ضد سرقت اما آماده به سرقت!

درب ضد سرقت ارزان شاید متداول ترین و اساسی ترین سوال خریداران هنگام خرید درب است، در محتوایی که پیش روی شماست و کمتر از 5 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت به بررسی جامع و کامل این موضوع پرداخته ایم.

درب ضد سرقت ارزان شد!

درب ضد سرقت ارزان یک تعریف نسبی است، به عنوان مثال شاید برای تعدادی از خریداران درب ضد سرقت تا 2 میلیون تومان ارزان باشد و برای عده ای دیگر 6 میلیون تومان.

دلیل اصلی نامگذاری این نام میان تولیدکنندگان و فروشندگان، زیرسازی ضعیف و نامطلوب درب است، اما یکی از شرکت هایی که علاوه بر دارا بودن زیرسازی خاص و منحصر به فرد دارای دسته بندی ارزان است، گروه دُرناب است.

گروه دُرناب به عنوان تولیدکننده مستقیم از صفر تا 100 درب ضد سرقت ایرانی، درب های خود را با تکنولوژی و متریال خاصی تولید کرده است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

درب ضد سرقت ارزان دُرناب کد 122

درب های ضد سرقت دُرناب

گشت و گذاری در بازار

اگر بخواهیم درب های شرکت دُرناب را با درب های بازار کشور مقایسه کنیم، می توانیم به بررسی زیرسازی و چارچوب آن ها بپردازیم.

زیرسازی و چارچوب درب ضد سرقت ارزان در بازار ایران از ورق آهن با ضخامت 0.9 تا 1 میلی متر تولید می شود. اگر اطلاعات کاملی درباره اهمیت ضخامت آهن در زیرسازی و چارچوب درب های ضد سرقت ندارید به شما پیشنهاد می کنیم محتوای درب ضد سرقت ایرانی استاندارد را از دست ندهید.

درب ضد سرقت ارزان دُرناب کد 134

درب های ضد سرقت دُرناب

اما اهمیت این ضخامت هنگام سرقت درب مشخص می شود، هر چه ضخامت چارچوب درب بیشتر باشد، سرقت از شیوه دیلم کردن سخت تر و به صفر می رسد.

در اهمیت ضخامت آهن در ساختار زیرسازی می توان به نفوذ به منزل و محل و کار اشاره کرد که هر چه این زیرسازی و استراکچر ضعیف تر باشد، مدت زمان آن کم تر خواهد بود.

اما در ادامه این محتوا به بررسی درب ضد سرقت ارزان با کیفیت پرداخته ایم و به این سوال که آیا درب ارزان با کیفیت نیز وجود دارد، پاسخ جامعی داده شده است.

از کارخانه به خانه

گروه دُرناب با تکنولوژی و دانش روز اقدام به تولید درب ضد سرقت ارزان با زیرسازی منحصر به فرد خود کرده است.ضخامت ورق آهن استفاده شده در چارچوب و زیرسازی تمامی درب های این شرکت اعم از سری ارزان تا مُدرن، با ضخامت 2 تولید می شوند.

این ضخامت بالاترین ضخامت ورق آهن میان تولیدکنندگان درب ضد سرقت در بازار ایران است. این ضخامت منحصر به فرد هنگام دیلم کردن درب ضد سرقت قابل توجه خواهد بود؛ چرا که ترکیب چارچوب و زیرسازی با ورق 2 در کنارهم این روش سرقت را به تا حد قابل توجهی کاهش می دهد.

اما این زیرسازی قابل توجه در اینجا به پایان نرسیده و با محافظ یراق آلات و تزریق فوم پلی یورتان تکمیل می شود.

فرصت داشتن محافظ را از دست ندهید!

محافظ جای قفل(یراق آلات) نوین ترین و خاص ترین شیوه محافظت از قفل درب ضد سرقت است.

گروه دُرناب به منظور محافظت از یراق آلات، اطراف آن ها را با ورق آهن 2 به صورت کامل پوشانده است.این محافظت سبب می شود تا یکی دیگر از روش های سرقت درب از طریق آسیب رساندن به یراق آلات به صورت کامل غیر قابل استفاده باشد.

درب ضد سرقت ارزان دُرناب کد 116

درب های ضد سرقت دُرناب

این قسمت شاید برای شما غیر قابل باور باشد!

فوم پلی یورتان(پلی اورتان)مایعی است که که به منظور پرکردن فضای خالی میان زیرسازی و روکش استفاده می شود.

این فاصله در درب ضد سرقت ترک اصل با پشم سنگ پُر می شود اما با وجود عایق بودن بسیار قوی این ماده، به دلیل وزن زیادش در میان خریداران محبوبیت کافی را ندارد.

فوم پلی یورتان مایعی است که از طریق محفظه ای که در پایینی درب ضد سرقت ارزان دُرناب قرار داده شده است، تزریق می شود.

این مایع بعد از حدود بیست و پنج الی سی دقیقه سخت تر از سنگ شده و فضای مابین زیرسازی و روکش را پُر می کند.

این مایع مانند پشم سنگ درب ضد سرقت ترک، عایق و مقاوم بوده اما وزن سبک تری را دارد.

ارزان نه، رایگان!

مشاوره درب ضد سرقت یکی از مواردی است که هنگام خرید درب ضد سرقت بسیار مهم و کاربردی است.

شما خریداران محترم می توانید از مشاوره کاملا رایگان گروه درب های ضد سرقت دُرناب از طریق شیوه های متنوع این شرکت بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین سایت، اینستاگرام، واتساپ، تماس تلفنی و مشاوره حضوری روش هایی هستند که شما عزیزان می توانید از این فرصت رایگان بهره مند شوید.

با افتخار میزبان شماییم

دُرناب، متفاوت در انتخاب

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و به سفارش دُرناب منتشر شده و وینوک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.