وینوک با ظاهری جدید برگشت

قبل از هر صحبتی باید از تاخیری که در رونمایی سایت بوجود آمد عذرخواهی کنم و عنوان کنم که کار بر روی سایت کمی بیشتر از آن چیزی شد که ما پیش بینی می‌کردیم

پیش از ادامه توضیحات در رابطه با نسخه جدید وینوک، این موضوع را مد نظر داشته باشید که تغییرات برنامه ریزی شده برای ورژن ۲، هنوز بصورت تمام و کمال در قالب جدید سایت اعمال نشده‌ و بعضا برخی از امکانت سایت هنوز فعال نشده و برخی نیز ممکن است بهم ریخته به نظر رسد، اما طی روزهای آتی تمام مسائل و مشکلاتی که ما از آنها مطلع هستیم و یا شما عزیزان لطف کرده  و از طریق دکمه بازخورد که در گوشه سمت چپ سایت در نظر گرفته شده به اطلاع ما خواهید رساند، برطرف خواهند شد.

بهار امسال بود که تصمیم برای شکل گیری وینوک گرفته شد. مقدمات همان بهار شروع شد و تابستان وینوک به طور کامل شکل گرفت. از همان موقع بود که میزبان شما عزیزان بودیم. مقالات دانش و سرگرمی، کافه و رستوران گردی، سفرنامه، معرفی و نقد و بررسی فیلم، موسیقی و … محتوایی بود که برای شما عزیزان در نظر گرفتیم که امیدواریم که مورد قبول شما قرار گرفته باشند.

اما امروز بعد از تقریبا یک سال کار خوشحالیم که با شکل و ظاهری جدید میزبان شما هستیم. ظاهر قبلی سایت خاص و تک بود و برای ما که با آن کارمان را شروع کردیم بسیار خاطره انگیز است، اما تصمیم گرفتیم شکل و ظاهر سایت را تغییر دهیم و کمی بیشتر آن را به سمت یک مجله اینترنتی پیش ببریم. در قالب جدید سایت دسته بندی به راحتی قابل دسترسی هستند و این کار با سایت را برای کاربر راحت‌تر می‌کند. در واقع هدف گذاری اصلی ما نیز کاربر و استفاده آسان از سایت بود که امیدواریم با ساختار جدید سایت این امر تحقق یابد.

مجله دانش و سرگرمی وینوک
مجله دانش و سرگرمی وینوک

تغییر عمده در سایت در همان صفحه اصلی مشهود است و در اصل قصد ما این بوده است که بیشتر به سمت استانداردهای مجله اینترنتی نزدیک شویم. در تغییرات سایت علاوه بر قالب جدید، سه قسمت جدید به وبسایت ما اضافه شده است. یادداشت، هنر و گفتگو بخش‌های جدیدی است که به سایت اضافه شده‌اند و در آینده مقالات بیشتری از این دسته برای شما عزیزان منتشر خواهیم کرد.

در بخش گفتگو سعی خواهیم داشت تا به گپ و گفت با افرادی بنشینیم که در کار خود موفق هستند و شنیدن حرف‌های آنها بسیار جالب باشد. هنر نیز همه چیز را در عرصه هنر شامل می‌شود مانند رپورتاژهایی از نمایشگاه‌های برگزار شده. یادداشت نیز دست نوشته‌های نویسندگان ما است که به صورت مقاله بر روی سایت قرار می‌گیرد.

امیدوارم که حمایتتان کماکان همراه ما باشد و با همراهی شما عزیزان وینوک به جایی برسد که آرزوی ما است.

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.