اولین حیوانی که در این عکس مشاهده کنید می‌تواند شخصیت شما نشان دهد

یک صندلی راحت بردارید، استراحت کنید، چند باری چشم‌خای خود را باز و بسه کنید سپس چشم خود را بر روی تصویر زیر بالا قرار دهید. شاید تنها چیزی که در ابتدا می‌بینید، تصویری تار از رنگ‌ها و اشکال غیرقابل تشخیص باشد. اشکالی ندارد به این کار ادامه دهید. هرچه چشمان شما آرام‌تر می‌شود، تصویر یک حیوان یا شاید بیش از یک حیوان برای شما واضح‌تر می‌شود.

این کلاژ ساده یا به نوعی شخصیت شناسی با حیوانات و آنچه شما از آن انتخاب می‌کنید، می‌تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما و نحوه پردازش اطلاعات نشان دهد.

ممکن است شما یک هنرمند، یک فرد رویاپرداز، حساب‌گر و یا فردی تحلیل‌گرا باشید. وقت آن رسیده است که دریابیم حیوانات چه چیزی درباره شخصیت ما می‌گویند! همراه ویوک باشید.

به مدت ۳۰ ثانیه روی تصویر و این شخصیت شناسی با حیوانات تمرکز کنید و به این دو سؤال پاسخ دهید: اولین حیوانی که دیدید چیست؟ در کل چند حیوان را توانستید تشخیص بدهید؟ اکنون با ادامه همراه ما باشید.

پرنده

شخصیت شناسی با حیوانات

اگر پرنده را در اولین نگاه مشاهده کردید، شما یک انسان رسا هستید. شما رنگارنگ، شاید حتی پر زرق و برق، و  کمی برون‌گراتر از افراد اطراف خود هستید.

بیشتر بخوانید: ۳ چیزی که طول انگشت شما می‌تواند درباره شخصیت شما بگوید

پرنده نشانگر این است که مغز راست شما بیشترین تسلط را بر شما دارد. شما یک متفکر خلاق هستید، قادر به فکر کردن خارج از هر گونه چهارچوب و به روش‌های عجیب و شگفت انگیزی هستید که باعث الهام بخشی اطرافیان خود خواهید شد.

خرچنگ

شخصیت شناسی با حیوانات

اگر خرچنگ توجه شما را به خود جلب کرد، پس شما موجودی خوشحال و خوش شانس هستید که دارای هوش عالی و طنز است. شما عاطفی و انسانی همدل و یک دوست واقعی وقتی مردم به شما احتیاج دارند، هستید.
اگر خرچنگ را در مدت ۳۰ ثانیه دیدید، در واقع متوجه تضاد هستید. می‌توانید اطلاعات را با سرعت زیاد پردازش کنید و در پیوند ایده‌ها با هم خوب هستید.

اسب

شخصیت شناسی با حیوانات

دقیقاً مانند اسب‌های وحشی دشت‌ها، افرادی که این حیوان را در تصویر دیدند، شخصیتی سرکش مانند افراد بوهمین دارند. شخصی آزاد که قادر به برقراری ارتباط با هر کسی یا هر چیزی نیست. مگر در مواردی که البته این به خود فرد بستگی دارد.
انتخاب این حیوان به طور قابل توجهی دشوارتر از سایرین است. توانایی شما در دیدن اسب به معنای این است که شما یک فرد متفکر و با پشتکار هستید. شما از پرسیدن سوالات مربوط به جهان هستی نمی‌ترسید.

دلفین

شخصیت شناسی با حیوانات

اگر دلفین را دیدید، شما یک هنرمند هستید. شما یک متفکر خلاق، غالباً دور از افکار جن و پری هستید و نسبت به الهام گرفتن از دنیای طبیعی پیرامون خود بسیار حساس هستید.
انتخاب مجدد دلفین کمی دشوارتر از سایرین است. توانایی شما در دیدن دلفین به این معنی است که شما یک متفکر انتزاعی با ذهن آزاد هستید.

بیشتر بخوانید: ۹ سوال روانشناختی که به شما کمک می‌کند ذهن افراد را بخوانید

جوجه اردک‌ها

جوجه اردک‌ها به مراتب بیشتر از سایر حیوانات در تصویر هستند. اگر این موجودات ریز و درشت توجه شما را جلب کردند، احتمالاً کمی درونگرا، آرام و مهربان هستید.
اگر جوجه اردک‌ها را قبل از هر حیوان دیگر دیدید، پس از آن دسته افرادی هستید که مغز چپ گرا دارند و خیلی درگیر جزئیات هستید. همه چیز را به خوبی متوجه می‌شوید و هیچ چیزی از نگاه شما پنهان نمی‌ماند. 

خرس

این جای تعجب نخواهد داشت، اما خرس رهبر این حیوانات در عکس است. در لحظات ناامید کننده زندگی‌تان، ممکن است به زندگی مثل یک نمایش نگاه کنید، اما در لحظات خوب، زندگی و روح را مانند یک مهمانی می‌بینید.
اگر خرس را در بین عکس پیدا کردید، یک متفکر بزرگ و واقعیت‌گرا هستید. شما در زمینه تطبیق دادن خود به هر موقعیتی عالی هستید و از جزئیات پریشان نمی‌شوید.

توله سگ

اگر یک توله سگ شیرین در ابتدا راه مقابل چشم شما قرار گرفت، پس شما دارای یک روح مهربان و حساس هستید. شما شخصیتی بزرگ دارید و اغلب افراد دیگر را قبل از خود در اولویت قرار می‌دهید.
توله سگ‌ها البته سرگرم کننده و مثبت هستند که دارای آرایش هنری مستقر در مغز هستند.
حیوانی که در ابتدا دیدید در مورد شخصیت اصلی شما چیزهای زیادی را می‌گوید، اما حیواناتی که در مدت ۳۰ ثانیه دیدید چیزهای زیادی در مورد نحوه تفکر شما می‌گویند. هرچه در طی ۳۰ ثانیه حیوان بیشتری دیدید، تفکر شما واگراتر خواهد شد!
آیا چیز جدیدی درباره خودتان آموخته‌اید؟ لباسی از حیوان اصلی خود با غرور بپوشید و با امتحان کردن دوستان خود، درباره طرز تفکر اطرافیان درباره خودتان بیشتر بدانید. آیا حیوانی که دیدی توله سگ است؟ شاید یک اسب وحشی در میان دریایی از خرچنگ‌ها باشد؟
از آن لذت ببرید!

منبع theepochtimes
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.