رویای ساخت خانه را به تعویق نیندازید! گروه مهندس صالحی خانه را برایتان میسازد!

پروژه های منحصر به فرد و مقرون به صرفه ساخت و ساز گروه ساختمانی صالحی در انتظار شما هستند. ما به عنوان گروه مهندسی صالحی از مسئولیتی که بر عهده گرفته ایم کاملا آگاه هستیم. هدف ما این است که در بخش هایی که در آن فعایت می کنیم، بهترین باشیم.

گروه مهندسی صالحی یک شرکت خانوادگی با سابقه است که در سال 1380 تأسیس شد. ما با کار سریع، ایمن و درجه یک خود و با تجربه شرکتی خود در ساخت و فروش کارهای پیمانکاری آپارتمان پیشرو هستیم. ما به خدمات رسانی به مشتریان خود با پروژه های به موقع و سودآور ادامه خواهیم داد. 

مشارکت در ساخت

ما در بازسازی ساختمان قدیمی شما همکاری می کنیم که دارای ریسک است! ما به شما آینده ای امن را هدیه می دهیم. گروه مهندسی صالحی ساختمان‌های قدیمی و پرخطر شما را به فضایی تبدیل می‌کنیم که می‌توانید دوباره با خیال راحت زندگی کنید. ما پروژه های تکمیل شده زیادی در بسیاری از مناطق تهران داریم.

ساخت خانه با گروه صالحی

تهیه گزارش تحلیل ساختمان های مخاطره آمیز، رضایت مشتری، کیفیت ساخت، تحویل به موقع پروژه می تواند به شما در این پروسه کمک کند. برای مشاوره رایگان درباره مشارکت در ساخت می توانید با ما تماس بگیرید.

خدمات پیمانکاری

وقتی صحبت از خدمات پیمانکاری می شود، اولین چیزی که به ذهن می رسد، پیمانکاری ساختمان است. در واقع، پیمانکاری ابعاد عمیق تری دارد. پیمانکاری یک فرایند بسیار جامع است که زمینه های بسیاری را با هم ترکیب می کند. پیمانکاران مسئول تامین مصالح، نیروی کار، تجهیزات ساختمانی و خدمات در حین ساخت ساختمان هستند. ضمناً تکمیل ساختمان در زمان مقرر بر عهده پیمانکار است.

در انتخاب مصالح مناسب، ایمنی مشتریان باید همیشه در اولویت باشد. با تحولات اخیر در بخش ساخت و ساز، اقدامات و قوانین سختگیرانه ای در مورد مصالح ساختمانی ارائه شده است. این توسعه گام بسیار مهمی برای تضمین امنیت است. خدمات پیمانکاری گروه ساختمانی مهندس صالحی با تمام این قوانین مطابقت دارد. همچنین پیمانکاران باید نیروی کار را برای ساخت و ساز تامین کنند. گروه ساختمان سازی صالحی با انعقاد قراردادهایی با شرکت های معتبری که خدمات پیمانکاری فرعی را ارائه می دهند، اطمینان حاصل می کند که ساختمان شما مطابق با قرارداد تحویل داده شود.

در خدمات پیمانکاری، زمینی که در آن ساخت و ساز انجام می شود یکی از مهمترین عوامل اصلی برای شروع ساخت و ساز است. پیمانکاران با مالکان زمین یا ساختمان، قرارداد پروژه های ساختمانی را منعقد می کنند. در این مرحله، خواسته ها و انتظارات صاحبان زمین یا ساختمان بسیار مهم است.

ساخت خانه با گروه صالحی

گروه ساختمان سازی صالحی با توجه به درخواست های مالکان زمین و ساختمان رضایت هر دو طرف را جلب می کند. ارتباط مناسب، بازاریابی و روابط با مشتری در این خدمات ضروری است. یک شرکت برای موفقیت در این زمینه باید هر سه ویژگی را باهم داشته باشد. در عین حال ایجاد حس اعتماد در مشتری موضوع مهم دیگری است که باید به آن توجه شود. اگر یکی از این موارد وجود نداشته باشد، خدمات پیمانکاری مناسبی ارائه نمی شود. گروه ساختمان سازی صالحی با در نظر گرفتن این چهار عنصر مهم سعی در ارائه بهترین خدمات دارد. توجه ویژه به عنوان یک شرکت باعث ایجاد اعتماد بین مشتریان می شود.

