تنها با یک تماس خودرو خود را بدون دردسر و راحت بفروشید

تعداد بالای تماس‌ از سوی مشتریان غیر واقعی

گفت‌وگوی بی ثمر با دلالان و واسطه‌ها

عدم تشخصیص مشتری واقعی از کسانی که وقت آدم را تلف می‌کنند

هماهنگی با افراد زیاد جهت بازدید حضوری

سماجت برای گرفتن تخفیف

ادبیات نامناسب واسطه‌­های تماس گیرنده و …

عناوین بالا را خواندید؟ کدامیک برای شما آشنا بودند؟ اگر تا به حال از سایت‌های آگهی خودرو استفاده کرده باشید، حتما یک یا چند مورد از موارد آزار دهنده ذکر شده، چند روزی شما را گرفتار کرده و باعث ناراحتی و حال بد شما شده است. مشکل اصلی در استفاده از این سایت‌ها، عدم ایجاد ارتباط موثر و هدفمند میان خریدار واقعی و فروشنده واقعی با در نظر گرفتن استانداردهای ممکن است. شاید تا چند سال پیش استفاده از این سایت‌ها، اتفاق خوب و ارزشمندی بود. اما در سال‌­های اخیر و با هوشمند­تر شدن کاربران آنلاین، نیاز­های جدیدی مطرح شد و کاربران فهمیدند این تمام چیزی نیست که نیاز دارند. آن­ها به درک عمیق‌­تری از دو واژه لذت و امنیت نیاز داشتند. و درست همین نقطه، نقطه طلایی ورود شرکت همراه مکانیک به حوزه خرید و فروش خودرو بود. در ادامه با ما همراه باشید تا ببینید خبر خوبمان برای فروشندگان خودرو چیست.

هدف بزرگ و اصلی ما در همراه مکانیک، این است که دو اصل بسیار مهم « لذت » و « امنیت » در مسیر خرید و فروش خودرو را بالا ببریم. در بررسی­‌ها و تحقیقات ما مشخص شد که افراد بعد از قرار دادن آگهی خودروی خود در این سایت‌ها از یک سو به دلیل تعدد تماس‌­های ورودی فیلتر نشده، از سوی دیگر به دلیل عدم شناخت کافی از بازار روز خودرو و جریانات وابسته‌اش رضایت کافی و لازم را از فرآیند آگهی کردن خودروی خود به دست نمی‌­آورند.

خبر خوب برای فروشندگان خودرو این است که ما در همراه مکانیک این مساله را حل کرده‌­ایم. با توجه به حضور تخصصی ما در حوزه خرید و فروش خودرو دیگر لازم نیست:

 • روزانه به صدها تماس خریداران پاسخ دهید
 • با دلالان و واسطه‌­های خودرو هم‌کلام شوید
 • هرکسی را برای بازدید اولیه به منزل خود راه دهید
 • در دوران کرونا، برای فروش خودرو از منزل خارج شوید

تنها کافی است وارد لینک ثبت سفارش فروش در سایت همراه مکانیک به آدرس hamrah-mechanic.com/car-sell شوید و درخواست خود را ثبت کنید. مشاوران ما به سرعت با شما تماس خواهند گرفت و پس از مشاوره تخصصی خودروی شما را در مسیر فروش قرار خواهند داد. همراه مکانیک به شما یک مشاور فروش اختصاصی معرفی کرده و خودرو شما را به صورت کاملا بدون هزینه، کارشناسی می‌کند. مشاور شما در تمام پلتفرم­‌های خرید و فروش آنلاین خودرو از جمله نمایشگاه آنلاین همراه مکانیک که اولین نمایشگاه آنلاین خودروهای کارشناسی‌شده در ایران است و روزانه بالای 200 هزار بازدیدکننده دارد، آگهی می‌کند، تمامی تماس‌های ورودی را پاسخ می­دهد، با توجه به تجربه خود مشتری واقعی را تشخیص داده و بهترین خریداران را برای بازدید اولیه خودرو نزد شما خواهد آورد.

درست زمانی‌که شما در حال نوشیدن چای خود در کنار عزیزانتان هستید یا جلسه کاری مهم‌تان را برگزار می‌کنید، کارشناس فروش اختصاصی شما در حال یافتن بهترین خریدار برای خودوری شماست. نکته مهم بعدی این است که شما بابت آرامش، لذت و امنیتی که برایتان فراهم شده است، هیچ هزینه‌­ای پرداخت نخواهید کرد.

ایجاد لذت و افزایش امنیت در شما هدف بزرگ ما در همراه مکانیک است. این جمله صرفا یک ادعای خشک و خالی نیست، حال خوب شما و رضایت از داشتن یک معامله سودمند ارزش اصلی ما در همراه مکانیک است. افتخار بزرگ ما در این 7 سال این بوده است که در اکثر موارد انتخاب دوباره مشتریانمان بوده‌­ایم. اگر مایلید تا مشتری جدید ما باشید و خودروی خود را از طریق ما به فروش برسانید، همین الان وارد سایت همراه مکانیک شوید و درخواست خود را ثبت کنید. منتظر شما هستیم.

همراه مکانیک، همراهی متخصص و امین

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و به سفارش همراه مکانیک منتشر شده و وینوک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

1 نظر
 1. محمد

  موضوع تماس نیست برای خودرو دار شدن
  موضوع پولشه
  پولش رو نداریم دیگ
  وگرنه من حاضرم صد تا تماس هم بگیرم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.