شود.

هنگام نقشه ­برداری از خانه، باید مناطق پول را در خانه‌­تان شناسایی کنید. سپس می‌­توانید از منحنی‌­ها و نمادهایی مانند فواره‌ها و گره‌­های عرفانی برای تقویت فروانی و قدرت استفاده کنید.

10- فنگ شویی برای هر فصل

فصل­‌ها به­ ترتیب می‌­آیند و می‌­روند و شما این فرصت را دارید تا از فنگ شویی به نفع خود استفاده کنید. این مساله شامل خانه و خود شما نیز می­‌شود.

برای مثال، در بهار ممکن است طبق هر سال خانه را تمیز کنید و برهم ­ریختگی­‌ها را مرتب کنید. شما باید از خانه خارج شوید و از طبیعت لذت ببرید و افسردگی زمستان را از تن خود بیرون کنید. این کار به شما فرصت می­‌دهد تا انرژی خوب را به خانه زیبا و تمیزتان برگردانید.

زندگی شاد با فنگ شویی

در تعطیلات سالانه فرصت­ دارید نکات فنگ شویی را انجام دهید. برای مثال، عید نوروز بهانه خوبی است تا زندگی شاد با فنگ شویی و احیا کردن جان‌ها را تجربه کنید. سال جدید مانند بهار فرصت تجدیدشدن است و فنگ شویی فرصتی عالی برای دوباره زنده و شاد دشه است

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.