بهترین دستگاه های اسپرسوساز موجود در بازار ایران کدامند؟

قبل از اینکه بخواهید بهترین دستگاه اسپرسوساز را انتخاب کنید بهتر است بدانید چه نوع دستگاهی را لازم دارید. در این یادداشت سعی شده است که به اکثر سوالات درباره‌ی اسپرسو جواب داده شود.

همچنین با پیشنهاد بهترین دستگاه های اسپرسوساز موجود در بازار به دوستداران اسپرسو کمک شود تا بتوانند بهترین دستگاه مورد نظرشان را مناسب با چیدمان و طراحی آشپزخانه کوچک و همچنین بودجه‌ی در نظر گرفته‌ی خود انتخاب کنند. حتی دستگاه‌هایی در بازار وجود دارد که برای هر نوع طراحی در آشپزخانه مانند طراحی و دیزاین آشپزخانه با چوب بهترین گزینه هستند و علاوه بر کارایی بالایی که دارند، زیبایی خاصی به آشپزخانه می‌دهند.

اسپرسو (Espresso) چیست؟

اسپرسو واژه‌ای ایتالیایى است به معناى سریع در واقع نوعی از قهوه است که شیوه درست کردن آن سبب تمایزش می‌باشد. با انواع دانه‌های قهوه، چه عربیکا، چه ربوستا و چه ترکیبی می‌توان اسپرسو تهیه کرد. چیزی که مهم است میزان آسیاب کردن دانه‌های قهوه است.

برای اسپرسو دانه‌های قهوه را به صورت متوسط آسیاب می‌کنیم یعنی درشت از قهوه ترک و ریزتر از قهوه فرانسه و قهوه‌های دمی. دانه‌های قهوه را می‌توانیم با آسیاب‌های دستی یا برقی آسیاب کنیم. دستگاه‌های اسپرسوساز، آب نزدیک به نقطه جوش را از میان دانه‌های قهوه‌ی آسیاب شده و فشرده شده با فشار عبور داد و در عرض کمتر از سی ثانیه ترکیبی غلیظ  معطر و مملو از کافئین تحت عنوان اسپرسو را تحویل می‌دهند.

قهوه اسپرسو با عصاره گیری از پودر قهوه فشرده شده، تهیه می‌شود روی اسپرسو هم لایه‌ی فوم مانندی بنام کرما (Crema) به این کف خامه قهوه می‌گویند، تشکیل می‌گردد. همچنین اسپرسو پایه تهیه تعدادی از نوشیدنی‌های دیگر از جمله: موکا، ماکیاتو، آمریکانو، لاته و کاپوچینو است، که البته این خاصیت اسپرسو نیز عامل تعیین کننده‌ای برای انتخاب دستگاه اسپرسوساز می‌باشد.

انواع دستگاه‌های اسپروساز

در دستگاه اسپرسو ساز آب از داخل محفظه مخصوص با فشار به جوش آور وارد مى‌شود، سپس با دماى بالا از جوش آور خارج مى‌شود و از نگهدارنده که حاوى قهوه آسیاب شده است، عبور مى‌کند و در انتها قهوه در محفظه مخصوص جمع مى‌شود و یا به طور مستقیم در فنجان مى‌ریزد.

نحوه ایجاد فشار لازم برای عبور آب بسته به نوع اسپرسوساز متفاوت است؛ در برخی اسپرسوسازها فشار لازم با پیستون دستی و در برخی دیگر به‌کمک بخار یا پمپ ایجاد می‌شود. فشار مطلوب برای تهیه اسپرسوی واقعی باید دست‌کم حدود ۹ بار(bar) باشد. در دستگاه‌های جدید اغلب اسپرسوسازهای نیمه‌خودکار و تمام‌خودکار بازار از قابلیت تولید فشار استاندارد ۱۵ بار برخوردارند.

 بهترین دستگاه های اسپرسوساز

برای تهیه قهوه اسپرسو دستگاه‌های مختلفی وجود دارد که شامل دستی، نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک، قابل حمل و روگازی (موکاپات) می‌باشند که برخی حرفه‌ای و برخی خانگی هستند:

 • اسپروساز دستی(اهرمی)

در واقع اگر می‌خواهید هر چیزی را در شات اسپرسوی خود کنترل کنید باید از روش دستی استفاده کنید و لذت ببرید. اسپرسوسازهای دستی با اهرم دستی کار می‌کنند و به اسپرسوساز اهرمی نیز معروفند.

