با گروه گرافیک رادان بهتر از رقبای خود دیده شوید

گرافیک از واژه یونانی graphikos است و به معنای آنچه مربوط به طرح زدن و طراحی است می‌شود. گرافیک یا به عبارت کاملتر طراحی گرافیک (Graphic design)، بکارگیری تکنیکهای مختلف خلق آثار دوبعدی بر روی سطوح مختلف نظیر کاغذ، دیوار، بوم، فلز، چوب، پارچه، پلاستیک، نمایشگر رایانه، سنگ و … است که در جهت رساندن پیامی خاص به بیننده انجام می‌پذیرد. همچنین با ایجاد هارمونی بین محتوا و تصاویر با استفاده از عناصر و المانهای گرافیکی روی یک تم رنگی ،در جهت رسیدن به نهایت زیبایی و ارتباط با بیننده است.

تولد و توسعه گرافیک زمانی شکل گرفت که عصر صنعتی شدن و تولید انبوه کالای صنعتی و غیر صنعتی آغاز شد و برای معرفی انبوه کالاها نیاز به تبلیغ پیدا شد تا مشتری در انتخاب خود دچار سردرگمی نشود. طبیعی است که برای عموم مردم تبلیغ کردن نیازمند زبان مشترکی بود که از تلفیق خطوط، رنگ ها و علامت‌هایی باشد که تصویر شکل گرفته بتواند خواسته تولید کننده محصول را برآورده سازد.

گرافیست کسی است که بر مبنای سفارشی که به او می دهند و با تکیه بر هنر خود، پیام یا ایده‌ای را به کمک تصویر و حروف به مخاطب انتقال می‌دهد. کار طراحی گرافیک، حیطه‌ها و تخصصهای مختلفی دارد. 

یک گرافیست علاوه بر خلاقیت و ذوق هنری بالا، باید توان خوبی در استفاده از کامپیوتر و مهارت ارتباطی مناسبی داشته باشد. کسب علم و تخصص لازم برای طراحی گرافیک از طریق دوره‌های آموزشی و یا رشته های دانشگاهی مرتبط موجود امکان پذیر است.

به طور کلی می‌توان گفت یک گرافیست موفق باید علم تخصصی گرافیک، مهارت کار با نرم افزارهای گرافیکی و اطلاع از جدیدترین اطلاعات و اخبار مرتبط را داشته و با مباحث جامعه شناسی و روانشناسی آشنا باشد.

امروزه هنر گرافیک وسیله ای برای آگاه کردن مصرف کننده از کیفیت موضوع مصرف است. درصد کمی از موضوعات مصرفی شامل کالاهای تجارتی می‌شوند و قسم اعظم آن مانند شناساندن انواع فعالیت‌های فکری انسان به وسیله تصویر کیفیتی فرهنگی – آموزشی و روشن کننده دارند.

هنر گرافیک هنری گسترده است که دقیقا نمی‌توان حدود آن را مشخص و معین کرد. این هنر به آسانی هنرهای دیگر را به کمک می گیرد و به آنها شکل گرافیکی می‌دهد. در طراحی گرافیک، حیطه‌ها و تخصص‌های مختلفی وجود دارد:

گرافیک وب:

طراحی آگهی و بنرهای تبلیغاتی ثابت و متحرک، طراحی صفحات وب، طراحی علامت (Sign)، طراحی نشان (Logo)

خدمات طراحی و چاپ:

طراحی کاتالوگ، بروشور، بنر و استند، فولدر، اوراق اداری، طراحی پوستر، صفحه آرایی برای کتاب و نشریه،  طراحی برای خدمات چاپ و بسته‌بندی، تصویرسازی برای کتابهای کودک، کتابهای علمی و آموزشی و نشریات،

طراحی لوگو:

لوگو یا آرم تجاری نیز برای هر کسب و کاری به عنوان برند و هوست شناحته می‌شود و در نظر مخاطب و مشتری تاثیرگذاری بالایی دارد. لذا طراحی حرفه ای لوگوی یک برند به منزله ی موفقیت آن برند در معرفی صحیح خود ازطریق تصویر است. 

طراحی بنر خوب و حرفه‌ای در دیده شدن شما بسیار نقش دارد و بنر‌های تبلیغاتی منحصر به فرد و با کیفیت بالا به موفقیت کسب و کار کمک شایانی می کند. 

گروه گرافیک رادان

خدمات گرافیک و طراحی بسیار گسترده و متنوع است، تیم گروه گرافیک رادان از متخصصان گرافیک کامپیوتر، هنرمندان تصویر‌ساز، متخصصان گرافیک سایت، متخصصان طراحی بنر و مجریان وارد در زمینه گرافیک تشکیل شده تا انواع خدمات و سرویس‌ها را در این زمینه به شما ارائه دهند.

این گروه سعی بر آن داشته تا برای راحتی و رضایتمندی بیشتر مشتریان همه خدمات گرافیکی را یکجا و به بهترین شکل ارائه و شما را همراهی نماید. هدف ما در نهایت خوشنودی و رضایت شمااز همکاری با گروه گرافیک رادان است.

گروه گرافیک رادان از جوانانی مستعد و متعهد در زمینه گرافیک وب  و چاپ تشکیل شده است، که هنر گرافیک آکادمیک را با تجربه ادغام کرده، تا بهترین و به روزترین سرویس را به مشتریان خود ارائه دهند.

تیم گروه گرافیک رادان از متخصصان گرافیک کامپیوتر، هنرمندان تصویر‌ساز، متخصصان گرافیک سایت، متخصصان طراحی بنر و مجریان وارد در زمینه گرافیک تشکیل شده تا انواع خدمات و سرویس ها را در این زمینه به شما ارائه دهند.

این گروه سعی بر آن داشته تا برای راحتی و رضایتمندی بیشتر مشتریان همه خدمات گرافیکی را یکجا و به بهترین شکل ارائه و شما را همراهی نماید.

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.