8 وب‌سایت برتر دنیا برای سفارش آنلاین طراحی بنر

تصمیم گیری در مورد استفاده یا عدم استفاده از بنر به عنوان بخشی از تبلیغات آنلاین شما کار آسانی است. اما مشکل این است که چگونه می‌توانیم یک بنر موثر برای تبلیغات آنلاین خود داشته باشیم و از کجا سفارش آنلاین طراحی بنر داشته باشیم.

همان‌طور که از قبل می‌دانید، بسیاری از شرکت‌های تبلیغاتی و وب‌سایت‌های طراحی بنر، هم به صورت شرکت‌های محلی و هم به صورت آنلاین وجود دارند.

سفارش آنلاین طراحی بنر احتمالاً می‌تواند بهترین گزینه برای سفارش بنر، برای شما باشد. به آسانی می‌تواند در عرض چند دقیقه سفارش خود را از طریق وب‌سایت‌های سفارش بنر ثبت کنید و ظرف چند روز آن را دریافت کنید.

وب‌سایت‌های آنلاین طراحی بنر اغلب بسیار ارزان‌تر از گزینه‌های دیگر نیز می‌شود.

اما کدام وب‌سایت‌ها، جزء بهترین وب‌سایت‌ها در سفارش آنلاین طراحی بنر هستند؟ در این مقاله ده شرکت برتر طراحی بنر آنلاین وجود دارد که می‌توانید با آنها آشنا شوید و حتی امکان سفارش آنلاین را نیز در این مقاله دارید. همراه وینوک باشید.

1- bannerweaver

سفارش آنلاین طراحی بنر

طراحی بنر! bannerweaver یک تیم خلاق دارد که بیش از یک دهه است که در طراحی بنرهای وب برای کمپین‌های نمایشی و تبلیغات گوگل فعالیت می‌کند و در کار خود متخصص است.
تیم bannerweaver نگرانی مشتریان خود در مورد طراحی بنر را از بین می‌برد! کار اصلی آنها تنها طراحی بنر نیست. آنها دقیقاً می‌دانند برای کلیک بر روی تبلیغات بنری و رسیدن وب‌سایت‌ها به هدف‌شان دقیقاً چه چیزی لازم است و چه کاری برای جذب بازدید کننده در طراحی بنر تبلیغاتی لازم است.
تبلیغات گوگل، بنرهای HTML5، بنرهای تصویری ایستا، بنرهای گیف، همه جزء مواردی هستند که bannerweaver در آن تجربه دارد. تیم خلاق BannerWeaver مهارت کافی برای طراحی‌های خلاقانه و از لحاظ فنی پیچیده را دارد و آنها را در طراحی‌های خود پیاده سازی می‌کند.

2- revenuejack

سفارش آنلاین طراحی بنر

وب‌سایت revenuejack تیمی از بازاریابان و طراحان پرشور دارد که مأموریت آنها کمک به مشاغل برای اجرای برنامه‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی موفق و ایجاد ترافیک بالا از تبلیغات نمایشی و جذب کاربر بیشتر است.
این وب‌سایت طراحی بنر آنلاین با انجام بیشترین تلاش خود در طراحی بنرهای تبلیغاتی و تبلیغات نمایشی جذاب، خیره کننده، آگاهی دهنده، مفید، هم برای تبلیغ کننده و هم بیننده ارزش قائل می‌شود.

3- bannerite

Bannerite.com در سال 1999 در هلند، تأسیس شد و از آن زمان تاکنون بنرهای تبلیغاتی حرفه‌ای ارائه می‌دهد.
تیم بنرایت همیشه در صدر جدیدترین نوآوری‌ها در صنعت تبلیغات آنلاین قرار داشته است و با داشتن مشتری‌های بسیار راضی، جزء بهترین‌های این لیست قرار می‌گیرد.

سفارش آنلاین طراحی بنراز یک نویسنده که نیاز به یک بنر تبلیغاتی برای تبلیغ اولین رمان خود دارد، تا مشاغل کوچک و متوسط ​​که قصد دارند با بنر تبلیغاتی محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین تبلیغ کنند، و شرکت‌های بزرگ رسانه‌ای و آژانس‌های تبلیغاتی بین المللی همه جزء مشتریان Bannerite هستند.
تمام تلاش بنرایت این است که بیشترین سعی خود را برای رضایت مشتریان بکند و به آنها برجسته‌ترین و مؤثرترین بنر تبلیغاتی را ارائه دهند. تیم بنرایت تمام مدل‌های بنر تبلیغاتی اعم از بنر ثابت، بنر گیف و بنر اچ تی ام ال 5 را، برای مارکتینگ به بهترین شکل طراحی می‌کند.
بنرهای تبلیغاتی طراحی شده توسط Bannerite.com با جدیدترین رهنمودها، استانداردها و بهترین روش‌های طراحی دیجیتال مطابقت دارد.

