۵ مطلب منتخب وینوک از نگاه شما

در تولد یک سالگی وینوک به این نکته پی بردیم که مخاطب تنها عاملی است که می‌تواند ارزش و اهمیت یک سایت را دو چندان کند. در طول یک سال گذشته و آغاز فعالیت وینوک تمام تلاش ما جذب رضایت مخاطب و تاثیر گذاری وینوک بر آنها بوده است. امروز در وینوک با افتخار از همراهی مخاطبان فهیم و با دانش حرف می‌زنیم و از بودن آنها در کنار خودمان بسیار خوشحال هستیم.

با توجه به یک سالگی وینوک، به آمار و ارقام سری زدیم و به نکات درخشانی رسیدیم. وینوک سایتی مقاله محور است و تصمیم گرفتیم تا با ارائه مقالاتی در زمینه‌های مختلف تمام سلایق را راضی نگه داریم. در این یک سال بودند مقالاتی که بیشتر مورد توجه مخاطب قرار گرفتند و در رده بندی پربازدیدترین مقاله‌ها در رده‌های نخستین جای گرفتند. اما امروز در این مقاله از ۵ مقاله برتر و پربازدید در وینوک صحبت خواهیم کرد و سعی خواهیم کرد تا مروری بر این مقاله‌ها داشته باشیم. همراه وینوک باشید.

شماره ۵: قطعه City Of Stars از فیلم LA LA LAND

۵ مطلب منتخب وینوک از نگاه شما

یکی از نقاط قوت فیلم لا لا لند موسیقی بسیار زیبای فیلم است که خالق آن جاستین هورویتز است. این بی نقصی در موسیقی فیلم سبب کسب جوایز بسیار از جشنواره‌های مختلف شده است.

از جمله جوایز برای این قطعه و موسیقی فیلم:  برنده بهترین موسیقی متن و ترانه اورجینال برای ترانه شهر ستاره‌ها گلدن گلاب، برنده بفتای بهترین موسیقی متن و صدابرداری و جایزه اسکار بهترین موسیقی فیلم و بهترین ترانه برای ترانه شهر ستاره‌ها می‌باشد.

ادامه مطلب

شماره ۴: علامت‌های متداول و معنی آنها قسمت اول

۵ مطلب منتخب وینوک از نگاه شما

آیا به این موضوع پی برده‌اید که در روز با چند علامت و سمبل مواجه می‌شوید؟ هدف از هر علامت، انتقال معنای نهفته در آن است. اما آیا واقعا معنی واقعی همه این علامت‌هایی که استفاده می‌کنیم را می‌دانیم؟

در این مقاله پی به معنی تمام این علامت‌ها خواهید برد. از علامت نازی‌ها، عصای آسکِلِپیوس تا صلیب مالتی‌ همه از ۲۵ علامتی است که در دو قسمت به شما معرفی خواهیم کرد. همراه وینوک باشید.

ادامه مطلب

شماره ۳: رستوران گردی: معرفی رستوران پنج دری مجتمع آ اس پ

۵ مطلب منتخب وینوک از نگاه شما

مجتمع آ اس پ پاتوقی است برای آن دسته از افرادی که کافه‌‌ باز و رستوران‌ باز هستند. که ناگفته نماند خودم یکی از آنها هستم 🙂 محیطی پر از رستوران و کافه که هر سلیقه‌ای را راضی نگه می‌دارد. رستوران پنج  دری نیز از آن دسته رستوران‌هایی است که هر کسی را شیفته خودش می‌کند.

فضای سنتی در کنار غذاهای سنتی و ایرانی باعث می‌شود که از خوردن غذا کاملا لذت ببرید. در این مقاله شما را بیشتر با این رستوران آشنا خواهیم کرد. همراه وینوک باشید.

ادامه مطلب

شماره ۲: نکاتی درباره سریال Friends که هرگز متوجه آن‌ها نشده‌اید – قسمت اول

۵ مطلب منتخب وینوک از نگاه شما

با اینکه آخرین قسمت از سریال فرندز ۱۳ سال پیش پخش شد ولی از دیدن چندباره سریال محبوب خود هنوز خسته نشده‌ایم.

با این حال، حتی بزرگترین طرفداران این سریال متوجه نکاتی ریز در سریال نشدند. در این مقاله ۱۲ نکته ریز درباره این سریال عنوان میکنیم که در زمان دیدن آن متوجه آنها نشدید. همراه وینوک باشید.

ادامه مطلب

شماره ۱: ۱۰ کشوری که حمله نظامی به آنها غیر ممکن است

۵ مطلب منتخب وینوک از نگاه شما

به دلایل بسیاری، گفته می‌شود که حمله نظامی به برخی کشورها غیر ممکن است. احتمالا یک دلیل آن جغرافیا است یا اینکه ارتش و مردم این کشورها آنقدر قدرتمند هستند که در برابر حمله نظامی شکست ناپذیرند. ما در این مقاله با کنار گذاشتن قومیت و تعصب، لیستی از کشورهایی تهیه کرده‌ایم که تقریبا حمله نظامی به آنها غیر ممکن است. همراه وینوک باشید.
مطالب بالا همه مطالبی هستند که بیشترین بازدید را در وینوک داشتند. کدام مطلب وینوک در سال ۹۶ برای شما جذاب بود؟ نام مطلب را با ما به اشتراک بگذارید.
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.