اسباب کشی راحت و بی دغدغه با اپلیکیشن نوبار

وقتی قرار است اسباب کشی کنیم مطمئنا دغدغه و استرس را نیز با آن تجربه خواهیم کرد. یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های ما هنگام جابجایی‌ پیدا کردن شرکتی است که وسایل ما را بدون خرابی و در سلامت کامل به مقصد برساند.

جابجایی به موقع وسایل و مرتب شدن آنها نیز برای کسانی که شاغل هستند و زمان برای آنها حرف اول و آخر را می‌زند، از استرس‌های دیگر روز جابجایی به شمار می‌آید. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی اپلیکیشن نوبار بپردازیم که تمام دغدغه‌ها و استرس‌های ناشی از اسباب کشی را برطرف می‌کند و خیال شما را در یکی از پراسترس‌ترین روز راحت می‌کند.

نوبار اولین اپلیکیشن تخصصی اسباب کشی

نوبار، اپلیکیشن درخواست حمل بار در تهران است که برای کمک به شما در روز اسباب کشی آماده است به طوری که با ورود به اپلیکیشن می‌توانید با چند کلیک سفارش خود را ثبت کنید و در سفارش خود به راحتی و از روی نقشه مبدا، مقصد، تعدا کارگر، نوع ماشین درخواستی از قبیل کامیون، نیسان و ماشین بار، کارگر بسته بندی و حتی کارگر فنی برای باز و بسته کردن وسایل برقی و الکترونیکی را انتخاب کنید.

معرفی اپلیکیشن نوبار

صفر تا صد اسباب کشی از بسته بندی اثاثیه منزل از مبدا، بارگذاری جعبه‌ها و وسایل در کامیون توسط رانندگان و کارگران آموزش دیده، جابجایی وسایل تا مقصد، خالی کردن وسایل از کامیون و در نهایت باز کردن بسته‌ها و چیدمان همگی توسط همان چند کلیک اولیه در اپلیکیشن انجام می‌شود و شما در این پروسه تنها باید سفارش را در اپلیکیشن ثبت کنید و باقی را به نوبار بسپارید. اپلیکیشن نوبار در هر دو نسخه اندروید و iOS در دسترس است که برای دانلود آن می‌توانید به لینک www.nobaar.com مراجعه کنید.

حوزه فعالیت اتوبار نوبار در حال حاضر تهران را شامل می‌شود و با اجرای صحیح عملیات حمل بار و پشتیبانی خوب و خدمات با کیفیت، توانسته نام خود را بر سر زبان‌ها اندازد. نوبار با انجام مراحل زیر اسباب کشی منزل راحت و بی دردسر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مراحل انجام اسباب کشی توسط نوبار

قبل از هر کاری در جابجایی باید شرکتی برای حمل بار پیدا کنید و در پیدا کردن و سفارش زمان زیادی صرف کنید اما نوبار با معرفی اپلیکیشن نوبار تمام این کارها را برای شما راحت کرده است و با چند کلیک می‌توانید سفارش حمل بار خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش کار اصلی آغاز می‌شود که با استفاده از اپلیکیشن نوبار می‌توانید کار را برای خود راحت و بی‌ دردسر کنید. بسته بندی درست و اصولی اثاثیه منزل اولین کار است که با سفارش کارگر بسته بندی می‌توانید به باقی کارهای خود برسید و این کار را به نوبار بسپارید. متخصصان بسته بندی در نوبار با وسایل کامل به خانه شما می‌آیند و وسایل شما را با رعایت اصول حرفه‌ای برای قرار گرفتن داخل کامیون بسته بندی می‌کنند.

معرفی اپلیکیشن نوبار

مرحله دوم جابجایی و بارگذاری اصولی و مرتب وسایل و جعبه‌ها داخل کامیون است. نوبار با استفاده از وسایل اصولی و کارگران آموزش دیده و حرفه‌ای به گونه‌ای این کار را انجام می‌دهد تا وسایل شما در طول جابجای ایمن باشند و بابت صدمه ندیدن وسایل خود مطمئن باشید.

مرحله سوم وجود اپلیکشین نوبار است که این امکان را به شما می‌دهد تا کامیون حمل بار را از مبدا تا مقصد رصد کنید و از موقعیت مکانی آن باخبر شوید. با رصد کردن کامیون دیگر نگرانی و دغدغه‌ای بابت وسایل خود و موقعیت مکانی کامیون حمل بار نخواهید داشت.

مرحله چهارم خالی کردن مرتب وسایل و در نهایت استفاده از همان کارگران بسته بندی برای باز کردن وسایل و چیدمان آنها سر جای خودش است. طبق مواردی که گفتیم اتوبار نوبار می‌تواند بهترین انتخاب برای اسباب کشی راحت و بدون دردسر باشد.

به خوبی می‌دانیم که شما کارهای مهمی دارید که باید در روز جابجایی به آن بپردازید، به همین دلیل بهترین راه برای رهایی از دردسر و دغدغه انجام کارهای جابجایی و اسباب کشی استفاده از اپلیکیشن نوبار است که به طور کامل کلیه مراحل جابجایی را انجام می‌دهد و شما فقط نیاز دارید آن را مدیریت کنید. با استفاده از اپلیکیشن نوبار و خدمات کامل آن می‌توانید با خیال راحت به باقی کارهای خود در روز بپردازید و کارهای مربوط به حمل بار، بسته بندی، چیدمان، کارهای فنی و … را به متخصصین نوبار بسپارید.

دانلود اپلیکیشن نوبار

 

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.