بهترین درب های ضد سرقت فلزی ایرانی و ترک

در انتخاب بهترین درب ضد سرقت فلزی ایرانی و ترکی باید به موارد بسیاری توجه کرد. بهترین درب های ضد سرقت فلزی دارای اسکلتی قوی در برابر ضربه و آتش هستند.

معمولا بهترین درب های ضد سرقت فلزی در ایران ساخت شرکت ترکیه می باشند؛ زیرا ضمن داشتن زیبایی ظاهری توانسته اند در دراز مدت کیفیت ایده الی را از خود نشان دهند. البته این روزها با تلاش و پشت کار تولیدکنندگان داخلی و استفاده از متریال های مرغوب برخی از دربهای ضد سرقت ایرانی نیز هم  ردیف درب های ترکی قرار گرفته اند، ولی درب های ضد سرقت چینی که امروزه بخش عظیمی از بازارهای داخلی را به خود اختصاص داده اند در انتهای جدول کیفیت قرار گرفته و غالبا از قیمت پایینی تری  نیز برخوردار هستند.

بهترین درب های ضد سرقت فلزی

این روزها تنوع زیادی در درب های ضد سرقت به وجود آمده است که در این میان بهترین نوع، درب ضد سرقت فلزی بوده و می توانند با وجود عایق صوتی وعایق های حرارتی تعبیه شده در آن سال های متمادی مورد استفاده قرار بگیرند. البته لازم است بدانید تنها فلزی بودن درب های ضد سرقت کافی نیست بلکه بهترین درب های ضد سرقت فلزی می بایست متناسب با استانداردهای جهانی تولید شده باشند و وزنی معادل 95_110 کیلوگرم  را در بربگیرند و در ابعادی به میزان 110_210 سانتیمتر در طرح و نقش های مختلفی در بازارهای فروش عرضه شوند. خوب است بدانید باکیفیت ترین یراق آلات به کار رفته در مرغوب ترین درب های ضد سرقت فلزی مربوط به کشور ترکیه است که معمولا از طریق شرکت های تولید کننده داخلی وارد ایران می شوند. البته واردات یراق آلات از ترکیه به دلیل نامرغوب بودن چنین متعلقاتی در ایران نیست بلکه دستگاه های ساخت یراق آلات بسیار گران می باشد به همین دلیل وارد کردن چنین ابزاری می تواند درب های ضد سرقت ارزان قیمت تری را روانه بازارهای فروش در ایران گرداند.

مشخصات بهترین درب های ضد سرقت فلزی

با توجه به ساختاری که در درب های ضد سرقت وجود دارد تمامی مصرف کنندگان انتظار دارند که چنین درب هایی از امنیت بالایی برخوردار باشند. بهترین درب های ضد سرقت فلزی می بایست دارای ویژگی هایی از قبیل:

 • چشمی
 • زنگ خطر
 • قفل شب بند
 • دستگیره با طرح هایی از رویال و یا طرح کوئین
 • نوار درزگیر
 • عایق صوتی
 • عایق حرارتی
 • قفل پستچی
 • دارا بودن از دو قفل مجزا
 • جنس رویه درب از مرغوب ترین استیل ضد زنگ
 • شناسنامه تولید
 • خدمات پس از فروش درب ضد سرقت

و…  باشند که در این میان درب ضد سرقت ایرانی هم با این مشخصات و ویژگی ها رقابت پایاپایی با درب ضد سرقت ترک دارد.

با کیفیت ترین درب های ضد سرقت کدامند؟

 خوب است بدانید در میان طیف گسترده ای از درب های ضد سرقت فلزی، درب های ضد سرقت چوبی و درب های ضد سرقت کامپوزیتی حرف اول را درب های ضد سرقت فلزی می زند. البته بدون شک بهترین درب ضد سرقت فلزی برندهایی از کشور  ترکیه هستند که توانسته بالاترین کیفیت و مرغوب ترین متریال های اصلی را به خود اختصاص دهند. در واقع چنین درب هایی دارای ویژگی هایی از قبیل:

 • عایق رطوبتی، صوتی و حرارتی هستند
 • به راحتی می توانند در مقابل فشارهای وارد آمده مقاومت نشان دهند.
 • در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله بسیار مستحکم می باشند
 • از اسکلت فلزی قوی که ساخته شده از دو لایه روکش نورد سرد می باشد تولید می شوند.

