کیفیت هواپیمایی وارش و مسیرهایی که این شرکت هواپیمایی در آن پرواز می‌کند

وارش واژه‌ای است در گویش مازنی که معنای آن باران است و به تازگی در هواپیمایی شروع به فعالیت کرده است. این ایرلاین جدید التاسیس داری کیفیت بالایی است به صورتی که تلاش کرده‌ایم در این مقاله برخی از ویژگی‌های آن را توضیح دهیم. این ایرلاین که حدود یک سال و نیم است در حال فعالیت است در میان دیگر شرکت‌های هواپیمایی جایگاه خود را پیدا کرده است. در این مقاله با معرفی هواپیمایی وارش و خدمات آن بیشتر آشنا خواهید شد.

معرفی هواپیمای وارش

این هواپیما با تاسیس در سال 1397 مدل جدیدی از هواپیمایی را به مردم و مسافران معرفی کرد. این هواپیما که ابتدا در مازندران پایگاه خود را افتتاح کرد با هدف ارائه کیفیت و خدمات به مسافران تلاش کرد در میان دیگر ایرلاین‌های ایرانی جایگاه مناسب خود را به دست آورد و باید گفت پس از گذشت یک سال و نیم توانست خود را نشان دهد و کیفیت خوب خود را به نمایش بگذارد. شعار هواپیمای وارش این است:

با شکوه نام ایران

در طلوع آرامش

بر فراز آسمان ها

می‌درخشد

نام “وارش”

یکی از دلایل مهم شکل‌گیری چنین ایرلاینی تعداد مسافران زیاد مسیر شمال است. چراکه مقصد شمال هر ساله مورد بازدید تعداد زیادی از مردم قرار می‌گیرد.

شیوه تاسیس هواپیمایی وارش

این شرکت در شهر ساری ایرلاین خود را تاسیس کرد و در خرداد 1397 در فرودگاه دشت ناز کار خود را شروع کرد. همچنین اولین پرواز آن در 17 مهرماه سال 97 انجام شد. این پرواز از مسیر تهران به ساری آمد و توسط هواپیمای بوئینگ 737 انجام شد. این شرکت سهامی خاص پس از پروازش از تهران به ساری دومین پرواز خود را در به مقصد مشهد انجام داد.

هواپیمایی وارش

شرایط شرکت هواپیمایی وارش

تمامی پروازهای این شرکت هواپیمایی تازه تاسیس در کلاس پروازی اکونومی انجا می‌گیرد. شرایط و قوانینی در این شرکت هواپیمایی وجود دارد که باید آنها را رعایت کنید. در زمینه بارها میزان بار مجاز در مسیر پروازهای داخلی برای هر مسافر 20 کیلوگرم است. در داخل ایران حدودا 20 مسیر پروازی برای هواپیمای وارش وجود دارد که محوریت آن شمال کشور است و به وسیله آن به آسانی می‌توانید به شمال کشور سفر نوروزی خود را مدیریت کنید.

هواپیمایی وارش

در زمینه قوانین بلیط نیز، شرکت هواپیمایی وارش مانند تمامی شرکت‌های هواپیمایی دیگر قوانین خاصی دارد که در زمینه استرداد بلیط بایستی تا ساعت ۱۲ ظهر ۳ روز قبل از زمان پرواز، برای استرداد بلیط اقدام کنید که می توانید با کسر تنها ۱۰ درصد قیمت، هزینه را دریافت کنید. اگر خواستید بلیط را در لحظه آخر کنسل کنید تا 2 ساعت قبل از پرواز می‌توانید این کار را انجام دهید. که البته 30 درصد هزینه بلیط جریمه خواهید شد. علاوه بر این اگر در لحظه پرواز از مسافرت خود منصرف شدید با کسر 50 درصد از هزینه می‌توانید این کار را انجام دهید.

مسیرهایی که شرکت هواپیمایی وارش در آن پرواز می‌کند

این شرکت هواپیمایی همانطور که گفته شد 20 مسیر پروازی را پوشش می‌دهد و اکثر پروازها برای مراکز استان‌ها انجام می‌شود. سه فرودگاه اصلی پایگاه شرکت هواپیمایی وارش است که در شهرهای نوشهر، ساری و رامسر قرار دارد. مسیرها و استان‌هایی که این هواپیما پوشش می‌دهد بسیار متنوع است که در جدول زیر می‌توانید جزئیات را مطالعه کنید. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از شرکت وارش می‌توانید به خرید آنلاین بلیط هواپیما از علی بابا بپردازید.

  • تهران به بندرعباس/ تهران به تبریز/ تهران به ساری/ تهران به شیراز
  • تهران به کیش/ تهران به مشهد/  شیراز به کیش/   شیراز به مشهد
  • کیش به اصفهان/ کیش به اهواز/ کیش به اهواز/   کیش به رشت
  • کیش به ساری/ مشهد به تبریز/   مشهد به رشت/  مشهد به ساری
  • مشهد به کیش/ تهران به اصفهان/ تهران به اهواز/ ساری به بندرعباس

در ناوگان شرکت هواپیمایی وارش چه هواپیماهایی وجود دارد؟

در ناوگان این شرکت هواپیمایی انواع هواپیمای بوئینگ یافت می‌شود. ابتدا 5 فروند بوئینگ در این هواپیما وجود داشت اما اکنون بیشتر شده است. سه فروند بوئینگ مدل B737-300 و یک فروند هم بوئینگ مدل B737-500 از هواپیماهای شرکت هوپیمایی وارش است. برخی از این هواپیماها متعلق به شرکت اوکراینی است و اکنون به دست شرکت وارش اداره می‌شود و خریداری شده است.

در شرکت هواپیمایی وارش هواپیمای سری ۵۰۰ با گنجایش مسافر ۱۲۶ تا ۱۳۲ نفر است که هم اکنون ۳ فروند هستند. دو هواپیمای دیگر از همین مدل از شرکت هواپیمایی آتا خریداری شده است  و یک هواپیما هم از شرکت هواپیمایی کیش ایر وارد شرکت هواپیمایی وارش ایر مازندران شده است.

اکنون این شرکت پس از 2 سال ارائه خدمات می‌توان گفت که امتحان خود را پس داده است و مسافران زیادی را از خود راضی نگه داشته است. بلیط هواپیما وارش در سایت‌های زیاد فروخته می‌شود و برای خرید آنلاین بلیط هواپیما از شرکت وارش می‌توانید به خرید آنلاین بلیط هواپیما و اتوبوس نوروزی از علی بابا بپردازید و از سفر خود لذت ببرید. لازم به ذکر است که هواپیمایی وارش پرواز خارجی هم دارد و از مسیر مشهد به دوشنبه تاجیکستان انجام می‌شود.

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و به سفارش شرکت علی بابا منتشر شده و وینوک هیچ مسئولیتی در رابطه با آن نمی‌پذیرد. اطلاعات بیشتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.