با این گجت ها سلامتی را به خانه دعوت کنید!

برای بهبود وضعیت سلامتی خود و خانواده، می‌توانید به سراغ فناوری‌های نو بروید که به بهترین شکل به شما کمک می‌کنند تا بتوانید لذت بیشتری از سلامتی ببرید. ابزاری‌هایی مناسب و جذاب که با استفاده از آن‌ها می‌توانید سلامت خودتان را کنترل کنید، تناسب اندام خود را افزایش دهید و یا سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کنید.

فناوری‌های جذابی که امنیت، آسایش و سلامتی بیشتر را به ما ارائه می‌دهند و در عین حال ما را از بیماری و کاهش سلامتی مطلع می‌کنند. با توجه به اهمیت سلامتی، به‌خوبی می‌توانید اهمیت این گجت‌ها را نیز درک کرد.

بنابراین اگر دوست دارید خانه و خانواده سالم‌تری داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که در ادامه این صفحه همراه ما باشید. ما قصد داریم گجت‌هایی معرفی کنیم که سلامتی را به خانه شما دعوت می‌کنند و بر اساس فناوری‌های نو تولید شدند.

گجت استامینوفن!

زمانی که بیماری به سراغ ما می‌آید، اولین نشانه آن، احساس درد در یک یا تمامی قسمت‌های مختلف بدن است. بنابراین تفاوتی نمی‌کند که دچار یک سرماخوردگی ساده شده باشید و یا اینکه به یک بیماری مزمن مبتلا شده باشید؛ در هر صورت احساس درد، مسئله مشترک در همه بیماری‌ها است.

برای رفع درد اولین کاری که می‌توان انجام داد، مراجعه به پزشک است و در اکثر موارد نیز پزشکان برای ما داروهای مسکن را تجویز می‌کنند. اما استفاده مداوم از این نوع داروها نی می‌تواند عوارض دیگری برای بدن داشته باشد. بنابراین بهتر است به سراغ فناوری‌های جدید برویم.

گجت TENS، یک ابزاری جالب و مناسب است که بر اساس تکنولوژی‌های نو ساخته شده و می‌تواند به شکل مناسبی دردهای بدن را تسکین دهد. روش کار این ابزار به این شکل است که اعصاب شما را با استفاده از یک جریان الکتریکی بسیار خفیف و کوچک تحریک می‌کند.

برای این کار باید پدهایی که روی این دستگاه وجود دارد، روی ناحیه آسیب دیده قرار دهید تا احساس درد به حداقل خود برسد و یا در برخی موارد به‌طور کامل از بین برود. این وسیله برای بیشتر دردهایی که در بدن خود احساس می‌کنید، مناسب است؛ اما در بیشتر موارد برای دردهای مفاصل به کار می‌رود و با کمک آن می‌توانید دردهای مختلف مفاصل مانند کمردرد و یا فشارهای عضلانی را برطرف کنید.

گجت خواب‌آور

تعجب نکنید! نیازی به مصرف داروهای خواب‌آور نیست. فناوری‌های جدید با تولید گجت‌های جذاب تا خوابی با کیفیت بهتر تجربه کنید و لذت بیشتری از بیداری و خواب ببرید. نمی‌توان انکار کرد که کیفیت خواب در طول شبانه‌روز تاثیر مستقیمی روی بقیه روز و روش زندگی ما دارد. به همین دلیل اگر شما هم مدت زیادی بی‌خوابی را تجربه کرده باشید، به‌خوبی این موضوع را درک می‌کنید. سردرد، افزایش فشارخون، عصبی شدن و تحریک پذیری، تنها بخش کوچکی از عوارض بی‌خوابی است.

در عین حال اگر در طول روز قصد سفر  و رانندگی داشته باشید، بی‌خوابی احتمال خطرات مختلف مانند رانندگی پرخطر، سرعت غیرمجاز و تصادف را ایجاد می‌کند. در این صورت، اگر حادثه‌ای نیز رخ ندهد، احتمال جریمه خودرو را نمی‌توان انکار کرد. بنابراین بی‌خوابی به معنای جریمه‌های بیشتر خودرو است و هرروز نیاز به استعلام جریمه خودرو خواهید داشت!

