رستوران‌های فوق العاده‌ای که هر فردی باید در طول زندگی خود آنها را ببیند

مسافرانی که به دنبال هیجان هستند فراموش نکنند به همان اندازه که پیاده روی در جنگل می‌تواند هیجان انگیز باشد ماجراجویی و خوردن غذا در رستوران‌های جالب نیز حس و حال خوبی دارد. 

در این مقاله شما را با ۱۴ رستورانی آشنا خواهیم کرد که آشپزی و غذا خوردن را یک سطح بالاتر برده‌اند. از خوردن غذا در کنار آتشفشان برای خوردن غذایی که بر روی آتشفشان پخته شده تا در رستوران‌هایی که بر روی کوهستانی که از یخ درست شده است. همراه وینوک باشید.

شام در آسمان در مکان‌های مختلف – بر روی جرثقیل در فاصله چند فوتی از زمین

رستوران‌های فوق العاده‌ای

شام در آسمان یک رویداد سریالی است که در بلژیک آغاز شده است اما امروزه در ۴۵ کشور جهان دیده می‌شود. مشتریان شام را توسط سرآشپزهای مهمان پذیرایی می شوند، درحالی که بر روی جرثقیل با کمربند ایمنی صدها فوت با زمین فاصله دارند. شما می توانید در اینجا یک رویداد را میزبانی کنید.

قلعه یخی، کمی، فنلاند – هتل و رستوران ساخته شده از برف و یخ

رستوران‌های فوق العاده‌ای

قلعه یخی هر ساله از اوایل ماه ژانویه ساخته می‌شود و تا اوایل ماه آوریل آماده پذیرایی از میهمانان است. رستوران برفی بزرگترین رستوران یخی در جهان است و ۲۰۰ نفر را در خود جای می‌دهد. در حالی که میهمانان مشغول پوشیدن لباس‌های گرم هستند می‌توانید از آنها با سوپ، گوزن شمالی و بره در داخل این غار یخی نفس گیر پذیرایی کنید.

چای خانه هوشان، چین – دور افتاده‌ترین چای خانه جهان

رستوران‌های فوق العاده‌ای

بیش از ۷۰۰۰ فوت بالاتر از سطح دریا و در بالای قله ناشناخته چین از کوه‌های هو هوای چین، چای خانه‌ایست است که ظاهرا در چین بهترین چای را سرو می‌کند. با این حال، اگر در کوهنوردی باتجربه هستید صعود از پله‌های معبد که در کنار کوه است و به چای خانه منتهی می‌شوند کار آسانی است. در حالی که برای مسافرین کم تجربه، گرچه سخت خواهد بود اما پاداش شما زمان رسیدن به این چای خانه دیدن مراسم چای سنتی در معبد باستانی تائو است.

 رستوران ال دیابلو، لانزاروت، اسپانیا – آشپزی در بالای آتشفشان

رستوران‌های فوق العاده‌ای

اجاق‌های چوبی را فراموش کنید. نظرتون درباره غذایی که بر روی آتشفشان واقعی پخته می‌شود چیست؟ این یک تجربه ناهارخوری واقعی است که می توانید در جزیره لانزاروت اسپانیا داشته باشید. این رستوران به خاطر گوشت کبابی شناخته شده است که بر روی حفره بزرگی در زمین که آب زیرزمینی مگما آن را گرم می‌کند، پخته می‌شود. اما نگران نباشید: آتشفشان در حال حاضر خاموش است … 

رستوران  زیر آب Ithaa، جزیره رانگالی، مالدیو – رستورانی ساخته شده در زیر آب

رستوران‌های فوق العاده‌ای

Ithaa به عنوان یکی از گران ترین رستورانهای مالدیو و به دلایلی خوبی شناخته می‌شود. در این رستوران اجازه سرو هفت وعده غذایی اصلی را دارید. این رستوران در عمق ۱۶ فوتی اقیانوس با دید ۱۸۰ درجه‌ای از منظره دریا قرار دارد که در آن از دیدن ماهی‌های متنوع و مرجان‌های رنگارنگ لذت می‌برید. . این رستوران بخشی از هتل کنراد جزیره رانگالی مالدیو است.

گروتا پلازس، پاگلیا، ایتالیا – رستورانی در داخل غار آهکی

رستوران‌های فوق العاده‌ای

به عنوان بخشی از هتل گروتا پلازس در پاگلیا ایتالیا، این رستوران در غار طبیعی سنگ آهک ساخته شده است. غار تابستان به طور کامل باز است و تا اکتبر آماده سرویس دهی هستند. این رستوران دارای منو مزه منحصر به فرد است و همچنین دارای سفارشات لا کارته است. سفارش لاکلرته یعنی می‌توان بدون محدودیت از هر منو یک غذا را انتخاب کرد و ملزم به انتخاب یه غذای مشخص نیستید.