4- bipbanners

سفارش آنلاین طراحی بنر

وب‌سایت bipbanners در عرصه طراحی بنر تبلیغاتی نیازهای مشتریان خود را به خوبی برآورده می‌کند، گرافیک منحصر به فرد، محتوای غنی و بنرهای گیف منحصر به فردی در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

نوع طراحی بنرها توسط bipbanners، تجارت شما را با شیوه‌ای جالب و به یاد ماندنی منعکس می‌کند. داشتن قیمت مقرون به صرفه، سرعت در کار و قابل اعتماد بودن در طراحی بنر در تبلیغات آنلاین وب‌سایت bipbanners را متمایز کرده است و آن را در این لیست قرار داده است.

5- bannersmall

با الهام از روش‌هایی که در آن طراحی می‌تواند تجربیات را از نو تعریف کند، Banners Mall در سال 2003 تاسیس شد. چشم انداز آنها ایجاد سایت تجارت الکترونیکی برای تبلیغات نمایشی و طراحی بنر تبلیغاتی برای بازاریاب‌های دیجیتال بوده است. در واقع می‌توان گفت که چنین سرویسی تا آن وجود نداشته است و Banners Mall پایه گذار ساخت چنین وب‌سایت‌هایی شد.
معمولا بودجه‌های بسیار زیادی به بازاریابی اختصاص می‌یابد. اما در طرح‌هایی که اولین نقطه تماس با مشتریان هستند سرمایه گذاری بسیار کمی صورت می‌گیرد. تمایل به تغییر، همان چیزی بود که 15 سال پیش Banners Mall را به جلو سوق داد.
کار با برندهای مختلف و شرکت‌های نوپا تا شرکت‌های بسیار بزرگ، تعهد Banners Mall را برای ارائه خدمات بیشتر و بیشتر کرده است. Banners Mall به عنوان مزیت رقابتی مشتریان خود شناخته می‌شود و طرح‌هایی که ارائه می‌دهد نتایج خوبی برای آنها به ارمغان می‌آورد.

6- activeoo

کار اصلی activeoo ارائه راه‌حل‌های مناسب با طراحی بنر تبلیغاتی برای فعالیت‌های بازاریابی کاربران است. تیم activeoo بنر صدها کمپین تبلیغاتی را طراحی و پیاده سازی کرده است و بنرهای ارائه شده توسط activeoo مورد تایید برندهای جهانی و آژانس‌های تبلیغاتی معتبر است.
از طراحی و تطبیق گرفته تا تولید بنرهای رسانه‌ای غنی برای چند واحد به صورت همزمان، کاری کرده است که activeoo سنگینی کارهای مربوط به کمپین‌های تبلیغاتی را از روی شانه‌های مشتریان خود کم کند.

7- کادرنو

سفارش آنلاین طراحی بنر

کادرنو یکی از موفق‌ترین و بهترین وب‌سایت‌های ایرانی در زمینه طراحی بنر برای کمپین‌های تبلیغاتی است که در این لیست قرار می‌گیرد.

طراحی بنرهای تبلیغاتی سایت کادرنو به گونه‌ای است که می‌تواند بهترین نتیجه را برای مشتری به همراه داشته باشد. رعایت تمام اصول طراحی بنر، نحوه رساندن پیام به مخاطب در طراحی بنر، استفاده درست از دکمه کال تو اکشن، استفاده صحیح از رنگ‌ها به خصوص رنگ سازمانی در طراحی، ایجاد محتوای مناسب و تاثیرگذار در بنر و داشتن فونت مناسب و خوانا، از جمله مواردی است که کادرنو را از دیگر رقبا متمایز می‌کند و آن را به عنوان یک وب‌سایت برتر در زمینه طراحی بنر تبلیغاتی معرفی می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید، استفاده از بنر تبلیغاتی و تبلیغات گوگل روز به روز در حال افزایش است و در میان بازاریابان بسیار پرطرفدار شده است. به همین منظور سفارش آنلاین طراحی بنر از جمله سفارش بنر ثابت، سفارش بنر گیف و یا حتی موشن گرافیک از وب‌سایتی که تجربه بسیار بالا در این زمینه دارد و طراحی‌های آن جذب مخاطب بسیار داشته است، می‌تواند درصد موفقیت تبلیغات را بیشتر کند.

بنر تبلیغاتی باید مطابق اصول و متدهای روز دنیا طراحی شود تا بیشترین بازدهی مثبت را داشته باشد. وب‌سایت کادرنو با رعایت تمامی اصول و با بهره‌گیری از به روزترین متدها بهترین بنرها را برای تبلیغات شما طراحی می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.