رستوران گردی: غذای لذیذ ایرانی در رستوران اسپیو درکه

مطمئنا رستوران اسپیو تعریف نمی‌خواهد. چه افرادی که اهل رستوران رفتن هستند و چه آنهایی که نیستند به خوبی این رستوران را می‌شناسند. رستورانی واقع در محله درکه با آب و هوای دلچسب و عالی از آن دسته از جاهایی است که نمی توان در مقابل رفتن به آن مقاومت کرد.

برای رفتن به یکی از بهترین‌های رستوران تهران باید همه چیز رو درباره اون بدونیم. یکی از بهترین رستوارن‌های تهران بدون شک اسپیو است. برای اینکه همه چیز رو درباره این رستوران بدونید شما رو به خوندن این مقاله دعوت می‌کنم. همراه وینوک باشید تا با این رستوران بیشتر آشنا شوید.

چطور به اسپیو بریم؟

غذای لذیذ ایرانی در رستوران اسپیو درکه

رستوران اسپیو درست در میدان درکه واقع شده است که از نظر دسترسی مسیر راحتی دارد. اما مشکل جای پارک این رستوران است که به لطف پارکینگ‌های متعددی که در اطراف این رستوران درست شده می‌توانید به راحتی و با خیال راحت ماشینتان را در پارکینگ‌ها پارک کنید و به رستوران بروید. مطمئنا برای کسانی که ساکن غرب تهران هستند رفتن به این رستوران راحت‌تر است اما این را فراموش نکنید که این مسیر ارزش رفتن و دورهم بودن را دارد. در ضمن با وجود سرویس‌هایی نظیر اسنپ و تپ سی و غیره هیچ مسیری دور نیست. 😉

فضا و محیط اسپیو

غذای لذیذ ایرانی در رستوران اسپیو درکه

اسپیو شامل سه قسمت می‌شود: قسمت سنتی، بالکن و رستوران سرپوشیده. همانگونه که در عکس مشخص است این قسمت همان قسمت سنتی رستوران است که این قسمت معمولا روزهای آخر هفته پر است و برای نشستن در قسمت سنتی و تخت‌ها باید منتظر بمانید.  طبقات بالایی رستوران شامل دو قسمت بالکن و رستوران سرپوشیده می‌شود. که من به در فصل تابستان بالکن را ترجیح می‌دهم زیرا هوای تابستان درکه واقعا عالی است.

باید بگم دفعه آخر که رفتم اواسط همین ماه مهر بود که بعد از خوردن غذا در بالکن طبقه دوم به سبب خنک شدن هوا چای را در رستوران همان طبقه خوردیم. یک نکته راجع به رستوران باید بگویم و آن اینکه سعی کنید اسپیو را اوایط هفته بروید چون آخر هفته ممکن است با دیدن شلوغی آنجا کمی شوک بشوید و حتی از منتظر ماندن خسته شوید.

در ضمن فضای سبز درکه و دیدن آن از بالکن رستوران آنقدر حس و حال خوبی دارد که اصلا نمی‌توان از آن گذشت. یکی دیگر از خوبی‌های رستوران در درکه این است که بعد از بیرون آمدن از رستوران در درکه می‌توانید بهترین و خوشمزه‌ترین میوه های نوبرانه را خریداری کنید و نوش جان کنید پس چی از این بهتر. 😋

چی سفارش بدیم؟

غذای لذیذ ایرانی در رستوران اسپیو درکه

به جرات می‌توانم بگم که هر غذایی در اسپیو خوشمزه و لذیذ است. قیمت غذاهای اسپیو نیز مانند دیگر رستوران‌های بزرگ تهران کمی بالا است ولی واقعا به نسبت کیفیت آن ارزش دارد. من این چند باری که در اسپیو غذا سفارش دادم از کیفیت و مزه آن راضی بودم و هیچ جای اعتراضی برایم نگذاشته است. هر بار با دوستان رفتیم یک مدل غذا سفارش دادیم تا تمام مزه‌های این رستوران را چشیده باشیم.

از انواع کباب، میزا قاسمی، سوپ و غیره، همه و همه عالی بودند. برای مثال غذایی که بار آخر سفارش دادم جوجه کباب بدون استخوان بود که با پلو و مخلفات آن که سفارش دادم حدود ۴۰ هزار تومان شد. البته این نکته را هم باید عنوان کنم این رستوران در صورتحساب مالیات بر ارزش افزوده را حساب می‌کند.

سرویس چای

غذای لذیذ ایرانی در رستوران اسپیو درکه

 دروهمی ما ایرانی‌ها بدون نوشیدن چای امکان ندارد. به همین دلیل بعد از نوش جان کردن غذا در اسپیو نوشیدن چای با باقلوا می تواند در هضم بهتر غذا کمک حال ما باشد. 😂 

پس فکر نکنم کسی برای تجربه کردن همچین حال و هوای خوب و دورهمی عالی با غذایی عالی دست دست بکند. من به عنوان شخصی که عاشق غذا است و دوست دارد گاهگاهی مزه غذا خوردن را در کنار خانواده و دوستان در رستورانی خوب بچشد، رستوران اسپیو درکه را اکیدا به شما پیشنهاد می‌کنم.

حرف آخر: اگر صاحب کافه یا رستوارن هستید و می‌خواید کافه یا رستورانتان در وینوک معرفی بشه وارد این لینک بشین و رستوران خودتون رو ثبت کنید.

مقالات بیشتر:

رستوران گردی: فضایی خاص، غذایی خوشمزه در کافه کباب هیوا

رستوران گردی: معرفی باغ رستوران لرد

رستوران گردی: معرفی رستوران پنج دری مجتمع آ اس پ

رستوران گردی: معرفی رستوران مس توران

رستوران گردی: رستوران باغچه، رستورانی در قلب بازار تجریش

78%

رستوران اسپیو درکه

رستورانی قدیمی و با سابقه در درکه تهران که غذاهای با کیفیت بالا دارد و برای مشتری احترام و ارزش فراوانی قائل است. بزرگی اسپیو به اندازه‌ای که می‌توانید مهمانی‌ها خود را نز آنجا برگزار کند.

  • کیفیت غذا
  • سرویس دهی
  • قیمت
  • دکور و محیط رستوران
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.