Berggasthaus Aescher، وایلدکرچلی، سوییس – رستوران هتلی در کنار آلپ 

رستوران‌های فوق العاده‌

 این رستوران در کنار یکی از معروف‌ترین کوه‌های جهان قرار دارد و برای ۲۰۰ سال به مهمانان خدمت کرده است. شما می‌توانید از طریق پیاده روی در کنار صخره یا با استفاده از یک ماشین ۲۰ دقیقه‌ای و با خیال راحت به این رستوران برسید. Aescher در پخت غذا تخصص دارد و مهمانان می‌توانند در این رستوران همزمان از خوراک گوشت و منظره ۳۶۰ درجه‌ای از آلپ سوئیس لذت ببرند.

این مقاله را از دست ندهید: معرفی رستوران ممد استیک مجتمع آ اس پ

رستوران راک، زنزیبار، تانزانیا – رستورانی بر روی تخته سنگی در قسمت کم عمق اقیانوس هند 

رستوران‌های فوق العاده‌

رستوران راک با فاصله کمی از ساخل سفید رنگ زنزیبار به نظر مانند یک باشگاه راک است که باعث به وجود آمدن یک تجربه ناهار خوری بزرگ می‌شود. در اینجا شما می توانید غذاهای دریایی تازه گرفته شده از اقیانوس هند را برای ۴۵ دلار برای هر نفر بخورید. در جزر و مد، The Rock با راه رفتن قابل دسترسی است، اما در طول بارش باران، رفتن به این رستوران اندکی سخت می‌شود.

 At.mosphere در برج خلیفه، دبی – رستورانی داخل بلندترین ساختمان جهان

رستوران‌های فوق العاده‌

دبی به خاطر آسمان خراش های بلندش شناخته شده است، اما بلندترین آنها، برج خلیفه است که اخیرا به عنوان بلندترین ساختمان جهان شناخته شده است. At.mosphere جواهر آشپزی آن واقع در طبقه ۱۲۲ است. شما در این رستوران مدرن می‌توانید از چشم انداز دیدنی و جذاب در حالی که مشغول خوردن غذاهای دریایی هستید لذت ببرید.

Redwoods Treehouse، اوکلند، نیوزیلند – تجربه غذا خوردن در خانه‌های درختی

رستوران‌های فوق العاده‌

در حالی که برای مهمونی‌های بدون آگاهی آمادگی ندارید، خانه‌های درختی با ساختار منحصر به فرد گزینه مناسبی خواهند بود. این خانه‌ها برای اولین بار به عنوان بخشی از کمپین بازاریابی Yellowpages در حدود ۳۳ فوتی از زمین بنا شدند. این خانه‌ها ۳۰ مهمان را بصورت نشسته و یا ۵۰ نفر ایستاده را در خود جای می‌دهد و اجاره آن ۳،۰۰۰ دلار (شامل غذا نمی‌شود) می‌باشد.

آتشفشان Thrihnukagigur، ایسلند – شام خصوصی در داخل آتشفشان

رستوران‌های فوق العاده‌

تجربه غذا خوردن لوکس که تنها ۱۴،۰۰۰ دلار هزینه دارد. یک هلیکوپتر شخصی بر فراز ایسلند می‌گردد و پس از فرود در عمق ۴۰۰ فوتی در قلب آتشفشان خاموش Thrihnukagigur متوقف می‌شود. جایی که یک پیکنیک لذیذ در انتظار شما است.

کافه ایرلندی، نامچه بازار، نپال – کافه‌ای واقع در کوهپایه اورست

رستوران‌های فوق العاده‌

دوست دارید آخرین وعده غذایی قبل از اورست چه باشد؟ ماجراجویان اغلب خود را در کافه ایرلندی در نامچه بازار معروف به “دروازه ای به کوه اورست” می‌یابند. کافه، که در هیمالیا واقع شده است، حدود ۲۰ مایلی از اردوگاه پایه اورست فاصله دارد، در واقع این کافه یک کافه محلی است، هرچند مشتریان ممکن است از آب و هوای سردش عذاب بکشند. پیتزاهای این کافه در نامچه بهترین است.

La Mesita de Almanza، اوشوآیا، تیرا دل فوئگو، آرژانتین – یکی از مجلل‌ترین رستوران‌ها در جهان

رستوران‌های فوق العاده‌

La Mesita de Almanza ممکن است در کنار کوه یا در داخل آتشفشان قرار نداشته باشد، اما می‌توان آن را در یکی از جزایر زیبا در جهان یافت. Tierra del Fuego به نام “پایان جهان” شناخته می‌شود و یکی از جنوبی‌ترین نقاط سیاره زمین است. سوار بر ماشین، ۷۵ مایل از جاده‌های سنگفرش نشده (بدون ایستگاه های گاز در طول راه) شما را به Almanza می‌رساند، که جمعیت شهر حدود ۲۰ نفر است. غذاهای دریایی تازه در این رستوران مشهور است.

Freycinet Marine Oyster Farm، تاسمانی – غذا خوردن بر روی آب

رستوران‌های فوق العاده‌

در Freycinet Marine Farm در تاسمانی، می‌توانید با غذایی که می‌خورید رابطه نزدیکی داشته باشید. در واقع، غذایی که در این رستوران سرو می‌شود صدف بزرگ در وسط آب است. مهمانان داخل آب می‌روند تا غذاهای دریایی که Freycinet Marine Farm برای آنها شناخته شده است را بخورد.

منبع: thisisinsider

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.