رنگ بخشیدن به دیوارهای خانه خود را به چیدمانه بسپارید

دنیای متنوع و پر از رنگ و طرح دیوارپوش‌ها و باعث شده که شما بتوانید هر نقش و طرح دلخواهی را بر روی دیوارهای خانه خود پیاده کنید. حتی می‌توانید با استفاده از این امکان جذاب، در هر قسمت از منزل خود، یک فضای متفاوت را ایجاد کنید. به‌عنوان‌مثال خرید آجر دکوراتیو به شما این امکان را می‌دهد تا نماهای آجری ساختمان‌های اروپایی و قدیمی را مهمان فضای داخلی منزل خود کنید. اما پیاده‌سازی این ایده‌ها و انتخاب بهترین گزینه برای طراحی داخلی شما، یک کار بسیار تخصصی است که تنها یک گروه متخصص از پس آن برخواهد آمد.

چیدمانه؛ جمعی متخصص از مهندسان خلاق

چیدمانه یکی از ماهرترین و متخصص‌ترین تیم‌ها در زمینه استفاده از فناوری‌های نوین در زیباسازی فضای داخلی منزل است. با استفاده از تخصص این گروه شما می‌توانید فضای داخلی منزل، دفتر کار، ساختمان‌های تجاری، رفاهی و اداری را تبدیل به یک فضای بسیار لوکس کنید که هر بیننده‌ای از دیدن آن لذت خواهد برد.

به‌علاوه در چیدمانه شما می‌توانید انواع دیوارپوش و کفپوش را با بهترین قیمت خریداری کنید. این تفاوت قیمت با دیگر فعالان صنعت ساختمان، ممکن است در نگاه اول جزئی به نظر برسد. اما در ابعاد بزرگ می‌تواند هزینه‌های شما را تا حد زیادی کاهش دهد.

با خرید آجر دکوراتیو از چیدمانه فضای خود را منحصربه‌فرد کنید

یکی از جذاب‌ترین انواع دیوارپوش که در چیدمانه برای رنگ بخشیدن به فضای داخلی مورداستفاده قرار می‌گیرد، آجر دکوراتیو است. با استفاده از این نوع آجر می‌توان معماری‌های مختلف ایرانی و اروپایی را در فضای داخلی پیاده‌سازی کرد. به همین دلیل آجرهای دکوراتیو بهترین گزینه برای استفاده در فضای داخلی ساختمان‌های بزرگ مسکونی، تجاری، اداری یا رفاهی هستند.

همچنین در فضای داخلی خانه نیز می‌توان در برخی از قسمت‌ها مانند اطراف شومینه، اطراف تلویزیون و یا در آشپزخانه و بالکن از آجرهای دکوراتیو استفاده کرد.

در چیدمانه دنیای بسیار متنوعی از آجرهای دکوراتیو وجود دارد که دست شما را در زمان خرید آجر دکوراتیو باز می‌گذارد. همچنین متخصصان این مجموعه در زمان خرید، به شما برای داشتن بهترین انتخاب کمک کرده و می‌توانید از نظرات آن‌ها برای انتخاب آجر دکوراتیو متناسب با فضا استفاده کنید.

خرید آجر دکوراتیو از چیدمانه

آجرهای دکوراتیو چیدمانه چه خصوصیاتی دارند؟

آنچه باعث می‌شود شما در زمان خرید آجر دکوراتیو، چیدمانه را انتخاب کنید، تنها تنوع زیاد در طرح و نقش‌های آجر دکوراتیو نیست. بلکه ویژگی‌های منحصربه‌فرد آجرهای دکوراتیو ارائه‌شده در این وب‌سایت، می‌توانند بهترین کیفیت را در کنار زیباترین طراحی به شما ارائه دهند. مهم‌ترین ویژگی‌های آجر دکوراتیو چیدمانه که آن را در مقایسه با سایر رقبا متمایز کرده‌اند، عبارت‌اند از:

  • تنوع رنگی بسیار بالا

یکی از نگرانی‌های مشتریان در زمان خرید آجر دکوراتیو، محدودیت رنگ این نوع آجرها است. همین موضوع باعث شده که بسیار از کاربران به دلیل ناهمخوانی رنگ آجرها با دکوراسیون خانه، از انتخاب آن‌ها برای پوشش دیوارها صرف‌نظر کنند. آجرهای دکوراتیو ارائه‌شده در چیدمانه، در 12 کد رنگی قابل‌سفارش هستند. درنتیجه شما در زمان انتخاب می‌توانید به‌راحتی رنگ موردنظر خود را پیدا کنید.

اما اگر باز هم رنگ‌های موجود در میان کدها نتوانست سلیقه شما را برآورده کند، نیازی به نگرانی نیست. آجرهای دکوراتیو چیدمانه دارای قابلیت رنگ‌آمیزی هستند. درنتیجه می‌توانید با استفاده از رنگ‌های روغنی و اکریلیک، این آجرها را رنگ کرده و نهایتا به طراحی موردنظر خود برسید. با استفاده از این قابلیت می‌توانید طرح‌های خلاقانه را بر روی این آجرهای دکوراتیو اجرا کرده و نقش دلخواه خود را بر روی آن‌ها پیاده کنید.