 • دستگاه‌های اسپرسوساز نیمه اتوماتیک

اسپرسوسازهای نیمه‌ اتوماتیک هم برای مصرف خانگی و هم کافی‌شاپی کاربرد دارند. این نوع دستگاه‌ها مجهز به پمپ برقی هستند و در این دستگاه‌ها آسیاب‌کردن، پرکردن فیلتر نگهدارنده قهوه (پرتافیلتر Portafilter) و  تَمپ‌کردن قهوه (Tamper) فشرده کردن بر عهده‌ی شخص می‌باشد و لازم است برای درجه آسیاب، مقدار قهوه و همچنین زمان شروع و پایان عصاره‌گیری تصمیم ‌بگیرید.

این ماشین‌ها دارای کنترل دمای آب و کنترل فشار خودکار هستند. اما مصرف کننده با خاموش و روشن کردن پمپ، تصمیم می‌گیرد که چقدر آب از میان ذرات قهوه جریان یابد. تغییرات اندک در دمای آب و فشار می‌تواند تأثیرات زیادی بر کیفیت اسپرسویی که یک دستگاه تولید می‌کند، داشته باشد. بنابراین با داشتن سطح ثابت و بهینه این دستگاه‌ها، قهوه با کیفیت یکسان تولید می‌شود. مدل‌های نیمه اتوماتیک تقریباً محبوب ترین دستگاه‌های اسپرسوساز هستند.

 • دستگاه‌های اسپرسوساز تمام اتوماتیک

در این نوع از دستگاه‌ها مدت ‌زمان قابل کنترل است.همچنین برخی مجهز به آسیاب قهوه می‌باشند. در اسپرسوسازهای تمام‌ اتوماتیک حجم آب عبوری از فیلتر توسط خود دستگاه کنترل می‌شود و تایمر داخلی خود دستگاه پس از مدت ‌زمان مشخصی (معمولا بین ۲۵ تا ۳۰ ثانیه) به‌طور خودکار از ادامه جریان جلوگیری به عمل می‌آورد.

در ابتدا پس از ریختن قهوه در پرتافلیتر، دستگاه به وسیله یک تایمر داخلی روند عصاره گیری و تهیه قهوه را مدیریت می‌کند. این بدان معنی است که دستگاه، کنترل تهیه اسپرسو شما را دارد.

 • اسپرسوساز قابل حمل

یکی از محصولات جالب که برای تولید قهوه اسپرسو مورد استفاده قرار می‌گیرد، نانوپرسو Nanopresso است. نانوپرسو یک اسپرسوساز قابل حمل است که می‌توانید بدون نیاز به برق و تنها با نیروی دست خود برای پمپاژ، می‌توانید قهوه اسپرسو دلخواه خود را تهیه نمایید. ابعاد مناسب و استفاده سریع و آسان از ویژگی‌های این محصول منحصر به ‌فرد است و به‌دلیل وزن مناسب این محصول، به‌راحتی می‌توانید در خانه، محل کار، تفریح و… از طعم عالی نوشیدنی خود لذت ببرید.

 • اسپرسوساز رو گازی

اسپرسوساز روگازی یا موکاپات قابل‌حمل است، البته نوع برقی آن نیز وجود دارد. در این روش آب در محفظه بسته زیرین داغ شده و به‌دلیل ایجاد فشار بخار به‌سمت بالا حرکت می‌کند و از مسیر قیفی‌شکلی به محفظه میانی وارد می‌شود. محفظه میانی فیلتردار است و باید با پودر قهوه پر شود. عصاره قهوه سپس از مسیری لوله‌ای به محفظه خالی فوقانی می‌ریزد. درواقع موکاپات جایگزین خوش‌قیمت‌تری برای دستگاه‌های اسپرسوساز است. البته قهوه در موکاپات دقیقا به همان کیفیت اسپرسوسازهای حرفه‌ای در نمی‌آید.

 1. بهترین پیشنهاد اقتصادی : اسپرسوساز نوامدل NOVA 139
 2. بهترین پیشنهاد خانگی: اسپرسوساز دلونگی مدل 685M
 3. بهترین پیشنهاد قابل حمل: اسپرسوساز واکاکو مدل Nanopresso
 4. بهترین پیشنهاد اتوماتیک : اسپرسوساز تمام اتوماتیک دلونگی مدل ECAM 23.420

عوامل موثر در انتخاب دستگاه اسپرسوساز

شاید اصلی‌ترین دلیل برای انتخاب بهترین دستگاه های اسپرسوساز این است که دوست دارید تا کثیف کاری که کار با اسپرسوسازهای روگازی دارند و ممکن است قهوه از آنها رو لباس و زمین بریزند و بعد مجبور شوید پاک کردن لکه های قهوه از لباس را یاد بگیرید، خداحافظی کنید.

