معرفی کافه کارزین کاخ نیاوران؛ کافه‌ای رو به کاخ

کافه کارزین در قلب محله نیاوران در صبح جمعه محلی می‌شود برای ثبت خاطره‌ای شیرین در کنار دوستان که تا ابد در ذهن باقی خواهند ماند.

کافه کارزین واقع در کاخ تاریخی نیاوران یکی از اون کافه‌هایی است که وقتی به آنجا می‌روید با یک تیر دو نشون را زدید. به این معنی که هم از محیط زیبا و کیفیت عالی خوراکی‌های آن لذت می‌برید و هم می‌توانید با تهیه بلیط از زیبایی‌های کاخ نیاوران دیدن کنید.

در حقیقت کسانی که به فضاهای تاریخی و سرسبز علاقه دارند و دوست دارند تا ساعتی را در کنار این فضا خود را چای یا قهوه‌ای مهمان کنند، کافه کارزین می‌تواند بهترین پیشنهاد باشد.

کافه کارزین شعبه‌های مختلفی در تهران دارد اما شعبه کاخ نیاوران به دلیل وجود فضای سبز زیبا و همجواری با کاخ نیاوران زیبایی خاصی دارد که هر مراجعه کننده‌ای را جذب خود می‌کند.

کافه کارزین کاخ نیاوران

چه جوری بریم کافه کارزین؟

تهران، ضلع شمال شرقی نیاوران، مجموعه تاریخی کاخ نیاوران مکانی است که یکی از شعب کافه کارزین واقع شده است.

از آنجایی که این کافه در محله‌ای از تهران واقع شده است که رفت و آمد بسیاری دارد و همچنین در مجموعه کاخ نیاروان واقع شده است که در روزهای تعطیل تعداد مراجعه کننده بسیار دارد، باید رفتن خود به کافه کارزین را طوری برنامه ریزی کنید که هم به شلوغی نخورید و هم بتوانید جای پارک مناسب پیدا کنید.

در روزهای تعطیل و آخر هفته تعداد افرادی که کافه کارزین را برای یک صبحانه جذاب انتخاب می‌کنند بسیار زیاد است که این امر می‌تواند باعث شلوغ شدن کافه شود. در نتیجه باید آمادگی تو نوبت موندن را داشته باشید و برای رسیدن نوبت به خود در لیست انتظار بمانید. 

کافه کارزین کاخ نیاوران

کافه کارزین کاخ نیاروان

فضای بسیار زیبای کافه رو به زیبایی و باغ کاخ نیاروان است که طبق عکس‌هایی که از آن در اینستاگرام این کافه مشاهده می‌شود، زمان خوش و دلپذیری برای هر مراجعه کننده‌ای رقم می‌زند. کافه تقریبا در همان ابتدای کاخ واقع شده است و مجاور کاخ اصلی کاخ نیاوران و کوشک احمد شاهی قرار گرفته است.

کافه از دو بخش داخلی و فضای باز تشکیل شده است که در هر فصل می‌تواند زیبایی‌های خاص خود را داشته باشد. غیر از تفریح می‌توانید از کافه کارزین به عنوان محلی برای کار کردن استفاده کنید که البته انتخاب ساعت های اولیه روز و روزهای وسط هفته برای این کار بهترین کار است.

روزهایی که امکان ورود و مراجعه بازدید کننده بسیار به کاخ نیاوران وجود دارد امکان شلوغ شده و تردد بیش از حد وجود دارد. برای کسانی که به دنبال آرامش و استراحت در فضای کافه هستند این روزها نمی‌تواند مناسب باشد و حتی برعکس عمل کند.

چی سفارش بدیم؟

کیفیت خوراکی‌ها در کافه کارزین بسیار عالی است و بسیاری از افراد برای کافه گردی‌ های خود صبحانه کافه کارزین و برانچ این کافه را انتخاب می‌کنند. منوی کافه کارزین نیز همانند دیگر کافه‌های موجود در شهر است و نمی‌توان خیلی تفاوت عمده‌ای بین این کافه و دیگر کافه‌ها قائل شد.

در مورد لیست خوراکی‌ها تنوع بسیار است که همه آنها کیفیت عالی دارد اما به دلیل نوع فضا و بعضا شلوغی‌های وسط هفته پیشنهاد می‌شود که صبحانه صبح جمعه رو برای رفتن به کافه کارزین انتخاب کنید.

کافه کارزین کاخ نیاوران

صبحانه کارزین می‌تواند در فضایی جذاب کمی نسبت به باقی کافه‌ها گزینه مناسبی باشد، اما در مورد باقی خوراکی‌های موجود در منوی کافه کارزین تفاوت بسیاری با دیگر کافه‌ها وجود ندارد.

اکثر افرادی که کافه کارزین را انتخاب می‌کنند، فضای سرسبز و جذاب باغ کاخ نیاروان را انتخاب می‌کنند و دوست دارند تا در کنار دوستان و خانواده خود ساعاتی را خوش سپری کنند.

حرف آخر

در نهایت می‌توان گفت اگر به دنبال آرامش و استراحت در یک محیط زیبا هستید و دوست دارید این زمان رو با دوستان خودتون در یک کافه سپری کنید بهترین جا کافه کارزین کاخ نیاوران می‌باشد که از رفتن به اونجا پشیمان نمی‌شوید.

حرف آخر: اگر صاحب کافه یا رستوارن هستید و می‌خواید کافه یا رستورانتان در وینوک معرفی بشه وارد این لینک بشین و رستوران خودتون رو ثبت کنید.

68%

کافه کارزین کاخ نیاوران

کافه‌ای در دل تاریخ با فضایی بسیار دیدنی و دلنواز که برای صرف صبحانه در یک روز تعطیل بسیار مناسب است.

  • کیفیت غذا
  • سرویس دهی
  • قیمت
  • دکور و محیط رستوران
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
1 نظر
  1. مجید

    فوق العاده گرون هست این کافه!
    کیفیت صبونه اش هم معمولیه

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.