رستوران گردی: معرفی باغ رستوران لرد

پیدا کردن رستورانی که فضای باز بزرگ و زیبایی داشته باشد معمولا کار بسیار سختی است.

اما باغ رستوران لرد واقع در شهرک غرب به سبب وجود فضای باز زیبا و بزرگ کار را برای انتخاب راحت می‌کند. برای آشنایی بیشتر با این رستوران و دیدن عکس‌های آن همراه وینوک باشید.

معرفی باغ رستوران لرد

برای دورهمی‌های دوستانه، تابستان بهترین فصل است. اگر این دورهمی در رستورانی باشد که خاطره‌ای خوب رقم بزند که بهتر نیز می‌شود. طبق معمول تصمیم گرفتیم که با دوستان به رستوران برویم اما این بار قصدمان رفتن به رستورانی ایرانی در همان حوالی شهرک غرب بود.

با سفارش یکی از دوستان که به طور اتفاقی با رستوران آشنا شده بود رستوران لرد را برای رفتن انتخاب کردیم.  رستوران در یک کوچه بن بست اما عریض واقع شده بود که فضای جلوی باغ رستوران پارکینگ رستوران بود و از این نظر بسیار خوب بود. فضای ورودی رستوران بسیار قشنگ و سرسبز بود و یک نکته مثبت در این رستوران وجود آلاچیق‌های بسته و همچنین فضای باز و میز و صندلی برای سرو غذا بود و این یعنی هر سلیقه‌ای در این رستوران جایی برای نشستن داشت. 

معرفی باغ رستوران لرد

یک چیزی که اکثر رستوران‌های ایرانی دارند وجود قلیون است که البته در برخی از رستوران‌ها واقعا اذیت کننده است. اما دود و بوی قلیون در این رستوران به دلیل وجود فضای باز و بزرگ اصلا آزار دهنده نیست و با خیال راحت می‌توانید از محیط و غذا لذت ببرید. در فصل تابستان که ما به این رستوران رفتیم درخت‌های میوه موجود در باغ آنقدر زیبا و رنگارنگ بودند که حس و حال خوبی برای ما رقم زدند.

معرفی باغ رستوران لرد

منوی غذای رستوران لرد کاملا ایرانی است یعنی شامل انواع کباب‌ها، پلوها و پیش غذاهای ایرانی می‌شود.  درباره قیمت کباب‌ها می‌توانم بگم که همانند دیگر رستوران‌های ایرانی است و نه خیلی گران است و نه خیلی ارزان. سفارش من جوجه کباب بود که از نظر مزه آن را تایید می‌کنم.

یک نکته درباره برخورد کارکنان رستوران لرد کمی تو ذوق می‌زد و آن هم کم تجربگی آنها بود. کاملا در رفتار کارکنان رستوران می‌توانستیم ناپختگی و کم تجربه بودن را دید. همچنین یک نکته دیگر که با دوستان در مورد آن به خود سرکارکنان هم نظرمان را گفتیم غذاهایی بود که در منو بود و وقتی سفارش می‌دادیم می‌گفتند که این غذا را نداریم. در رستوران‌هایی که به لحاظ اسم و رسم مقداری بالاتر از دیگر رستوران‌ها هستند این موضوع کمی نشان از حرفه‌ای نبودن می دهد.

معرفی باغ رستوران لرد

در کل لحظاتی که در باغ رستوران لرد گذراندیم بسایر دلچسب و شیرین بود و از غذا و محیط رستوران لذت بردیم. پیشنهاد وینوک به شما این است که این رستوران را به لیست رستوران‌هایی که قصد رفتن دارید اضافه کنید.

حرف آخر: اگر صاحب کافه یا رستوارن هستید و می‌خواید کافه یا رستورانتان در وینوک معرفی بشه وارد این لینک بشین و رستوران خودتون رو ثبت کنید.


مقالات بیشتر:
65%

باغ رستوران لرد

با فضایی بسیار بزرگ در غرب تهران که برای برگزاری تولدها و مهمونی ها بسیار مناسب است. در باغ رستوران لرد هم آلاچیق سنتی وجود دارد و هم دارای میز و صندلی است.

  • کیفیت غذا
  • سرویس دهی
  • قیمت
  • دکور و محیط رستوران
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.