اصولا برای یک خرید مناسب باید نیاز واقعی خود یا خانواده خود را بشناسید تا یک اسپرسو ساز مناسب برای خود بیابید تا تجربه نوشیدن یک اسپرسوی با کیفیت در خانه یا محل کار برای شما لذت‌بخش شود. از جمله بهترین دستگاه های اسپرسوساز جهان در سال 2020 Breville , DeLonghi , Nespresso , Gaggia , Mr. Coffee, می باشند، که البته در ایران برخی مدل‌های دلونگی و نسپرسو را می توانید تهیه کنید. همچنین می‌توان به برندهای محبوب این روزهای اسپرسوی ایران واکاکو (Wacaco)، مباشی (MEBASHI)، نوا (NOVA) و . . . اشاره کرد.

در هنگام خرید یک دستگاه خانگی معمولا قیمت، طراحی و کیفیت ساخت، در نهایت نحوه‌ی تهیه برای انتخاب تعیین کننده است. برای اینکه بهترین دستگاه های اسپرسوساز مناسب خود را انتخاب کنید برخی ویژگی‌های اساسی را در هنگام خرید محصول باید در نظر بگیرید:

 • کیفیت ساخت و خواص ظاهر : وزن، ابعاد و جنس بدنه تاثیرگذار در انتخاب نوع و قیمت دستگاه می‌باشند.
 • نوع قهوه: دانه قهوه، پودر قهوه و یا کپسول را می توان با توجه به نوع دستگاه‌های اسپرسوساز بکار برد. برای دانه قهوه نیازمند آسیاب می‌شوید برخی از دستگاه‌ها خود آسیاب دارند، دستگاه‌های کپسولی دارای ویژگی کاربری آسان ولی هزینه‌ی مازاد هستند، پودر قهوه مشترک در انواع دستگاه‌هاست.
 • نوع دستگاه: دستگاه‌ها از لحاظ خودکار یا نیمه خودکار بودن و امکاناتشان متفاوتند، برخی دستگاه‌ها شامل سیستم قطع خودکار، سیستم شستشوی خودکار می‌باشند که به مراتب روی قیمت تأثیرگذار است.

بهترین دستگاه های اسپرسوساز

اسپرسوساز دلونگی مدل ECP35.31

اسپرسوساز دلونگی مدل ECP35.31 از دستگاه‌های بسیار باکیفیت این شرکت باسابقه در تولید و ساخت قهوه‌سازهاست. این دستگاه با بدنه‌ی پلاستیکی ظاهری زیبا دارد و در رده‌ی اسپرسوسازهایی قرار می‌گیرد که با پودر قهوه کار می‌کنند.

این دستگاه نازل بخار هم دارد. برای تهیه‌‎ی بخار با فشار بالا نیاز است تا مخزن 1.1 لیتری آب در بالای دستگاه پر شود. دستگاه مخزن شیر ندارد؛ ولی می‌تواند با بخاری که تولید می‌کند، شیر را دارای کف کند. تعداد نازل‌های قهوه در این مدل دو عدد است که می‌توان یک یا دو فنجان یا لیوان زیر آن قرار داد تا پر شوند.

اسپرسوساز دلونگی مدل ECP35.31 علاوه‌بر تهیه‌ی اسپرسو امکان تهیه‌ی ماکیاتو و کاپوچینو را هم به کاربر می‌دهد. در این مدل امکان گرم‌کردن فنجان‌ها نیز وجود دارد. علاوه‌بر پودر قهوه که در تمپر ریخته شده و توسط کاربر صاف و کوبیده می‌شود، می‌توان از پدهای قهوه نیز استفاده کرد. اسپرسوساز دلونگی دارای دو ترموستات مجزا جهت کنترل دمای قسمت آب و بخار به‌صورت جداگانه است.

این مدل دارای محفظه‌ی جایگیری قطعات جانبی شامل فیلتر برای یک فنجان قهوه، فیلتر برای دو فنجان قهوه و نیز فیلتر قهوه‌ی کیسه‌ای است تا نگهداری و استفاده از دستگاه ساده‌تر شود. دلونگی از برندهای شناخته‌شده در صنعت قهوه‌سازها محسوب شده و کیفیت بویلر، آسیاب و سیستم بخاردهی آن برتری زیادی نسبت به سایر تولیدات این گروه کالاها دارد.

