تماشا کنید: گشتی در نیس فرانسه با فابین اکوچارد

جزیره نیس در فرانسه یکی شهرهای ساحلی است که درجنوب شرقی این کشور واقه شده است. نیس همواره شهری توریستی، گردشگری، تفریحی، فرهنگی، و در عین حال محلی بازرگانی محسوب می‌شود.

 

این جزیره جمعیتی بالغ بر ۳۵٠،٠٠٠ تن دارد که تقریبا برای یک شهری ساحلی مناسب است. سالانه گردشگران زیادی برای تفریح به این جزیره خوش آب و هوا می‌روند که فابین اکوچارد نیز از آن دسته است. او در این فیلم زیبایی‌های این جزیره به شکلی خوب به نمایش گذاشته است. همراه وینوک باشید تا با زیبایی‌های این شهر را تماشا کنید.

نیس همچنین قدمتی تاریخی دارد و در عهد باستان امپراتوران رومی و یونانی برای شکار از این جزیره استفاده می‌کردند. همچنین آثار معماری دوران رومیان را می‌توان در این جزیره پیدا کرد. تاریخ این شهر سبب شده که تعداد موزه‌های آن از تعداد کل موزه‌های فرانسه بیشتر باشد. موزه آثار هانری ماتیس در نیس از مهم‌ترین موزه‌های هنر معاصر این شهر می‌باشد.

هوای خوب و خنک این جزیره در تابستان سبب شده که گردشگران بسیاری را به طرف خود جذب کند و همانطور که از معنی نام آن پیداست این جزیره به سبب زیبایی‌هایش شناخته می‌شود. به همین دلیل سالانه چیزی بالغ بر ۴ میلیون توریست از نیس بازدید می‌کند.

 


مقالات بیشتر:

کاتالونیا سرزمینی با فرهنگ قوی

سفری به اتیوپی

میانمار مسحور کننده

سفری به نیوزیلند

رویای نپال

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.