اما نگران نباشید، فناوری‌های نو با ارائه گجت مناسب به شما کمک می‌کند که کیفیت خواب خودتان را بهبود بدهید. برای این کار گجت جدیدی طراحی شده که خواب شما را پردازش می‌کند و بر اساس آن امواجی تولید می‌کند که خواب شما را تقویت و طولانی‌تر کند. این امواج کیفیت خواب را بهبود می‌دهد و اثرات منفی مرتبط با خواب را برطرف می‌کند.

هوای پاک‌تر با گجت فیلتراسیون

همه ما درباره خوراکی و نوشیدنی‌هایی که در طول روز مصرف می‌کنیم، به اندازه کافی وسواس داریم. اما سوال این است که چقدر نسبت به هوایی که استشمام می‌کنیم، اهمیت می‌دهیم؟ ممکن است شما هم در شهری پرترافیک زندگی کنید که آلودگی هوا جزء جدانشدنی آن است. این هوا بیرون از خانه نمی‌ماند و حتما وارد خانه نیز می‌شود و پر از آلاینده است. این هوا می‌توانید به سیستم تنفسی آسیب وارد کند. به همین دلیل باید راه‌حلی برای آن پیدا کرد.

برای این کار فناوری‌های جدیدی با ارائه گجت تصفیه هوا کمک می‌کنند که مواد آلاینده را از هوای خانه حذف کنید. درنتیجه از انتقال ویروس و عفونت‌ها نیز جلوگیری خواهد شد. همچنین خطر ابتلا به بیماری‌ها نیز تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.

گجت های سلامتی خانه

گجت مانیتور قلب

همه ما به سلامتی قلب اهمیت می‌دهیم. اما واقعا چه تعداد از ما میدانیم که قلبمان چقدر خوب کار می‌کند؟ برای اطلاع پیدا کردن از این مسئله می‌توانید به فناوری‌های نو مراجعه کنید. گجت مانیتور قلب ابزاری جالب است که میزان ضربان قلب را بررسی می‌کند. همچنین می‌توانید از میزان فشارخون خود باخبر شوید و از سلامتی قلب به‌عنوان یکی از اعضای حیاتی بدن خود مطلع شوید.

کلام پایانی

فناوری‌هایی که در زندگی امروز استفاده می‌کنیم، بیش از هر چیز برای بهبود کیفیت زندگی، بالا بردن میزان سهولت و راحتی و افزایش امنیت در زندگی است. به همین دلیل تفاوتی نمی‌کند که فناوری ساخته شده مستقیما با زندگی روزمره در ارتباط باشد و یا اینکه به شکلی باعث آسان شدن زندگی روزمره شود. اما در این میان بهبود در کیفیت ابزارهای پزشکی، به‌طور مستقیم کیفیت زندگی ما را بهبود می‌دهد.

جدیدترین فناوری‌های سلامت که باعث تحول در صنعت پزشکی شده و همچنان در مسیر رشد و پیشرفت قرار دارد. گجت‌های تولید شده در حوزه پزشکی نیز فقط مختص به بیمارستان و برای تشخیص بیماری و در محیط آزمایشگاهی نیست؛ بلکه گجت‌هایی نیز تولید شدند که می‌توانید در محیط زندگی خود استفاده کنیم و روش استفاده راحتی دارند.

همچنین تمامی آن‌ها با اطلاع دادن به شرایط سلامتی، زندگی ایمن‌تر، کاهش خطر ابتلا به بیماری‌های مختلف و بهبود سلامتی را برای ما به ارمغان می‌آورد. بنابراین در عصر دیجیتال می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و خانه را با بهترین فناوری‌های نو تجهیز کرد تا امنیت، آسایش و سلامتی بیشتر را برای ما به همراه داشته باشد.

شما چقدر از فناوری‌های دیجیتال در جهت حفظ سلامتی خود و خانواده استفاده می‌کنید؟

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.