 • نوع: خانگی ، نیمه اتوماتیک
 • ابعاد: 185*305*305 میلی متر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • ظرفیت: 1.1 لیتر
 • فشار: 15 بار
 • توان: 1100 وات

اسپرسوساز دلونگی مدل ECP33.21

اسپرسوساز «دلونگی» مدل ECP33.21 یکی از دستگاه‌های مورد استفاده برای تهیه‌ی قهوه‌ی خانگی است که می‌تواند انتخابی مناسب برای علاقه‌مندان به این نوشیدنی پرطرفدار باشد. این دستگاه از طراحی ساده و شکیلی بهره می‌برد و ترکیب فلز و پلاستیک در بدنه،‌ جلوه‌ی خاصی به آن بخشیده است.

اسپرسوساز ECP33.21 از مخزن آبی با گنجایش 1.1 لیتر برخوردار است. مخزن آب این دستگاه قابل‌جداسازی بوده و امکان پرکردن آن به‌آسانی و بدون نیاز به جابه‌جاکردن کل دستگاه فراهم شده است. از این اسپرسوساز می‌توان با پودر قهوه و همچنین پدهای قهوه بهره برد.

سینی چکه‌گیر درنظرگرفته‌شده برای این اسپرسوساز از کثیف‌شدن فضای اطراف آن جلوگیری می‌کند. این سینی از بدنه جدا می‌شود و به این ترتیب تمیزکردن دستگاه اسپرسوساز به آسانی صورت می‌پذیرد. دستگاه ECP33.21 با عملکرد خاص خود می‌تواند قهوه‌ی اسپرسو و کاپوچینو را تولید کند و از دو نازل قهوه بهره‌مند است.

دو ترموستات دمای جداگانه برای نظارت بر دمای آب و همچنین دمای دستگاه در این مدل تعبیه شده است. علاوه‌براین سیستم خاموش‌شدن خودکار با متوقف‌کردن عملکرد دستگاه در مواقع لازم، ایمنی کار با اسپرسوساز را افزایش داده است. شرکت دلونگی، سازنده‌ی این دستگاه، شرکتی ایتالیایی با بیش از صد سال قدمت است. این شرکت در زمینه‌های مختلف ازجمله لوازم‌خانگی برقی مثل غذاساز، مایکروویو و مخلوط‌کن، فعالیت‌های گسترده‌ای را در سراسر جهان انجام می‌دهد.

 • نوع: خانگی
 • ابعاد: 185×305×305 میلی متر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • ظرفیت: 1.5 لیتر
 • فشار: 15 بار
 • توان: 1100 وات

اسپرسوساز دلونگی مدل 685M

اسپرسوساز مدل dedica فشار بخار 15 بار دارد. از این دستگاه می توان برای تهیه اسپرسو،کاپوچینو،کافه لاته استفاده کرد این دستگاه به سیستم ضد چکه مجهز می باشد. یکی از بهترین دستگاه دلونگی در دستگاه های مکانیکی است و با کمی تمرین از کافه هم بهتر قهوه می توان تهیه کرد.

 • نوع : خانگی
 • ابعاد : 300×150×330 میلی متر
 • جنس بدنه : استیل
 • ظرفیت : 1.1 لیتر
 • فشار : 15 بار
 • توان :1350 وات

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2013

اسپرسوساز مباشی مدل Mebashi ECM2013 یکی از محصولات با کیفیت شرکت ژاپنی مباشی است که جهت مصارف خانگی، اداری، دکه‌های کوچک، مسافرخانه ها و دیگر محیط‌های کوچک طراحی و ساخته شده است.

جهت تهیه اسپرسو ابتدا آب تصفیه شده را داخل مخزن نهایتا تا زیر خط MAX ریخته و دستگاه را روشن کنید و منتظر بمانید تا دستگاه گرم شود به محضی که چراغ دماسنج روشن شد دستگاه آماده عصاره گیری است در این حالت پودر قهوه را داخل فیلتر زیر خط MAX ریخته و آن را توسط تمپر به میزان مناسب بکوبید سپس پودرهای اضافه را از اطراف فیلتر با دست تمیز کنید و دسته را در جای خود نصب کرده و کلید چرخشی را به سمت چپ (شکل فنجان یا حالت عصاره گیری) بچرخانید تا عملیات عصاره گیری آغاز شود.

دقت داشته باشید قبل از شروع عصاره گیری کلید فشاری سمت چپ در حالت بیرون یعنی تهیه اسپرسو قرار داشته باشد.

