کافه گردی: معرفی کافه فار باشگاه انقلاب

یکی از مکان‌هایی که ورزش و کافه گردی رو همزمان با هم دارد باشگاه انقلاب است. یکی از کافه‌های خوش منظره در باشگاه انقلاب هم کافه فار است. کافه‌ای واقع شده در فضای باز باشگاه که بعد از ورزش و پیاده‌روی بهترین جا برای رفع خستگی میباشد.

معرفی کافه فار باشگاه انقلاب

فضا و دکور داخلی این کافه در حین سادگی زیبایی و گیرایی خاصی دارد. سبک چیدمان میز و صندلی در کافه فار به این صورت است که تعدادی از میز و صندلی‌ها زیر سقف واقع شده و مابقی آنها سقفشان آسمان است.

موتوری که در تصویر زیر مشاهده میکنید ورودی کافه است که به محض ورود قابل مشاهده است. استفاده از این وسیله در دکوراسیون زیبایی خاصی به کافه داده است. در واقع میتوان به این موضوع اشاره کرد که تنها وسیله برای دکور این کافه همین موتور است که نشان از سادگی دکوراسیون این کافه دارد. البته گوشه گوشه کافه گلهای شمعدانی خودنمایی میکنند که زیبایی کافه را دو چندان کرده‌اند.

معرفی کافه فار باشگاه انقلاب

مناظری که از کافه فار قابل مشاهده است بسایر زیباست. از یک طرف کافه به سمت تهران نما دارد و از طرف دیگر فضای سبز زمین گلف باشگاه انقلاب قابل مشاهده است. پس در هر زمان و هر فصل میتوان از دیدن این نماها لذت برد.

معرفی کافه فار باشگاه انقلاب

منوی کافه فار تقریبا همانند دیگر کافه‌ها میباشد و نمیتوان گفت که تفاوت خیلی زیادی بینشان وجود دارد. قیمت نیز در این کافه تقریبا میتوان گفت که متوسط رو به بالا است. سفارش ما صبحانه انگلیسی بود که قیمت آن ۴۴ هزار تومان شد که البته چای آن را جداگانه میبایست سفارش میدادیم. اما یک نکته مثبت در مورد صبحانه‌های فار نان‌هایی بود که خود کافه پخت میکرد و بسیار خوش طمع بود.

معرفی کافه فار باشگاه انقلاب

در آخر میتوان گفت که در باشگاه انقلاب علاوه بر ورزش و پیاده‌روی میتوان از کنار هم بودن در یک کافه زیبا و خوب لذت برد. میتوان بسیاری از دورهمی‌های دوستانه را در باشگاه انقلاب برگزار کرد و با یک تیر دو نشان زد، یعنی هم ورزش کرد و هم در کافه فار در کنار یکدیگر از فضا و خوراکی‌ها لذت برد.

معرفی کافه فار باشگاه انقلاب

 

68%

کافه فار

واقع در باشگاه انقلاب برای خوردن صبحانه همراه با ورزش صبحگاهی بسیار مناسب است. کافه فار در جایی از باشگاه واقع شده است که نمای بازی از تهران را تماشا خواهید کرد.

  • کیفیت غذا
  • سرویس دهی
  • قیمت
  • دکور و محیط رستوران
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.