چرا به ماساژ نیاز داریم؟ ماساژ چه فوایدی دارد؟

در زندگی‌های پرمشغله امروزی، انرژی داشتن بسیار مهم است. شما نیاز به داشتن بدنی‌ سالم‌تر و ذهنی آگاه‌تر دارید. اما چطور قصد دارید به این موارد برسید؟ ماساژ یکی از بهترین راه‌ها برای استراحت دادن به بدنتان است. ماساژ به شما کمک می‌کند تا ذهن و فکر خود را آرام و متمرکز نگاه دارید. در این مطلب با ما همراه شوید تا نگاهی به ماساژ و فواید آن بیندازیم.

ماساژ تجربه یک حس فوق العاده

امروزه محیط زندگی شهری و استرس های ناشی از کارهای روزانه نیاز به استراحت و ریکاوری بدن را بیش از پیش نمایان کرده است، از ماساژ نه تنها برای درمان دردهای مفصلی و عضلانی استفاده می شود بلکه با ماساژ ریلکسی، ماساژ صورت و … می توان وارد دنیای تازه ای از خدمات ماساژ شد و یک آرامش بی نظیر یا یک حس جوانسازی پوست فوق العاده را تجربه کرد. البته برای استفاده از خدمات ماساژ بهتر است به یک مرکز ماساژ معتبر مراجعه کنید که لیست مرکز ماساژ های تهران در سایت تخفیفان قابل مشاهده است.

ماساژ نه فقط قادر است تا خستگی بدن و فشار روانی را از بدن شما دور کند، بلکه اعتماد به نفس شما را هم افزایش می‌دهد و به عضلات بدن کمک می‌کند تا بهتر به وضعیت ایده‌ال بدن دست پیدا کند. ماساژ ذهن و بدن شما را به آرامش دعوت می‌کند و استرس را از شما دور نگه می‌دارد.

انواع ماساژ

به طور کلی ماساژ به شکل حرکات مالشی و ضربه ای باعث باز شدن کانال های انرژی جسم شما می شود که ماساژهای شرقی از نوازش های آرام روی سطح پوست تا استفاده از سوزن های طبی دامنه گسترده ای را دربرمی گیرد که در همه آن‌ها بدن با ترشح آندروفین در خون حسی فوق‌العاده را در شما شکل می‌دهد.

ماساژ انواع زیادی دارد اما شاید شناخته‌شده‌ترین سبک ماساژ، ماساژ تایلندی است که یکی از هنرهای شفابخش و قدیمی تایلند است که این روزها در دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است. این ماساژ با افزایش جریان گردش خون در عضلات باعث می‌شود اکسیژن و مواد غذایی بیشتری به بافت‌ها برسد و همچنین مواد زائد مانند اسید لاکتیک به سرعت از ماهیچه دفع شود. از این ماساژ برای جوانسازی و شاداب کردن پوست نیز استفاده فراوانی می‌شود. از سایر انواع ماساژ می توان به ماساژ سوئدی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ آروماتراپی، ماساژ نقطه ای، ماساژ رفلکسولوژی، ماساژ شیاتسو، ماساژ سر و … اشاره کرد.

فواید ماساژ

ماساژ فواید زیادی دارد که دور کردن لخته ها از قلب و بهبود جریان خون و تقویت آرامش و رفع استرس و کاهش درد و کاهش تنش عضلانی از جمله فواید ماساژ است. سایر فواید ماساژ عبارتند از:

  • باز کردن عضلات پیچ خورده
  • بالا بردن قدرت سیستم دفاعی بدن
  • استامینوفه طبیعی
  • افزایش تمرکز
  • تقویت آرامش
  • کاهش علائم افسردگی
  • تقویت انعطاف پذیری و…

برای رزرو خدمات ماساژ در تهران میتوانید به سایت تخفیفان به آدرس www.takhfifan.com مراجعه کنید.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و به سفارش شرکت تخفیفان منتشر شده و وینوک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.