 چهار چوب بهترین درب های ضد سرقت فلزی به طور پیش ساخته بوده و معمولا دارای ضخامتی به اندازه 1.5 میلیمتر هستند و به طور استاندارد در عرضی به اندازه  7 سانتیمتر ساخته شده که غالبا از جنس ضد زنگ یا مرغوب ترین جنس استینلس استیل می باشند.

بهترین درب های ضد سرقت فلزی ترکی

کشور ترکیه با استفاده از باکیفیت ترین قفل و یراق توانسته برترین تولید کننده درب های ضد سرقت فلزی باشد؛ زیرا سازندگان آنها سعی کرده کلیه روش های امنیتی برای جلوگیری از تخریب درب با استفاده از دریل و مته را جزیی از متد کار خود قرار دهند، بنابراین کاربران با آسودگی خیال می توانند ایمنی قفل ها را مورد امتحان خود قرار دهند. البته در هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به ضخامت چهارچوب و بسیاری مشخصات دیگر این دسته از درب های امنیتی توجه کافی داشته باشید؛ زیرا امروزه درب های ضد سرقت چینی به راحتی توانسته اند در نمونه های تقلبی درب های ضد سرقت ترکی توسط افراد سودجو به فروش برسند، بر همین اساس بهتر است بدانید بهترین درب های ضد سرقت فلزی  ترکی از ورق های لنگه با ضخامت 7 دهم میلیمتر ساخته می شوند اما درب های چینی با قطعاتی از بتن ، سنگینی خود را به دست آورده اند.

خصوصیات مرغوب ترین درب های ضد سرقت

برای تهیه نمونه ای از درب های ضد سرقت فلزی لازم است تا فاکتورهای مهمی از ساختار درب را مورد سنجش قرار دهید .فراموش نکنید که ورق توپی یا همان سیلندر درون قفل را امتحان کرده و از محکم بودن آن مطمئن باشید، در درب های مرغوب می بایست اندازه ورق چهار چوب به اندازه 25.1 میلیمتر ضخامت داشته باشد، در مورد رنگ درب حتما مقاومت آن را در برابر خط و خش، ضربه های احتمالی و حتی نور آفتاب بررسی کرده و زیبایی طرح درب را با کیفیت رنگ آن مورد مقایسه قرار دهید. مورد مهم دیگر نوع قفل درب است که بدون شک قفل های ترک جزو بهترین قفل های ضد سرقت هستند. خوب است بدانید در بین درب های ضد سرقت فلزی درب های دور آلومینیوم جزو زیباترین درب هایی هستند که تا به حال گران ترین قیمت را در بازارهای فروش به خود اختصاص داده اند. نکته مهمی که وجود دارد فروش درب های ضد سرقت ترکی به صورت مونتاژ شده است پس توجه داشته باشید که هیچ گاه درب های مونتاژ شده ترکیه ای در ایران نمی تواند مرغوبیتی مطابق با درب ضد سرقت ترکی اصل داشت باشد. بنابراین سعی کرده درب ضد سرقت مورد نیاز خود را از فروشندگان مورد اعتماد تهیه نمایید.

بهترین درب های ضد سرقت فلزی

 خرید امن ترین درب های ضد سرقت

اگر می خواهید با استفاده از درب های ضد سرقت، امنیت بالایی را برای ساختمان خود ایجاد کنید بدون شک پیشنهاد کارشناسان فروشگاه درب ضد سرقت دژ به شما خرید بهترین درب های ضد سرقت فلزی می باشد؛ زیرا این گونه درب های امنیتی فلزی از هر نوع درب ضد سرقت دیگری مقاومت بیشتری دارد و از طرف دیگر می توانند علاوه بر داشتن عایق صوت و حرارت در هر شرایطی شکل ساختاری خود را حفظ نمایند. پس اگر شما باز هم در انتخاب بهترین درب های ضد سرقت فلزی به دلیل نداشتن ظاهری زیباتر از درب های چوبی  تردید دارید بهتر است بدانید که امروزه فروشگاه درب ضد سرقت دژ  به عنوان یکی از نمایندگان مجاز فروش درب ضد سرقت در ایران توانسته با تنوع زیادی که در مدل های بهترین درب های ضد سرقت فلزی به وجود آمده است با کیفیت ترین درب های ضد سرقت فلزی را در اختیار خریداران چنین درب های امنیتی قرار دهد. تنها کافیست با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و به سفارش فروشگاه درب ضد سرقت دژ منتشر شده و وینوک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.