خرید اینترنتی انواع فرش شگی در ابعاد مختلف و مزایای آن

خرید اینترنتی فرش شگی چه مزیت هایی دارد؟ همان طور که می دانید سلیقه ی افراد در عصر کنونی با یک دهه ی گذشته زمین تا آسمان تغییر کرده است. در واقع، اغلب افراد به سمت مدرنیته حرکت کرده اند به همین دلیل تمایل دارند تمام سبک زندگی آن ها هم جدید و مدرن باشد. آنها برای اینکه تغییر نگرش خود را نشان دهند ابتدا از ظاهر خود و سبک زندگی شان شروع کرده اند و عموما المان های مدرن و جدید را انتخاب می کنند.

یکی از عناصری که تحت تاثیر سبک زندگی مدرنیته تغییر کرده، فرش است. در واقع طراحان فرش ماشینی با مشاهده ی تغییر سبک سلیقه ی مردم، نوع طراحی، رنگ و الیاف فرش ماشینی را تغییر دادند تا مطابق با سلیقه ی مشتریان باشد و نظر آن ها را جلب کند. به این فرش های ماشینی جدید، فرش مدرن می گویند که در حال حاضر انواع مختلفی دارد. فرش شگی یکی از پرطرفدارترین و زیباترین انواع این سبک فرش است.

مهم ترین قابلیت این فرش این است که برای تمام فضاهای منزل اعم از هال و پذیرایی، اتاق خواب، راهرو، آشپزخانه و حتی به عنوان پادری جلوی درب سرویس بهداشتی و حمام قابل استفاده است. در واقع، خرید فرش شگی برای افرادی که علاقه مند سبک مینیمال و دیزاین های ساده اما در عین حال، شیک هستند بهترین گزینه است.

اما از آنجایی که در چند سال اخیر، تحریم ها سبب شدند واردات مواد اولیه برای بافت این فرش ها بسیار دشوار شود اغلب، قیمت این فرش ها در فروشگاه های مختلف، متفاوت است. به همین دلیل، مشتریان. خرید اینترنتی فرش شگی را انتخاب می کنند تا بتوانند با مقایسه ی قیمت، مناسب ترین فرش شگی را خریداری کنند.

مزایای خرید اینترنتی فرش شگی

خرید اینترنتی فرش شگی

همان طور که اشاره نمودیم به دلیل تحریم ها و دشوار شدن شرایط واردات الیاف و مواد اولیه ی بافت فرش شگی، قیمت این فرش در فروشگاه های مختلف، متفاوت است. حتی برخی از سودجویان، با سوء استفاده کردن از شرایط فعلی کشور. این محصول را قیمتی بسیار بالاتر از ارزش واقع به مشتریان می فروشند. بهترین راهکار، برای اینکه به دام چنین افرادی گرفتار نشوید خرید اینترنتی فرش شگی است.

چرا که با این روش می توانید به طور همزمان، قیمت فرش شگی چند فروشگاه را مشاهده و با هم مقایسه کنید. البته باید دقت کنید وب سایت فروشگاه مورد نظر، معتبر باشد. عموما تمام فروشگاه هایی که در صفحه ی نخست مرورگرها ظاهر می شوند معتبر می باشند. همچنین دقت کنید این فروشگاه ها دارای نماد اعتماد باشند.

البته تنها قیمت در زمان خرید آنلاین فرش شگی مهم نمی باشد. این فرش دارای انواع مختلفی است که قبل از خرید بهتر با این انواع آشنا باشید.

مزایای خرید اینترنتی فرش شگی

معرفی فرش شگی

فرش شگی جزء فرش های زینتی به شمار می رود و همان طور که اشاره نمودیم یک فرش ساده اما شیک و مناسب دکوراسیون های مینیمال است. مهم ترین ویژگی این فرش مدرن، داشتن پرزهای بلند است به همین دلیل به فرش پرز بلند هم شناخته می شود. معمولا جنس الیاف این فرش، پلی استر و یا پروپیلن می باشد. از آنجایی که نخ های به کار رفته در بافت این فرش، ضخیم هستند تراکم آن، پایین اما بافت فرش، درشت است. البته این نخ های ضخیم و بافت درشت، تراکم پایین فرش شگی را جبران می کنند. اما به هر حال، این نوع فرش، بیشتر جنبه ی زینتی دارد.