 • نوع: نیمه اتوماتیک خانگی
 • ابعاد: 290×250×200 میلی متر
 • جنس بدنه: پلاستیک فشرده ABS
 • ظرفیت: 1.5 لیتر
 • فشار: 15 بار
 • توان: 1140 وات

اسپرسوساز مباشی مدل ECM2014

دستگاه اسپرسوساز نیمه صنعتی مباشی مدل ECM2014 یکی از شاهکارهای شرکت ژاپنی مباشی است. بدنه این دستگاه تماما از جنس استیل ضد زنگ تشکیل شده و دارای ظاهر زیبا و منحصر به فرد مناسب خانه و آشپزخانه، کافی شاپ‌های کوچک، هتل، باشگاه‌های ورزشی، ادارات، دفتر کار، فروشگاه‌های بین راهی و هایپرمارکت‌ها طراحی و ساخته شده است.

توان این دستگاه 1140 وات و دارای پمپ ایتالیایی قدرتمند 20 بار است. اسپرسوساز مباشی مدل ECM2014 دارای دسته پرتافیلتر نیمه صنعتی تمام استیل با دسته پلاستیکی مرغوب و دوعدد فیلتر تک و دو اسکوپ از جنس استیل ضد زنگ می‌باشد. نازل بخار دستگاه تمام استیل و قدرتمند بوده که امکان تهیه فوم باکیفیت را به شما می‌دهد.

از ویژگی‌های بارز این دستگاه عقربه فشار سنج می‌باشد که هم به دستگاه زیبایی خاصی می‌دهد و هم اینکه اعلام آمادگی دستگاه جهت عصاره گیری و تهیه فوم را نشان می‌دهد. این دستگاه مجهز به سیستم قطع اتوماتیک است و درصوتیکه بعد از استفاده فراموش کنید دستگاه را خاموش کنید بعد از 25 دقیقه به صورت خودکار خاموش می‌شود.

سایر ویژگی‌های این دستگاه شامل صفحه گرم کن، سینی چکه گیر استیل با قابلیت جدا شدن جهت شستشوی ساده و همچنین هد گروپ تمام استیل با دندانه‌های فلزی جهت طول عمر بالاتر و عدم سائیدگی بر اثر کارکرد زیاد را می‌توان نام برد. با استفاده از دستگاه اسپرسوساز مباشی مدل ECM2014 میتوان اسپرسو، کاپوچینو، موکا، آب جوش و سایر نوشیدنیهایی که بر پایه اسپرسو و شیر می‌باشد را، تهیه کرد.

 • نوع: نیمه صنعتی
 • ابعاد: 290×280×200 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل ضدزنگ
 • ظرفیت: 1.5 لیتر
 • فشار: 20 بار
 • توان: 1140 وات

اسپرسوساز مباشی مدل ME-ECM2016

دستگاه اسپرسوساز و کاپوچینوساز مباشی مدل ME-ECM2016 تمام استیل با طراحی زیبا با گرمای عالی با فشار بخار 20 بار و با ظرفیت توان 1350 وات مجهز به نشانگر درجه حرارت، سیستم قطع خودکار و نازل تولید بخار چرخشی است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و انواع نوشیدنی‌های گرم استفاده می‌شود.

نشان‌گر میزان آب و سینی چکه گیر این دستگاه، کاربری آن را حرفه‌ای‌تر و راحت‌تر می‌کند. قابل ذکر است مخزن این دستگاه قابلیت جدا سازی و شست و شو دارد. شرکت مباشی در طراحی و ساخت این محصول از طراحی اسپرسو ساز دلونگی  EC680 الهام گرفته است.

 • نوع: نیمه اتوماتیک خانگی
 • ابعاد: 290×145×335 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل و پلاستیک مقاوم
 • ظرفیت: 1.1 لیتر
 •  فشار: 20 بار
 • توان: 1350 وات

اسپرسوساز واکاکو مدل Nanopresso

نانوپرسو یک اسپرسوساز قابل حمل، محصول شرکت Wacaco می‌باشد. با این دستگاه می‌توانید بدون نیاز به برق و تنها با نیروی دست خود برای پمپاژ، قهوه اسپرسو دلخواه خود را تهیه کنید. ابعاد مناسب و استفاده سریع و آسان از ویژگی‌های این محصول منحصر به ‌فرد است و به‌دلیل وزن مناسب این محصول، به‌راحتی می‌توانید در خانه، محل کار، تفریح و… از طعم عالی نوشیدنی خود لذت ببرید.

