فیلم کوتاه Happiness به کارگردانی استیو کاتز

فیلم کوتاه Happiness به کارگردانی استیو کاتز فیلمی است که در آن تلاش بی قید و شرط جوندگان شادی و خوشنودی را نشان می‌دهد.

فشار برای دستیابی به خوشبختی و خرسندی می‌تواند در جامعه مدرن امروزی بسیار زیاد است. با این حال تلاش ما برای تجربه کردن این احساسات در هر لحظه یک فعالیتی دور از اراده است و باعث می‌شود که خسته شویم. به عنوان انسان، ما با طیف گسترده‌ای از احساسات، که همه آنها به طرق مختلف کمک حال ما در زندگی هستند رو به رو هستیم. شاید ندانیم که اصلا برای چی به دنیا آمده‌ایم و در این سیاره زندگی می‌کنیم، اما با این احتمال روح ما وارد زمین شده است تا با امید بیشتری به سمت یادگیری بیشتر در مورد خودمان و بهبود روابط با دیگران پیش رویم. در این صورت است که انسان باتجربه می‌شود. در عین حال ممکن است به نظر سخت آید، اما ما روزانه با فرصت‌های بیشتری برای رشدمان رو به رو می‌شویم.

ما به عنوان یک انسان به ویژه در این دوران فریب، مورد آزمایش قرار گرفته‌ایم، جایی که این آزمایشات از احساساتی مانند عشق، اشتیاق، پذیرش، شادی و چند نام دیگر می‌آیند. هسته اصلی موجودیت ما از بیان ساده‌ای از آنچه که هستیم، آنچه که عشق است، و معنای واقعی شادی و سعادت مشتق می‌شود.

احتمالا با آثار استیو کاتز، تصویرگر اهل لندن آشنا هستید. او به درستی شکایات روزمره ما و بسیاری از حقایق تکان دهنده جامعه را که ما آن‌ها را کاملا عادی می‌پذیریم، نشان می‌دهد. استیو در انیمیشن کوتاه خود با عنوان “شادی”، از موش‌های صحرایی برای نشان دادن نژادی از موش استفاده می‌کند که ما با آنها کاملا آشنا هستیم.

ممکن است با تماشای این فیلم، به این موضع پی برید که برخی رفتارها در فیلم کاملا برای شما‌ آشنا است و حس کنید که آیا شما نیز قربانی این معضلات شده‌اید. اینکه هیچ مشکلی با یک لیوان شراب قرمز حل نخواهد شد. وقتی در چیزهایی ظاهری به دنبال خوشبختی هستیم مشکلاتی به وجود می‌آیند که هیچ چیز مادی یا خارجی نمی‌تواند آنها را حل کند. خوشبختی می‌تواند هر روز به دست آید و نیازی به صرف هزینه برای حس آن نیست. صرف وقت با خانواده و دوستان، خواندن یک کتاب خوب یا مجله‌ای جدید، مدیتیشن که همگی شادی واقعی را به ارمغان می‌آورند.


بیشتر ببینید:

تماشا کنید: زمان زیادی ندارید، عمرت رو هدر نده

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.