از دیگر اطلاعاتی که در زمان خرید فرش شگی به شما کمک می کند آشنایی با انواع این فرش است. در واقع فرش شگی در سایز و رنگ از تنوع بی نظیری برخوردار است. تنوع رنگی این فرش به قدری زیاد است که از رنگ های خنثی مثل طوسی، مشکی و سفید گرفته تا رنگ های فانتزی مثل صورتی، نارنجی، زرد و … همچنین رنگ های سنتی مثل قرمز سنتی، شتری و… را در برمی گیرد.

سایزبندی این مدل فرش مدرن هم به گونه ای است که در کمتر فرشی می توان این تنوع سایز را مشاهده کرد. از جمله سایزهای فرش شگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • پادری 80 × 50
  • فرش 80/1 ×20/1
  • فرش 3/1 ×3/1
  • فرش دو متری
  • فرش 5/1 × 1
  • فرش 5/1 × 5/1
  • فرش دایره ای با قطرهای 5/2، 5/1 و 1
  • فرش کناره ی 1 × 5/1
  • فرش نیم دایره
  • و …

تنوع طرح از دیگر مزیت های این فرش است. در واقع، فرش شگی فقط به صورت ساده و تک رنگ موجود نیست. تنوع طرح، از دیگر ویژگی های فرش شگی است.

مزایای خرید اینترنتی فرش شگی

فرش شگی مناسب چه مکان هایی است؟

یکی دیگر از نکات مهم در زمان خرید فرش شگی، این است که بدانید از این فرش در چه فضاهایی از منزل می توانید استفاده کنید. همان طور که اشاره نمودیم یکی از مزیت های فرش شگی استفاده از آن در تمام فضاهای خانه است. یعنی فرقی نمی کند شما به دنبال فرشی برای هال و پذیرایی هستید یا راهرو و پادری درب سرویس بهداشتی و حمام، تنوع فرش شگی به قدری زیاد است که برای تمام فضاهای منزل، فرشی مناسب دارد.

از این رو در زمان خرید آنلاین فرش شگی باید بدانید که هدفتان از خرید این فرش چیست و قصد دارید این فرش را در کجای منزل، پهن کنید.

قیمت فرش شگی

بدون شک، قیمت یکی از مهم ترین فاکتورها در زمان خرید هر نوع کالایی است و فرش شگی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. از این رو قبل از اینکه اقدام به خرید آنلاین فرش شگی کنید بهتر است اطلاعات خود را در مورد قیمت فرش شگی نیز افزایش دهید. در این راستا باید متذکر شویم قیمت فرش شگی به دلیل اینکه الیاف کمتری دارد نسبت به سایر فرش های ماشینی و مدرن، مناسب تر می باشد.

البته عوامل متعددی، تعیین کننده ی قیمت فرش شگی هستند. یکی از مهم ترین آن ها نوع بافت و الیاف مصرفی در این فرش است. به عنوان مثال، قیمت فرش شگی با نخ فلوکاتی متفاوت از قیمت فرش شگی سه بعدی است چرا که مقدار نخی که در فرش شگی سه بعدی مصرف می شود بسیار بیشتر است. اما به طور کلی، قیمت این فرش مدرن نسبت به سایر فرش های ماشینی بسیار مناسب تر است.

در حال حاضر، انواع فرش شگی با قیمت بسیار مناسب و در ابعاد مختلف در فروشگاه قصر فرش موجود است. فقط کافی است به وب سایت فروشگاه مراجعه و فرش شگی مد نظر را انتخاب و خریداری کنید. این فروشگاه در سریع ترین زمان ممکن و بدون دریافت هزینه ی حمل و نقل، به صورت رایگان این کالا را برای شما ارسال می نماید.

منبع قصر فرش
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.