 • نوع: دستی وقابل حمل
 • ابعاد: 59×69×175 میلی متر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • ظرفیت: 0.08 لیتر
 • فشار: 8 بار

اسپرسوساز لندوکس مدل +CF-1701BC

اسپرسوساز شارژی پرتابل اتوماتیک لندوکس دارای باطری داخلی قابل تعویض از نوع مدل‌های موبایلی رایج در بازار بوده و با کابل شارژ موبایل و یا پاوربانک به صورت کامل شارژ و برای چندین بار (۱۰۰ شات) به صورت کامل امکان ایجاد قهوه اسپرسو را خواهد داشت.این دستگاه دارای قابلیت‌های ویژه‌ای است، بطوری‌که به شما این امکان را می‌دهد که در هر زمان و هر مکانی به راحتی یک قهوه اسپرسو ایده آل و با خامه عالی تهیه و نوش جان نمائید.

 • نوع: مینی اسپرسو شارژی
 • ابعاد: 65×65×210 میلی متر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • ظرفیت: 0.08 لیتر
 • فشار: 15 بار

کیت باریستا واکاکو مخصوص نانوپرسو

برای شروع یک روز پرنشاط و لذت بردن از Crema حتماً نیاز به اسپرسوسازهای برقی گران قیمت نیست. یکی از محصولات جالب که برای تولید قهوه اسپرسو مورد استفاده قرار می‌گیرد Nanopresso است. نانوپرسو یک اسپرسوساز قابل حمل، محصول شرکتWacaco  می‌باشد.

شما می‌توانید بدون نیاز به برق و تنها با نیروی دست خود برای پمپاژ، توسط این دستگاه قهوه اسپرسو دلخواه خود را تهیه نمایید. این کیت با اتصال به دستگاه نانوپرسو به شما امکان تولید دبل اسپرسو را می‌دهد. البته امکان گرم کردن و یا گرم نگه داشتن آب را ندارد و لازم است مخزن آن با آب گرم پر شود.

 • نوع: دستی
 • ابعاد: 62×62×150 میلی متر
 • جنس بدنه: پلاستیک
 • ظرفیت: 0.14لیتر
 • فشار: 15 بار

اسپرسوساز نوا مدل NOVA 139

اسپرسوساز نوا 139 NOVA با طراحی عالی یک دستگاه پر قدرت و کاملاً کاربردی برای مصارف خانگی و کافه‌های کوچک است. اسپرسو ساز نوا با قدرت بخار 15 بار یک قهوه ساز و اسپرسو ساز قوی محسوب می‌شود. اسپرسو خارج شده از این دستگاه با گرمای عالی نشان دهنده‌ی قدرت بسیار خوب نوا 139 است.

نوا 139 مجهز به نازل تولید بخار است که برای تهیه کاپوچینو و کف شیر استفاده می‌شود و همچنین مجهز به صفحه‌ی گرم نگهداره ی فنجان است که به شما کمک می‌کند فنجان قهوه خود را پیش گرم کنید و از نوشیدن یک فنجان اسپرسو خوب لذت ببرید. نوا 139 دارای دو فیلتر قهوه تک و دوبل است که شما می‌توانید از آنها استفاده کنید.

 • نوع: خانگی
 • ابعاد: 250×300×370 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل ضد زنگ
 • ظرفیت: 1.2 لیتر
 • فشار: 15 بار
 • توان: 1000 وات

اسپرسوساز بارنی مدل CM6851

برند بارنی تولیدکننده انواع ملزومات اسپرسوساز وقهوه ساز است. اسپرسوساز بارنی مدل CM6851 با طراحی عالی یک دستگاه پر قدرت و کاملاً کاربردی برای مصارف خانگی و یا کافه‌های کوچک است. اسپرسو ساز بارنی با قدرت 1350 وات است که یک قهوه ساز و اسپرسوساز قوی محسوب می‌شود. اسپرسو خارج شده از این دستگاه با گرمای عالی نشان دهنده‌ی قدرت بسیار خوب اسپرسوساز بارنی است.

 • نوع: خانگی
 • ابعاد: 335×145×290 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل
 • ظرفیت: 1.1 لیتر
 • فشار: 20 بار
 • توان: 1350 وات

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO320

اسپرسوساز دلونگی مدل BCO320 برای مصارف خانگی بسیار ساده، زیبا، متفاوت و درعین‌حال کاربردی طراحی‌ شده است. همچنین این اسپرسوساز دارای سینی چکه گیر که بر نظافت و تمیزی روند کار، تاثیر زیادی دارد. از دیگر مزیت‌های این دستگاه می‌توان به قابلیت درست کردن قهوه فرانسه با ظرفیت 10 فنجان اشاره کرد.

