ترفندهای آسان برای تبدیل شدن به هنرمند و تولید کارهای هنری شگفت انگیز

آیا دوست دارید تولید کارهای هنری کنید؟ آیا دوست دارید بدون رفتن به مدرسه هنر یا دانشگاه تبدیل به یک هنرمند واقعی شوید؟ گاهی اوقات ما دست و پاهایمان بسته می‌شود. شاید هم زندگی برامون گیج کننده شده است. و حتی شاید احساس می‌کنیم در میان کارهای روزانه و روتین گیر افتاده‌ایم.

وقتی وسیله‌ای رو پیدا می‌کنیم که دوستش داریم، دوست داریم برای ماه‌ها آن را به در کنارمان داشته باشیم، حال فکر کنید که این وسیله را خودتان درست کرده باشید که واقعا هیجان انگیز می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنم قبل از صرف هزینه‌های گزاف در کلاس‌های هنری گران، این ۶ مرحله را در تولید کارهای هنری امتحان کنید. همراه وینوک باشید، شاید بتوانید زودتر تصمیم کهنه کاری روی چوب و ساخت حلقه گل را بگیرید و این وسایل را خودتا خلق کنید و دیگر برای خرید آنها پولی نپردازید.

دیدن دوباره اجناس قدیمی

چگونه هنرمند شویم

کمد خود را کمی کنکاش کنید. اگر مانند من برای مدت طولانی کار هنری انجام میداید، گنجینه‌ای از لوازم کنار گذاشته شده دارید که تنها یک بار از آنها استفاده کردید و دست نخورده باقی مانده‌اند. یک بسته گواش را که چند سال پیش برای کلاس خریداری کرده بودم و دیگر هرگز از آن استفاده نکردم را اخیرا دوباره استفاده کردم.

به جای نقاشی (که من آن را فوق العاده خسته کننده یافتم) با آن شروع به طراحی و استفاده به جای جوهر کردم. موضوع جالب در این کار این است که استفاده از روشی بکارگیری این اجناس واقعا سحرانگیز است.

دیدن دوباره اجناس قدیمی واقعی

آخرین باری که سعی کردید با مداد رنگی یا ماژسیک نقاشی بکشید کی بوده است؟ شاید حتی یک کتاب رنگ آمیزی کودکانه و نه یکی از آن کتاب‌های رنگ آمیزی زیبای بزرگسالانه را امتحان کنید. خیلی ساده است نگه داشتن این لوازم دوباره سبب زدن جرقه‌ای در وجود شما می‌شود. هنگام استفاده از چنین اجناس جالبی، هیچ فشار بر شا وارد نمی‌شود.

درضمن این خود یک یادآوری برای شما است که هنر می‌تواند برای شما سرگرم کننده باشد. می دانم که هزار و یک فکر در ذهن شما وجود دارد که به شما می‌گوید چه کار هنری می‌خواهی انجام بدهی، که باید بگویم این افکار به راحتی می‌توانند مانعی برای شما در انجام کار هنری باشند. مهم است که از خلاقیت و ساخت وسایل خلاقانه لذت ببرید.

محدودیت ایجاد کنید

ایجاد محدودیت ممکن است خیلی خلاقانه نباشد، اما به شما اطمینان می‌دهم که محدودیت‌ها این اجازه را به شما می‌دهد که فضاهای بیشتری برای کشف کارهای هیجان انگیز پیدا کنید. تولید کارهای هنری زیرکانه است. شما مجاز به انجام هر کاری هستید و می‌توانید هر چیزی را که تصور می‌کنید خلق کنید.

هنگامی که خودتان را در مقابل چند دستورالعمل هنری قرار می‌دهید، مغز شما برای انجام کارهای هنری دستور می‌دهد که در آن شروع به استفاده از راه‌های مختلف و هیجان انگیز برای تولید کارهای هنری می‌کند. قوانین کار هنری این است: خلق یک موضوع و استفاده از استفاده از رنگ یا یک قلم مو . همیشه چیزی جدید در این کار برای آشکار شدن است.

نقاشی و طراحی کردن همراه با دوست خود

تولید کارهای هنری

وسایل نقاشی خود را حاضر کنید و از دوست خود برای نقاشی دعوت کنید. هر ابزاری برای این کار لازم است را تهیه کنید و اگر لازم بود چیزی بخرید. اگر دوستتان عصبی بود، او  را محدود کنید. با آنها نقاشی و طراحی را آغاز کنید اما نگذارید تا احساس کنند که آنها را تماشا می‌کنید، اما قطعا به آنها توجه کنید. تماشای فردی که اثری خلق می‌کند که اغلب این کار را انجام نمی‌دهد بسیار هیجان انگیز است.

به نگه داشتن قلم مو در دستانش و جایی که نقاشی را بر روی کاغذ آغاز می‌کند تماشا و توجه کنید. کمی فراتر ار ذهن خود روید و به این نکته توجه کنید که یادگیری چگونگی استفاده دیگران از وسایل شما به شما این امکان را می‌دهد که در مورد چیزهای مختلف به شیوه‌ای متفاوت فکر کنید. در نهایت و خارج از بحث یادگیری مطمئن باشید که این کار سرگرم کننده است.

ابزار و لوازم جدید

این ترفند بسیار موثق است که هرگز در من حس شکست را ایجاد نمی‌کند. استفاده از یک وسیله و ابزار برای اولین بار همیشه من را برای ساخت چیزهای جدیدی هیجان زده می‌کند. اگر همه چیز در استفاده از وسایل قدیمی جواب نداد، به دنبال آن وسیله‌ای بروید که برای سالها نسبت به آن کنجکاو شده بودید و با آن کار هنری را تجربه کنید.

فکر کردن به فراتر از لوازم هنری متعارف نیز فوق العاده مفید است. اکلیل و سمباده وسایلی هستند که من هرگز خودم ندیدم از آنها استفاده کنم، اما این دو وسیله برای شروع نقاط عطف بزرگی هستند که بتوانم اثری خلق کنم.

با هنرمندان مصاحبه کنید

تولید کارهای هنری

درک چگونگی کار هنرمندان دیگر به خصوص آنهایی که زنده هستند، به طرز شگفت انگیزی چشم شما را باز می‌کند. امروزه هنرمندان بسیاری زندگی می‌کنند که در طول زندگی هنری خود تجربیات فراوانی کسب کرده‌اند که خوب است آنها را به کار گیرید.

Jealous Curator در برنامه رادویی خود با هنرمندان معاصر مصاحبه می‌کند و از همه آنها درباره کار و روند زندگی هنریشان می‌پرسد. دیدن یک اثر هنری برای من الهام بخش است اما یادگیری فوت و فن‌هایی که در پشت یک اثر هنری است چیز دیگری است که تلاش من را برای تولید کارهای هنری دو چندان می‌کند.

منبع womensarticle
1 نظر
  1. کیان

    ممنون از سایت عالی شما

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.