۳ تست هوشی سخت که تنها افراد منطقی آن را کشف می‌کنند

معماهای خوب، قدرت توجه و تمرکز ما را تقویت می‌کنند. بنابراین اگر مغز شما نمی‌خواهد که تنها صبح از خواب بیدار شود و کار کند، از شما می‌خواهیم تا نگاهی به این تست‌های هوش بیاندازید.

البته که ما مطمئن هستیم که شما سریع جواب این تست‌ها را خواهید یافت. اما برای بررسی جوابتان باید بگوییم که در انتهای مقاله پاسخ‌ها داده شده است. همراه وینوک باشید.

شماره ۱

آیا موفق به حل آن هستید؟ پس شروع کنیم.

بیشتر بخوانید: ۱۱ خصیصه زیرکانه که نشانه‌ای از داشتن هوشی استثنایی است

شماره ۲

یک کارآگاه به رستورانی می‌آید و متوجه می‌شود که مرد کمی مست و پیشخدمت در حال مشاجره هستند. 

پیشخدمت می‌گوید: “اما شما همچنین دستور گوشت برشته شده دادید”.

مشتری با داد می‌گوید: “من هیچ گوشتی سفارش ندادم! من فقط برای گذراندن چند ساعت به اینجا آمدم. من سعی می‌کنم در مصرف پول صرفه جویی کنم.

پیشخدمت خشمگین ادامه می‌دهد: “شما مست هستید و به خاطر نمی‌آورید که ۲ ساعت پیش چی سفارش دادید.”

اما کارآگاه حرف آنها را قطع می‌کند و می‌گوید: “اما شما( رو به پیشخدمت) به خوبی می‌دانید که او نمی‌تواند این ظرف را سفارش دهد،” “شما باید با من بیایید”.

چگونه کارآگاه متوجه شد که پیشخدمت سعی در دست انداختن مشتری دارد؟

اگر شما موفق به کشف این معما شدید، برای معمای بعدی آماده شوید.

شماره ۳

یک گردشگر در اداره پلیس می‌گوید: “من به تازگی وارد این شهر شدم و در حال قدم زدن بودم که همان لحظه یک مرد با اسلحه به سمت من آمد و ساعت من را به سرقت برد،” او یک سبیل و شلوار آبی داشت … “

پلیس در جواب گفت: “شما مجبور نیستید ادامه دهید” ما از قبل این موضوع را می‌دانستیم زیرا دوربین‌های امنیتی در همه جا وجود دارند. نگاهی به این تصویر بیاندازید. “

پلیس می‌گوید: “ما فکر می‌کنیم که دزد یکی از ۵ برادر کلاهبردار به نام‌های لوو، لو، لا، لی یا لیو” است. پلیس همچنین گفت که “ما همین چند لحظه پیش آنها را به اینجا آورده‌ایم. نگاهی به آنها بیاندازید و به ما بگویید که دزد کدام است. “

پاسخ ها:

۱٫ پیشخدمت؛ برای چپ دست‌ها، نگه داشتن یک سینی در دست راست خود و سرو غذا و نوشیدنی با دست چپ آسانتر است. بنابراین، دست چپ آنها کار می‌کند و دست راست بی حرکت است.

۲٫ ساعت روی دیوار نشان می‌دهد که ساعت ۶:۱۵ است. اعلامیه بالای نوار بار نشان می‌دهد که غذای اصلی تا ساعت ۳ صبح سرو می‌شود. بنابراین مردی که “چند ساعت” را در رستوران صرف کرده است، در زمان سفارش غذای اصلی در آنجا نبوده است.

۳٫ لیو دزد است؛ کلاه لوو با پارچه راه راه کج و نه راه راه صاف تزئین شده است. لو به خاطر دست قلاب دارش نمی‌توانست اسلحه نگه دارد. سبیل‌های لا به سمت پایین است. دست‌های لی بانداژ شده است بنابریان او نمی‌تواند سارق ساعت مچی باشد.

کدامیک از سوالات پیچیده‌تر بود؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: brightside


مقالات بیشتر:

۱۰ خوراکی که می‌تواند حافظه شما را تقویت کند

تستی برای ایجاد تغییر مثبت در زندگی

عکس های سورئال بی نظیر که قدرت تخیل شما را به چالش می کشد

باور‌‌‌‌های اشتباه‌ درباره مغز (قسمت اول)

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید
1 نظر
  1. ریحانه

    به نظر من فرد عکاس چپ دسته. چون هیچوقت ادم چپ دست با دست چپ شاتر دوربین عکاسیو نمیزنه. همه ادما چه چپ دست چه راست دست با دست راست شاتر و میزنن چون جاش طوری تعریف شده ک سخت میشه با دست چپ بزنیش

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.