مدل BCO320 قابلیت درست کردن قهوه اسپرسو با ظرفیت 4 فنجان به‌صورت هم‌زمان دارد. لازم به ذکر است که صفحه گرم نگه‌دارنده این محصول، می‌توان تا مدت زیادی، قهوه فرانسه شمارا گرم نگه دارد.

 • نوع: خانگی
 • ابعاد: 350×370×370 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل  و پلاستیک
 • فشار: 3.5 بار
 • توان: 1700 وات

اسپرسوساز و کاپوچینوساز نوا مدل NOVA 146

 

اسپرسو ساز نوا 146 با قدرت بخار 15 بار و طراحی عالی یک دستگاه پر قدرت و کاملاً کاربردی برای مصارف خانگی و یا کافه‌های کوچک است و یک قهوه ساز و اسپرسو ساز قوی محسوب می‌شود. اسپرسو خارج شده از این دستگاه با گرمای عالی نشان دهنده ی قدرت بسیار خوب نوا 146 است. این دستگاه مجهز به نازل تولید بخار و آب جوش است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و انواع نوشیدنیهای گرم استفاده می‌شود.

در مدل نوا 146 نازل بخار قابل چرخش طراحی شده است که استفاده از آن را ساده کرده است. همچنین نوا 146 مجهز به صفحه ی گرم نگهداره فنجان است که به شما کمک می‌کند تعداد بیشتری فنجان قهوه را پیش گرم کنید و از نوشیدن یک فنجان اسپرسو خوب لذت ببرید. بدنه نوا 146 از استیل براق ضد زنگ  و پلاستیک مرغوب ساخته شده که زیبایی آن را دو چندان کرده است.

در این دستگاه از بویلر و پمپ آب قویتری نسبت به مدل‌های 139 و 140 استفاده شده است که بر روی درجه حرارت قهوه خروجی و همچنین بخار آب تاثیر گذار است.

 • نوع: خانگی
 • ابعاد: 240×300×370 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل ضدزنگ و پلاستیک مقاوم
 • ظرفیت: 1.2 لیتر
 • فشار: 15 بار
 • توان: 1050 وات

اسپرسوساز نوا مدل NOVA NCM-127EXPS

اسپرسوساز نوا مدل NOVA NCM-127EXPS یک دستگاه حرفه‌ای و نیمه صنعتی با طراحی عالی و یک دستگاه پر قدرت و کاملاً کاربردی است. نوا 127 بدلیل داشتن بدنه استیل ضدزنگ و همچنین پرتافیلتری که دارد جزء قهوه ساز نیمه صنعتی محسوب می‌شود و همچنین از نظر ظاهر و کیفیت تفاوت‌هایی با مدل‌های قبلی دارد. نوا 127 امکانات متنوع و بسیار کاربردی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای کافی‌شاپ‌ها و رستوران‌ها باشد.

اسپرسوساز نوا مدل 127با نشانگر درجه فشار بخار عقربه‌ای از یک گروپ دبل شات تشکیل شده و به‌طور کلی می‌تواند دو فنجان قهوه را به‌ صورت همزمان آماده مصرف کند. این دستگاه دارای توان مصرفی 1250 وات و فشار بخار 15 بار است .اسپرسو خارج شده از نوا 127 با گرمای عالی نشان دهنده‌ی قدرت بسیار خوب نوا است. همچنین اسپرسو سازنوا127 مجهز به خروجی بخارمتحرک و قابل تنظیم جداگانه با کارایی آسان و راحت است.

اسپرسوساز نوا 127 با ارتفاع مناسب و سینی مخصوص امکان استفاده از لیوان‌های کوتاه و بلند را به‌ راحتی برای شما ممکن کرده است. صفحه گرم نگهدارنده از دیگر ویژگی‌های کاربردی و مهم این محصول است که با استفاده از آن می‌توانید فنجان را برای مدت بیشتری گرم نکه دارید و از سرو یک اسپرسو مطبوع بیشتر لذت ببرید.