طراحی پروژه

مدل سه بعدی ساختمان در محیط دیجیتال تهیه می شود و تعیین ابعاد و بهینه سازی در محیط دیجیتال انجام می شود. مشکلات به طور دقیق شناسایی و حل می شوند. تحت تأثیر بارهای زلزله و باد مختلف خود متحرک، انیمیشن‌های رفتاری ساختمان برای تعیین بارها و اثراتی که ساختمان واقعاً در معرض آن قرار می‌گیرد ، تحلیل می‌شود و ساختمان بر اساس آن طراحی می‌شود.

طراحی داخلی

ما شخصا در تمام مراحل طراحی، چیدمان و اجرا ؛ بر روند پیشرفت پروژه نظارت می کنیم و به کلیه نیازهای دکوراسیون، نور پردازی، نجاری، کارگاه و جزئیات لوازم جانبی کاربردی پاسخ می دهیم. حتی در صورت اتمام پروژه، به هر مشکل و سؤالی که ممکن است در مورد پروژه داشته باشید، پاسخ می دهیم و این بزرگترین مزیت ما است.

بازسازی نمای بیرونی

نیاز به بازسازی نمای بیرونی ممکن است به مرور زمان در تمام سازه ها به اشکال مختلف ایجاد شود.

دلایل انتخاب گروه ساختمانی مهندس صالحی

کیفیت و اعتماد

گروه مهندسی ، بر پایه کیفیت و اعتماد بنا شده است. تعهد ما؛ ارائه تمام پروژه ها بدون خطا و به موقع، تولید با کیفیت، مطمئن ترین خدمات است. در حین انجام این موارد، صداقت و ثبات اولویت اصلی ما است. این ضروری ترین اصل ما است که تا آنجا که می توانیم بدون وقفه کار کنیم، موفقیت را هدف قرار دهیم و همیشه رو به جلو حرکت کنیم.

ساخت خانه با گروه صالحی

تعهد به سنت ها و استفاده از نوآوری

ما آینده خود را با قرار دادن دقیق رویکردهای معاصر و مدرن بر اساس ارزش های ریشه دار و دائمی خود بنا می کنیم. ما تلاش می کنیم تا با ساختاری که دائماً در حال توسعه است، کمک قابل توجهی به کارمندان، شرکای تجاری و مشتریان خود بکنیم.

برابری و عدالت

حتی کوچکترین دستاورد ما خیلی بزرگتر از آن است که کار یک نفر باشد. بر اساس این واقعیت که افراد تنها با اعتماد و اتکا به یکدیگر می توانند کارهای بزرگی را انجام دهند، مدیران گروه مهندسی صالحی و همه کارکنان ما به عنوان یک خانواده با هم گره خورده اند. همه اعضای خانواده گروه مهندسی صالحی دارای روحیه تیمی قوی هستند که عناصر سازنده موفقیت در پروژه است.

منفعت اجتماعی

ما با آگاهی از اینکه بخشی از جامعه هستیم، مراقب هستیم که اهداف شرکت و منافع کشور و جامعه هماهنگ باشیم. برای ساختن آینده ای پایدار، با آگاهی از وظیفه اجتماعی به جست و جوی تعهدات خود می پردازیم و آنها را به بهترین شکل ممکن انجام می دهیم.

احترام به محیط زیست

یکی از اساسی ترین اصول گروه مهندسی صالحی ؛ این است که با آگاهی از این موضوع که حفاظت از طبیعت و بهره مندی از نظم اکولوژیکی در تمامی فرآیندهای تجاری ما اولویت اول برای افزایش کیفیت زندگی نسل های آینده است، عمل کنیم.

تحویل به موقع پروژه

ما تمام پروژه های خود را در زمانی که تعهد می کنیم به شما تحویل می دهیم.

استانداردهای جهانی

تمام بتن و مصالح ساختمانی مورد استفاده ما مطابق با استانداردهای جهانی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.