کدام قلم را دوست دارید؟ به این سوال پاسخ دهید تا قدرت پنهانی شخصیت‌تان را به شما نشان دهیم

در حال حاضر بیش از ۷ میلیارد نفر در جهان وجود دارد و هر یک از آنها منحصر به فرد، شگفت انگیز و استثنایی هستند.

اگر چه گاهی اوقات ممکن است به نظر آید که ما شباهت زیادی با دیگر افراد داریم، اما هنوز هم هیچ دو نفری در این سیاره وجود ندارد که با هم یکسان باشند. در این مقاله آزمونی برای شخصیت شناسی فراهم کردیم که شخصیت و نقاط قوت آن را نشان می‌دهد. همراه وینوک باشید.

آنچه شما باید انجام دهید این است که یکی از قلم‌هایی که در تصویر بالا دیده می‌شود را انتخاب کنید و ما به شما درباره خصوصیات شخصیتی شما خواهیم گفت. آماده‌اید؟

۱

قلم شماره ۱ می‌گوید که شما یک فرد آرام هستید و به توازن در خود و جهان اطراف خود بها می دهید. شما همچنین شخصی هستید که همیشه آماده کمک به هرکسی است که از شما درخواست کمک دارد و این ویژگی شما می‌توان شامل افرادی شود که در نظر شما ضعیف هستند اما آنها اشتباه می‌کنند.

حمایت تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که زیاد دوستان واقعی شما برای کمک شما ارزش قائل شوند و هر لحظه‌ای که با شما صرف می‌کنند را قدردان باشند.

۲

شما انسان کمال گرایی هستید. شما ضمیر، همه چیز، و مسئولیت‌‌پذیری خود را به مراتب بیشتر دوست دارید و همان را از دیگران انتظار دارید.

گهگاهی نقص‌های خود و دوستان نزدیک شما ممکن است باعث نارضایتی و ناراحتی در ذهن شما شود، به همین دلیل است که شما تا حدی علاقه به تنها بودن دارید. سماجت در یادگیری، یادگیری سریع و ساتعداد نیز از برجسته‌ترین ویژگی‌های شخصیتی شما است.

۳

این انتخاب نشان می‌دهد که شما یک فرد قوی و مستقل هستید. شما رویاهای خود را بدون نگاه کردن به دیگران و به سرعت دنبال می‌کنید. شکست‌ها را قبول نمی‌کنید و حتی اگر شکست بخورید، به سرعت گام برمی‌دارید و راه خود را برای موفقیت ادامه می‌دهید.

بعضی افراد ممکن است شما را فردی سرد مزاج و جدی ببینند اما واقعیت این است که شما فقط به کسانی که واقعا به شما نزدیک هستند اعتماد می‌کنید و ارتباط برقرار می‌کنید. فقط این افراد هستند که می‌دانند ذات درونی شما چگونه است.

۴

انتخاب این قلم نشان دهنده توانایی برجسته‌ای است که شما در استدلال کردن از طریق هر آنچه است دارید. این ویژگی باعث می‌شود که در مقابل افرادی که به دنبال متقلب‌گری هستند، عاقل، بادقت و آسان گول‌خوری بیایید. شخصیت شما شخصیتی بسیار قوی است و توانایی تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ را دارید. همه این ویژگی‌ها شما را فردی می‌سازد که از محیط اطراف خود بسیار خواسته دارد و از ان موضوع آگاه است که هیچ کس کامل نیست و ممکن است باعث ایجاد کشمکش داخلی در خود شما شود.

به همین دلیل است که همیشه باید در نظر داشته باشید که همه افراد دارای شخصیت‌های منحصر به فرد هستند و دیدگاه آنها با جهان اطرافشان متفاوت است. این به شما کمک خواهد کرد تا از زندگی خود به طور کامل لذت ببرید.

۵

شما فردی خلاق و هنری هستید. شما دارای روح بسیار حساس و تخیل بسیار قوی هستید. با این حال، روح شما پر از شک و تردید است، که اغلب شما را از بروز ایده‌های خود به دیگران و رسیدن به موفقیت باز می‌دارد. همه آن چه که باید انجام دهید این است که از بر ترس شکست خوردن غلبه کنید و با به اشتراک گذاشتن استعدادهای هنری باور نکردنی خود به جهان اطراف خود به سمت جلو پیش بروید.

کدام یک از این قلم‌ها را انتخاب کردید؟ آنچه درباره شخصیت گفته شد به شخصیت شما نزدیک بود؟ نظراتان را درباره این تست با ما در میان بگذارید.


مقالات بیشتر:

تست: چقدر می‌توانید به چشمانتان اعتماد کنید؟

۳ تست هوشی سخت که تنها افراد منطقی آن را کشف می‌کنند

۹ قانون روانشناختی که اعمال شما را بر خلاف میلتان کنترل می‌کنند

۳ چیزی که طول انگشت شما می‌تواند درباره شخصیت شما بگوید

۳ چیزی که طول انگشت شما می‌تواند درباره شخصیت شما بگوید

منبع brightside
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.