اولین سایت مرجع تورهای داخلی راه‌اندازی شد

ایران کشوری تاریخی و چهار فصل است که مقاصد بسیاری برای گردشگری در طول سال دارد. یکی از نکات بسیار مهمی که ایران را به مقصد گردشگری بسیاری از توریستا‌ها قرار داده وجود آب و هوای منحصربه‌فرد است. در زمستان اختلاف دمای هوا میان گرمترین و سردترین شهر گاهی به بیش از ۵۰ درجه سانتیگراد می‌رسد که این نکته ایران را از دیگر کشورها متمایز می‌کند.

به همین دلیل تور داخلی در ایران در هر فصلی از سال امکان‌پذیر است و به راحتی می‌توان ایران را با آب و هوای مناسب دید و از زیبایی‌های آن لذت برد.

تنوع فرهنگی و قومیت در ایران یکی دیگر از عواملی است که هر گردشگری را جذب خود می‌کند. گویش‌های مختلف، تنوع ادیان، پوشش متفاوت هر منطقه، فرهنگ خاص هر منطقه و تنوع غذایی بسیار در گوشه گوشه ایران تورهای داخلی و ایرانگردی را روز به روز افزایش داده است.

گردشگری در ایران قابلیت زیادی برای گسترش‌های بسیار دارد. طبق گزارش سازمان جهانی جهانگردی، ایران از نظر جاذبه‌های تاریخی در رده دهم دنیا قرار دارد که از مهم‌ترین تورهای مربوط به مناطق تاریخی می‌توان به تور شیراز اشاره کرد و از نظر جاذبه‌های طبیعی در رده پنجم جهان است که تور ماسال نیز از نمونه‌های پرطرفدار آن است.

به همین دلیل امروزه آژانس‌های بسیاری در ایران اقدام به برگزاری تورهای مختلف ایرانگردی زده‌اند. از انواع این تورها می‌توان به تور رفتینگ، تور یک روزه، تور کویر، تور طبیعت گردی و تور چند روزه شهرهای بزرگ نام برد.

حال کار نوتیلو چیست؟

نوتیلو با ارائه بهترین تورها از بهترین آژانس‌ها خود را به عنوان اولین مرجع تخصصی تورهای داخلی در ایران معرفی می‌کند. با گشتی در سایت نوتیلو به راحتی می‌توانید مقصد و تور محبوب خود را بیابید. همچنین یکی از اهداف نوتیلو ارائه تورها با قیمت‌ها رقابتی است. یعنی در نوتیلو تورها را با قیمت‌های متنوع می‌توان یافت.

همچنین در دنیای امروز که تمامی کارها به صورت اینترنتی انجام می‌پذیرد رزرو آنلاین تور کمک عالی برای صرفه‌جویی در وقت و حتی پول است. به راحتی با چند کلیک می‌توان تور مورد علاقه خود را به صورت آنلاین رزرو کرده و وقت و پول را در ترافیک هدر نداد.

سایت نوتیلو این افتخار را دارد که در راستای رفاه حال همراهان خود، تا ۱۰۰ درصد تورهای داخلی را به مشتری خود ارائه ‌دهد. همچنین نوتیلو با عقد قرارداد همکاری با بیشتر آژانس‌های برگزارکننده تور داخلی فهرست کاملی از تورها را به مشتریان خود ارائه کند.

لذت خرید بدون دغدغه تور داخلی

اگر همیشه به دنبال تورهای ارزان قیمت بودید، نوتیلو امکان رزرو اینترنتی تورهای متنوع داخلی را در مقابل شما قرار می‌دهد. تنها کافی است که اراده به خرید تور کنید تا صدها گزینه تور روبه‌روی شما قرار گیرد و بتوانید به راحتی آنها را با هم مقایسه کنید و در کمتر از چند ثانیه بهترین انتخاب را بکنید.

شما به راحتی می‌توانید نسبت به بودجه‌ای که در نظر دارید از بین از بین تورها، تور مورد علاقه‌تان را با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت خریداری کنید.

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.