دستگاه مشابه مدل‌های قبلی دارای یک نازل بخار چرخشی بوده که از آن برای تهیه کاپاچینو و دیگر نوشیدنی‌های قهوه استفاده می‌شود. اسپرسوساز نوا 127 دارای پرتافیلتر از نوع صنعتی می‌باشد که به همین دلیل این دستگاه جزو دستگاه‌های اسپرسوساز نیمه صنعتی معروف شده است.

اسپرسوساز نیمه صنعتی نوا ۱۲۷ دارای دو لوله مجزا یکی برای بخار و‌ دیگری برای آب جوش است و می‌توان به طور مجزا آب جوش و بخار از دستگاه گرفت و بسیار مناسب برای استفاده در کافی شاپ‌ها می‌باشد.

 • نوع: نیمه صنعتی
 • ابعاد: 300×300×380 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل
 • ظرفیت: 1.5 لیتر
 • فشار: 15 بار
 • توان: 1250 وات

اسپرسو ساز مباشی مدل ME-ECM2019

اگر به نوشیدن اسپرسو علاقه دارید، باید به فکر تهیه اسپرسو‌ساز باشید. اسپرسو ساز مباشی مدل ME-ECM2019 یکی از گزینه‌هایتان است. این مدل علاوه بر اسپرسو به شما امکان تهیه کاپوچینو را هم می‌دهد و این ویژگی باعث شده تا کارایی این مدل افزایش یابد.

یکی از قابلیت‌های این اسپرسوساز خاموشی خودکار پس از 29 دقیقه است. این قابلیت باعث شده تا عمر دستگاهتان افزایش یابد. ظرفیتی که برای این مدل در نظر گرفته شده 1.2 لیتر است. این میزان برای مصارف خانگی کافی است. توان مصرفی این مدل توسط مباشی، 1100 وات اعلام شده است.

فشار بخار این اسپرسو ساز حداکثر 20 بار است. یکی از ویژگی‌های این محصول قابلیت تولید کف‌شیر است. اسپرسو و کاپچینو نوشیدنی‌های پایه بسیاری از نوشیدنی‌های دیگر است. با تهیه این دستگاه می‌توانید به آسانی اسپرسو و کاپوچینو تهیه کنید. این مدل به دماسنج عقربه‌ای مجهز شده و طول سیم اسپرسوساز مباشی 1 متر است، این میزان برای زمانی که از پریز فاصله دارید مناسب است. اگر قصد تهیه اسپرسوساز با کیفیت دارید، این مدل می‌تواند یکی از انتخاب‌هایتان باشد.

 • نوع: خانگی
 • ابعاد: 260×230×310 میلی متر
 • جنس بدنه: پلاستیک مقاوم
 • ظرفیت: 1.2 لیتر
 • فشار: 20 بار
 • توان: 1100 وات

اسپرسوساز تمام اتوماتیک دلونگی مدل ECAM 23.420

اسپرسوساز تمام اتوماتیک دلونگی مدل  ECAM 23.420از دستگاه‌های بسیار قدرتمند شرکت دلونگی با قابلیت تهیه اسپرسو از طریق آسیاب با تیغه‌های مخلوطی و 7 درجه آسیاب دانه قهوه با امکان تنظیم قهوه خروجی به دلخواه است. این دستگاه همچنین دارای نازل بخار جداگانه برای تهیه کاپوچینو و لاته به سبک اروپایی و شیر داغ  است. صفحه کلید آین دستگاه به صورت آیکونی است و دکمه ‌ی وسطی این امکان را به کاربر می‌هد که مقدار تراکم قهوه را کنترل نماید. مخزن آب به راحتی از دستگاه جدا می‌شود.

 • نوع: تمام اتوماتیک
 • ابعاد: 238×430×338 میلی متر
 • جنس بدنه: استیل ضدزنگ
 • ظرفیت: 1.8 لیتر
 • فشار: 15 بار
 • توان: 1450 وات

نوشیدن یک فنجان قهوه و اسپرسو می‌تواند انرژی و حال خوشی برای شما در طول روز رقم بزند. با انتخاب بهترین‌ها در بازار ایران می‌توانید خرید خوبی داشته باشید و از نوشیدن اسپرسو خود را محروم نکنید.

۲ دیدگاه
 1. مونا

  یه اسپرسوساز بخوای بخری که سرش به تنش بیرزه باید ۳۰ تا ۴۰ میلیون هزینه کنی. مملکت نیست که

 2. رها

  من میخواستم دلونگی رو بخرم یادم سه تومن بود یه ماه تاخیر خورد به خریدم شد ۷ تومن. به خدا آدم نمیدونه اینجایی که داره زندگی میکنه مملکت یا میدون جنگ

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.