  • امکان ترمیم آسان

زمانی که نام آجر دکوراتیو را می‌شنویم، ممکن است ذهن ما به سمت آجرهایی برود که معمولا برای نما بخشیدن به بیرون ساختمان‌ها استفاده می‌شوند. همان‌طور که میدانیم این نوع آجرها به‌مرورزمان زیبایی خود را از دست داده و در اثر مجاورت با عوامل مختلف محیطی، دچار شکستگی یا فرسودگی می‌شوند. همین موضوع باعث شده که بسیاری از خریداران در خرید آجر دکوراتیو برای پوشش دیوارهای داخلی، دچار تردید شوند.

اما جای نگرانی نیست! آجرهای دکوراتیو چیدمانه دارای قابلیت رنگ‌آمیزی هستند. بنابراین حتی اگر گذر زمان باعث شد که زیبایی اولیه آجرهای دکوراتیو تحت تاثیر قرار بگیرند، می‌توانید با رنگ‌آمیزی، جلوه اولیه را به آن‌ها برگردانید.

  • قابلیت شستشو

یکی از بهترین ویژگی‌های آجرهای دکوراتیو چیدمانه، امکان شستشوی این نوع آجرها است. بنابراین اگر فرزند کوچکی در منزل دارید که بر روی آجرها نقاشی کشیده و یا لکه‌ای بر روی این نوع دیوارپوش ایجاد شده است، می‌توانید به‌راحتی لکه را از روی آجرها بشویید و هیچ نگرانی از بابت از بین رفتن شکل ظاهری آن‌ها نداشته باشید. البته باید دقت کنید که در زمان خرید آجر دکوراتیو از چیدمانه حتما درباره روش‌های درست شستشوی این نوع آجر، با متخصصان چیدمانه مشورت کنید.

خرید آجر دکوراتیو از چیدمانه

  • مقاوم در برابر حرارت

آجرهای دکوراتیو چیدمانه به دلیل مقاومت بالایی که در برابر حرارت دارند، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در محیط‌هایی مانند آشپزخانه و یا دیوارهای اطراف وسایل گرمایشی هستند. یکی از اصلی‌ترین دلایلی که خریداران را ترغیب به خرید آجر دکوراتیو از چیدمانه می‌کند، از بین رفتن رنگ دیوارها در دیوارهای در معرض حرارت است. این موضوع باعث می‌شود که فضای داخلی زیبایی خود را از دست داده و دیوار در اثر مجاورت دائمی با حرارت آسیب ببیند.

  • مناسب برای نصب بر روی دیوارهای نمدار

حتما برای شما هم پیش‌آمده که پس از رنگ‌آمیزی خانه، بخشی از رنگ‌هایی که بر روی دیوارها مرطوب قرار گرفته‌اند، کنده شده و یا باد می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که تمام هزینه مصرفی شما برای رنگ‌آمیزی هدر رفته و ناچار شوید که این دیوارها را در فواصل زمانی کوتاه ترمیم کنید. درنتیجه باید هزینه زیادی را برای این کار کنار بگذارید.

اما خرید آجر دکوراتیو از چیدمانه این مشکل شما را برای همیشه حل خواهد کرد. زیرا آجرهای دکوراتیو چیدمانه به‌راحتی بر روی دیوارهای نمدار قرار گرفته و شکل ظاهری آن‌ها در اثر مجاورت با رطوبت دچار تغییر نمی‌شود. همچنین اتصال آن‌ها به دیوار به‌قدری محکم است که هیچ رطوبتی نمی‌تواند آجرها را از دیوار جدا کند. به‌این‌ترتیب می‌توانید به‌راحتی این نوع دیوارها را با صرف هزینه کمی پوشش دهید.

  • سرعت نصب و شکل‌پذیری بالا

آنچه باعث شده که آجرهای دکوراتیو چیدمانه گزینه بسیار مناسبی برای پوشاندن دیوارهای شما باشند، همین ویژگی قابلیت نصب در اشکال مختلف است. با استفاده از این ویژگی می‌توانید طرح‌های دلخواه خود را بر روی دیوارها پیاده کرده و تنوع زیادی را به فضای داخلی ساختمان خود ببخشید. این نوع اجرها به‌سادگی با استفاده از سنگ فرز یا اره آهن‌بر، برش داده شده و درنتیجه به‌سرعت نصب می‌شوند. به همین دلیل برای پوشاندن متراژ زیادی از دیوارها بسیار مفید هستند.

  • دوستدار محیط‌زیست

تمامی محصولات چیدمانه به‌گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که هیچ آسیبی را در مراحل تولید، نصب و استفاده به محیط‌زیست وارد نکنند. به همین دلیل خرید آجر دکوراتیو برای دوستداران محیط‌زیست بهترین گزینه است. رنگ‌های به‌کاررفته در تولید این آجرها، از نوع معدنی است. همچنین از آزبست و مواد شیمیایی نیز در آن‌ها استفاده نشده است.

سخن پایانی

خرید آجر دکوراتیو از چیدمانه بهترین گزینه برای افرادی است که زیبایی و کیفیت را در کنار هم می‌خواهند. چیدمانه برای محصولات خود 10 سال گارانتی ارائه می‌دهد. همین موضوع مهر تاییدی بر کیفیت بالای این محصولات است. به‌علاوه با استفاده از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این آجرها، می‌توان طرح‌ها و نقش‌های آن‌ها را به‌دلخواه تغییر داده و فضای متفاوت و جذابی را در داخل ساختمان به وجود آورد.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و به سفارش چیدمانه منتشر شده و وینوک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.