رستوران خوان گستر اصفهان؛ رستورانی با فضای دلپذیر و غذاهای خوشمزه ایرانی

خیابان‌های پر رفت و آمد و همیشه شلوغ از گردشگر اصفهان که تعداد زیادی کافه و رستوران جدید و قدیمی دارد و شب‌های زیبایی دارد، می‌تواند برای همیشه در کنج ذهن ما بمانند.

خیابان‌های پر رفت و آمد و همیشه شلوغ از گردشگر که تعداد زیادی کافه و رستوران جدید و قدیمی دارد و شب و روز میزبان تعداد زیادی گردشگر و علاقمند به کافه و رستوران‌ گردی است. در مقاله‌ای مفصل بهترین رستوران های اصفهان را معرفی کردیم و به طور خلاصه درباره آنها توضیح دادیم. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی یکی از زیباترین و بزرگ‌ترین رستوران‌های اصفهان یعنی رستوران خوان گستر بپردازیم.

رستوران خوان گستر اصفهان

رستوران خوان گستر یکی از بزرگ‌ترین رستوران‌های اصفهان است که در این شهر و در نقاط مختلف دارای شعبه است. یکی از شعبه‌های این رستوران که به دلیل نوع بافت آن منطقه محبوبیت بیشتری نسبت به باقی شعبات دارد شعبه خیابان جلفا و منطقه ارمنی نشین اصفهان است. دو شعبه دیگر این مجموعه در سیتی سنتر و خیابان شیخ بهایی قرار دارد که این دو شعبه نیز مشتریان خاص خودش را دارد.

اگر روزی به اصفهان رفتید و به دنبال خوان گستر گشتید می‌توانید آدرس شعبات این رستوران را در وب‌سایت این رستوران پیدا کنید.

رستوران خوان گستر

این رستوران به دلیل دکوراسیون زیبا و مدرنی که دارد، همچنین پخت غذاهای لذیذ و در نهایت نوع برخورد عالی و سرویس دهی عالی مشتریان زیادی پیدا کرده و هر روز و شب میزبان تعداد زیادی گردشگر است که برای گشت و گذار به شهر تاریخی و زیبای اصفهان می‌آیند.

نوع چیدمان رستوران خوان گستر به شکل سلف سرویس است و به همین دلیل این رستوران هم برای کسانی که علاقمند به خوردن غذاهای مختلف ایرانی و فرنگی دارند و همچنین گیاه خواران گزینه بسیاری مناسبی در اصفهان است. تنوع بسیار زیاد غذا و سالاد هر نوع سلیقه و ذائقه‌ای را پوشش می‌دهد و به همین دلیل هر کسی که به این رستوران سر بزند گرسنه از آن خارج نمی‌شود.

رستوران خوان گستر

رستوران خوان گستر اصفهان توسط احمد باقری در سال ۱۳۷۵ در خیابان کلیسای وانک اصفهان افتتاح شد و اولین شعبه آن در یکی از قدیمی‌ترنی و تاریخی‌ترین خیابان‌های اصفهان شروع به کار کرد.

اگر بخواهیم این رستوران را با دیگر رستوران‌های شهر اصفهان مقایسه کنیم می‌توانیم به چند مورد مزیت رقباتی آن اشاره کنیم؛ این رستوران دارای میز اردواریه، فضایی دلنشین و در عین حال راحت و از همه مهم‌تر غذای لذیذ و باکبفیت ایرانی است که همه این موارد باعث شده است که این رستوران نسبت به دیگر رستوران‌های شهر اصفهان متمایز شود.

یکی از ویژگی‌های جالب توجه که در رستوران خوان گستر شاهد آن هستیم وجود تابلوهای نقاشی اساتید بزرگ موسیقی ایران از جمله فرهنگ شریف، غلامحسین بنان، احمد عبادی، حبیب الله بدیعی و اصغر بهاری بر روی دیوارهای این رستوران است که آقای باقری این تابلوها را به پاس قدردانی از هنر این هنرمندان بزرگ در رستوران خوان گستر نصب کرده است. 

خوان گستر چی بخوریم؟

یکی از لذیذترین غذاهای خوان گستر که طرفدار بسیاری دارد و همه ان را به دیگران پیشنهاد می‌دهند کباب کوبیده است. پس اگر روزی به رستوران خوان گستر رفتید حتما کباب کوبیده را در اولویت قرار دهید.

منوی رستوران خوان گستر شامل تنوع بسیار زیادی از غذاهای اصلی ایرانی و فرنگی، پیش غذاها و دسرها، می‌شود. غذاهای اصلی ایرانی خوان گستر شامل چلوکباب کوبیده، چلوکباب سلطانی، آلبالو پلو با مرغ و چلوخورشت جوجه بادمجان با غوره، باقلاپلو با ماهی شوریده، ته چین با گوشت، کباب‌های بدون پلو مانند جوجه کباب بدون استخوان و با استخوان، سینی کباب‌ها می‌شود و در مورد غذاهای لذیذ فرنگی ماهی کبابی سالمون نروژی، شنیتسل مرغ و استیک خوان گستر در میان دیگر غذاها خودنمایی می‌کنند.

رستوران خوان گستر

قیمت غذاها در خوان گستر از حدود ۲۶ هزار تومان برای چلوخورشت جوجه بادمجان با غوره شروع می شود و قیمت کباب‌ها بین ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان است. اما گران‌ترین غذای خوان گستر سینی کباب سلطانی که مناسب برای سه نفر است و قیمت آن ۲۳۸ هزار تومان است.

خدماتی که رستوران خوان گستر ارائه می‌دهد در واقع خدمات یک رستوران پنج ستاره و براساس استانداردهای جهانی است و این موارد این رستوران را در رده رستوران‌های تقریبا گران قرار می‌دهد.

سرویس دهی عالی رستوران خوان گستر اصفهان

یکی از مهم‌تریم عواملی که باعث شده است این رستوران در میان رستوران‌های اصفهان بدرخشد، سرویس دهی عالی و نوع برخورد همراه با احترام کارکنان این رستوران است.

خدماتی که خوان گستر ارائه می‌دهد در واقع خدمات یک رستوران پنج ستاره و براساس استانداردهای جهانی است و این موارد این رستوران را در رده رستوران‌های تقریبا گران قرار می‌دهد.

سرویس دهی عالی 

یکی از مهم‌تریم عواملی که باعث شده است این رستوران در میان رستوران‌های اصفهان بدرخشد، سرویس دهی عالی و نوع برخورد همراه با احرتام کارکنان این رستوران است.

سخن آخر

اگر روزی به اصفهان سفر کردید و دوست داشتید به رستورانی با فضا زیبا و غذایی لذیذ سر بزنید، وینوک رفتن به خوان گستر را به شما پیشنهاد می‌کند. رستوران خوان گستر اصفهان از جمله رستوران‌هایی است که سفر شما را با خاطره‌ای فراموش نشدنی در ذهن شما ثبت می‌کند.

حرف آخر: اگر صاحب کافه یا رستوارن هستید و می‌خواید کافه یا رستوران‌تان را در کافه و رستوران گردی وینوک معرفی کنید وارد این لینک بشین و رستوران خودتون رو ثبت کنید.

78%

رستوران خوان گستر اصفهان

رستورانی با دکوری زیبا و تنوع غذایی بالا در بهترین مناطق اصفهان میزبان خوبی برای هر مسافر و گردشگری خواهد بود.

  • کیفیت غذا
  • سرویس دهی
  • قیمت
  • دکور و محیط رستوران
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.