بایدها و نبایدهای خرید خانه در آمریکا در وب‌سایت مشاور املاک ایرانی

از قدیم تمام پدرها و مادرها به بچه‌های خود مدام گوشزد می‌کردند که پول و سرمایه خود را به خانه تبدیل کنید تا در آینده هم سرپناهی داشته باشید و هم اینکه سرمایه خود را دو برابر و یا حتی بیشتر کنید. این توصیه آنها امروز بیشتر از هر زمان دیگری نمود پیدا کرده است و شاهد هستیم که سرمایه گذاری خانه و آپارتمان چقدر می‌تواند سودآوری داشته باشد. اما در مورد مهاجران ایرانی به کشورهای دیگر این موضوع بیشتر نمود دارد و اگر قرار باشد یک کشور را برای زندگی انتخاب کنید و سرمایه لازم برای خرید خانه در آن کشور را نیز در اختیار دارید، به هیچ عنوان نباید آن را برای مصارف دیگر خرج کنید و خرید خانه را باید در اولویت خود قرار دهید.

به گفته وب‌سایت مشاور املاک ایرانی، آمریکا یکی از کشورهایی است که به عنوان یکی از مقاصد مهم ایرانیان برای مهاجرت به شمار می‌آید و از سال‌ها پیش شاهد بودیم که ایرانیان زیادی این کشور را برای کار، تحصیل و زندگی انتخاب کردند. برای زندگی در آمریکا انتخاب‌های متعددی پیش روی شما است که بسته به انتظاراتی که از محل زندگی خود دارید می‌توانید بهترین را انتخاب کنید. آمریکا یکی از کشورهای پیشرفته جهان است که خرید خانه و زندگی در آن به دلایل مختلف جذاب است.

خرید خانه در آمریکا مانند تمام کشورهای دنیا بایدها و نبایدهایی دارد که حتما باید به آنها توجه شود. خرید خانه و ملک یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ما در طول زندگی است و خب باید برای آن وقت بسیار برای تحقیق گذاشت و باید با چشم باز این کار را انجام داد. شاید فکر کنید که خرید خانه در کالیفرنیا بهترین انتخاب می‌تواند باشد، اما این انتخاب به فکر و تحقیق بیشتری نیاز دارد. در آمریکا نیز شما باید ابتدا به دنبال این باشید که بهترین مکان برای خرید خانه را پیدا کنید و بعد سراغ جستجوی خانه بروید.

دلایل انتخاب بهترین شهرها برای زندگی در آمریکا چیست؟

لیست بهترین شهرها و ایالت‌های آمریکا برای زندگی می‌تواند همان نقطه شروع شما برای انتخاب بهترین مکان برای زندگی در آمریکا باشد. این لیست بر اساس معیارها و همچنین بایدها و نبایدهایی مشخص شده است و افراد زیادی برای خرید خانه در آمریکا به آن استناد می‌کنند. در تمام کشورها دنیا معیارهایی به عنوان اصل برای تشخیص بهترین مکان برای زندگی وجود دارد. این معیارها برای آمریکا و شهرهای آن نیز می‌تواند صدق کند و شما می‌توانید با کمک این معیارها به لیست بهترین شهرهای برای زندگی دست پیدا کنید. معیارهای مهم در انتخاب یک شهر برای زندگی در آمریکا به شرح زیر می‌باشد:

  • بازار کار، میزان اشتغال، میزان درآمد و همچنین نرخ بیکاری
  • هزینه زندگی
  • میزان رفاه و داشتن امکانات بهداشتی، اجتماعی و آموزشی
  • دسترسی به امکانات رفت و آمد در شهر مانند وسایل نقلیه عمومی نظیر مترو، اتوبوس و تاکسی
  • میزان افراد مهاجر در آن

این موارد همراه با آب و هوا و میزان نرخ جرم و جنایت، می‌توانند بیانگر استاندارد زندگی در هر شهر و ایالت در آمریکا باشند و شما به عنوان یک ایرانی مهاجر می‌توانید با کمک این موارد مکان زندگی ایده آل خود را مشخص کنید.

شاید به دنبال این باشید که زندگی آرامی را در یک شهر بگذرانیدیا به دنبال این باشید که رفاه تحصیلی برای فرزند خود فراهم کنید، به دنبال کار یا تحصیل باشید و بهترین دانشگاه‌ها و فرصت‌های شغلی برای شما اهمیت داشته باشد و یا به دنبال ترکیبی از تمام این موارد باشید. اما در مورد خرید خانه و محل زندگی به مهم‌ترین مورد، یعنی میزان بودجه و هزینه زندگی در هر شهر باید نگاه ویژه‌ای داشته باشید. اما این اطلاعات را از کجا به دست آوریم؟

وب‌سایت iranianrealtor.info

وب‌سایت مشاور املاک ایرانی

وب‌سایت iranianrealtor.info می‌تواند به شما در به دست آوردن تمامی این اطلاعات کمک کند و با مقالاتی که منتشر می‌کند درباره تمام این بایدها و نبایدهای خرید خانه در آمریکا توضیح دهد. در تمام مقاله‌های این وب‌سایت به اطلاعات مفیدی درباره شهرها و ایالات‌های مهم آمریکا دست پیدا می‌کنید و از این اطلاعات می‌توانید برای خرید خانه استفاده کنید.

اطلاعاتی نظیر میزان هزینه خرید و اجاره خانه در شهرهای مهم آمریکا، شرایط و نحوه خرید خانه در تمام ایالت‌های مهم و همچنین قوانین مربوط به این پروسه مهم و پرریسک را می‌توانید در این وب‌سایت پیدا کنید. یکی از این قوانین این است که خرید خانه در آمریکا به منزله گرفتن اقامت دائم نیست و شما به عنوان توریست می‌توانید در آمریکا خانه بخرید ولی این سرمایه گذاری برای شما اقامت دائم را به همراه نخواهد داشت. همچنین اطلاعات مفید و مهمی در مورد وام‌های مسکن که هر خریدار باید قبل از خرید خانه در آمریکا آنها را بداند.

در واقع وب‌سایت iranianrealtor.info شما را از تمام بایدها و نبایدها باخبر می‌کند و خیال شما را بابت آنچه باید در مورد خرید و اجاره خانه در آمریکا بدانید، راحت می‌کند.

منبع: iranianrealtor.info

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و به سفارش سایت مشاور املاک ایرانی منتشر شده و وینوک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.