رستوران گردی: معرفی رستوران ممد استیک مجتمع آ اس پ

قبلا در مقاله معرفی رستوران پنج دری مجتمع آ اس پ درباره این مجتمع صحبت کردم. روزی که با دوستانم به رستوران ممد استیک رفتیم گفتم کسی که در مجتمع آ اس پ زندگی می‌کند اراده بکند یا در رستوران هست یا در کافی شاپ‌های رنگارنگ این مجتمع یعنی در این مجتمع زندگی همیشه در جریان است.

رستوران ممد استیک رستورانی بزرگ و جالب بود. جالبی این رستوران برای این بود که تمامی استیک‌ها جلوی روی خودتان آماده می‌شوند و شما جلوی چشمان خودتان برش دادن گوشت‌های استیک را می‌بینید. یعنی به محض سفارش گوشت جلوی شما برش داده می‌شود و اندکی مرحله پخت جلوی شما انجام می‌شود و آخرین مرحله آن در آشپزخانه رستوران صورت می‌گیرد وبعد برای شما سرو می‌شود.

معرفی رستوران ممد استیک مجتمع آ اس پ

ممد استیک دکور زیبایی داشت. غیر از دکور محیط سالم و راحتی داشت. برخورد تمام کارکنان رستوران آنقدر گرم و صمیمی بود که کلی با دوستان درباره رستوران و غذاهای آن با یکی از کارکنان صحبت کردیم. یکی از کارکنان درباره تم رستوران توضیح داد که ممد استیک شباهتی به یکی از رستوران‌های ترکیه دارد و تمام گوشت‌هایی که در رستوران سرو می‌شود روزانه آورده و پخت می‌شود. انصافا با خوردن غذایی که سفارش دادیم پی به صحت این موضوع بردیم.

معرفی رستوران ممد استیک مجتمع آ اس پ

سفارش ما برگر ممد استیک بود. شاید براتون سوال بشه که چرا استیک نخوردیم که باید بگم سوال بجایی است. حجم استیک‌های ممد استیک بسیار زیاد است و برای یک خانم بسیار زیاد است. اکثریت تصمیم به خوردن برگر داشتیم و یکی از دوستان استیک دوست داشت که به دلیل زیاد بودن حجم بشقاب استیک او هم برگر سفارش داد. البته قرار شد که دفعه بعد برای خوردن استیک برویم. 

برگری که سفارش دادیم واقعا لذیذ بود و از خوردن برگری با گوشت تازه لذت بردیم. البته باید عنوان کنم قبل از سرو غذا پیش غذاهایی شامل سیب زمینی سرخ شده، مقدار کمی پاستا، بورانی و پوره سیب زمینی آورده شد. نکته حالب درباره پیش غذاها پاستای خوشمزه آن بود که باز هم سفارش دادیم که برایمان بیاورند.

معرفی رستوران ممد استیک مجتمع آ اس پ

 درباره قیمت منوی ممد استیک باید بگم که نسبت به دیگر رستوران‌ها گران‌تر است. صورتحساب سفارش ما که شامل سه برگر و پیش غذا و دو آب پرتقال طبیعی بود شد در حدود ۱۴۸ هزار تومان گه نسبت به دیگر رستوران‌ها گران‌تر است. ولی در مورد استیک‌ها اگر گران هم باشد چون اندکی برای یک نفر زیاد است دو نفره هم میتوان سفارش استیک داد.

ممد استیک و رستوران ته دیگ در کنار هم واقع شدند و برای رفتن به رستوران ممد استیک میبایست از رستوران ته دیگ عبور کنید. ممد استیک بعد از غذا سرویس چای و باقلوا نیز دارد که در اگر دوست داشته باشید می‌توانید چای و باقلوا را نیز در آنجا بخورید. اگر هم دوست نداشته باشید لیستی از کافی شاپ‌های رنگارنگ برای نوشیدن چای یا قهوه پیش رویتان است که با اندکی قدم زدن در مجتمع آ اس پ آن را پیدا می کنید.

اگر دنبال رستورانی برای استیک و برگر هستید ممد استیک پیشنهاد خوبی می‌تواند باشد. پس اگر اهل رستورانگردی و تفریح هستید این رستوران را در دفترچه نام‌ها یاداشت کنید.

حرف آخر: اگر صاحب کافه یا رستوارن هستید و می‌خواید کافه یا رستورانتان در وینوک معرفی بشه وارد این لینک بشین و رستوران خودتون رو ثبت کنید.


مقالات بیشتر:
65%

رستوران ممد استیک مجتمع آ اس پ

در یکی از پر ترددترین مجتمع‌های تهران با تعداد کافه و رستوران زیاد ممد استیک دارای استیک و همبرگرهای خوشمزه‌ای است.

  • کیفیت غذا
  • سرویس دهی
  • قیمت
  • دکور و محیط رستوران
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.