کدام یک از دکمه‌های زیر تغییر مثبتی در زندگی شما ایجاد می‌کند؟

این اصلا برحسب شانس نیست که خود را با رنگ‌های خاصی در لباس، طراحی داخلی و غیره محصور کنیم. رنگ‌هایی که ما انتخاب می‌کنیم به طور مستقیم به حالت ذهنی ما بستگی دارد. تحقیقات زیادی در این حوزه فیزیولوژی انجام شده است و تست روانشناسی رنگ لوشر یک روش عالی برای کمک به پیدا کردن خلق و خوی، قصد و حال شخص است.

در این مقاله شما را دعوت به انجام این تست روانشناسی رنگ‌ها می‌کنیم تا بتوانید دقیقا همان چیزی را که نیاز دارید، بدست آورید.

قبل از دیدن ادامه مقاله تنها کاری که باید انجام دهید این است که دکمه‌ای را انتخاب کنید که حس می‌کنید با فشار بر روی آن تغییری مثبت در زندگی‌تان به وجود می‌آورد. کدام دکمه رنگی را فشار می‌دهید؟

 

قرمز

اگر رنگ قرمز را انتخاب کردید، به این معنی است که شما فردی هستید که آماده و مشتاق چیزهای زیادی در این جهان هستید. این بدان معنی است که شما می‌خواهید شنیده، دیده و شناخته شوید. قصد شما این است که بهترین کار خود را در هر جنبه از زندگی خود (در محل کار و زندگی شخصی) با تبدیل شدن به بهترین کارمند، شریک زندگی و غیره انجام دهید.

 

زرد

نگرش شما نسبت به زندگی کاملا خوش بینانه و مثبت است. ریسک کردن چیزی است که شما از آن نمی‌ترسید، اما در عین حال، سعی می کنید تا منطقی و عاقلانه رفتار کنید. شما از توانایی‌های خود آگاه هستید و برای استفاده از آنها آماده هستید.

 

نارنجی

شما کسی هستید که از موفقیت‌های کوچک لذت می‌برید. بهترین انگیزه برای شما این است که آگاهید کارهای بزرگ با گام‌های کوچک آغاز می‌شوند. به همین دلیل است که شما همیشه روی جزئیات تمرکز می‌کنید و شانس پیشرفت در آنها را از دست نمی‌دهید.

 

سبز

انتخاب دکمه سبز نشان دهنده نبرد دائمی شما بین آزادی و امنیت به صورت همزمان است. شما کسی هستید که تلاش می‌کند همیشه خود را متعادل و آرام نگه دارد که باعث می شود یک دوست، همراه و شریک زندگی خوب باشید. با این حال، یک نکته است که باید در نظر داشته باشید، به دنبال آرامش و تعادل بودن ممکن است باعث شود که شما چیزهایی که واقعا مهم هستند فراموش کنید.

 

صورتی

دوره‌ای که در حال حاضر در آن زندگی می‌کنید پر از چیزهای خوب و دلپذیر است و شما از آن آگاه هستید. نکته این است که شما چیزهایی را که برای خوشی به شما داده می‌شوند را نمی‌گیرید تا از هر لحظه زندگی خود لذت ببرید. تنها چیزی که باید به یاد بیاورید این است که آرام باشید و معقولانه فکر کنید، در غیر این صورت، ممکن است زندگی بعدا دشوارتر شود.

 

بنفش

انتخاب دکمه بنفش نشان می‌دهد که شما به زندگی که آرزو داشتید رسیدید. حالا شما اعتماد به نفس، عزت نفس و خودباوری کافی دارید تا تمام اهداف و خواسته‌هایی که برای مدت‌های طولانی آنها را با خود داشته‌اید را دنبال کنید. شما می‌دانید که شایستگی این را دارید و از این دانش برای سود خود استفاده می‌کنید، گرچه شخصی بسیار حساس هستید.

 

آبی

انتخاب این رنگ نشان می دهد که شما به دنبال تعادل متناسب در زندگی هستید. شما مفهوم زندگی متعادل را درک می‌کنید و می‌دانید که برای پیشبرد اهداف خود اهمیت دارد. شما به خوبی می‌دانید که دستیابی به تعادل ابدی غیرممکن است، اما شما بهترین عملکرد خود را دارید تا بتوانید در زندگی‌تان و در زندگی عزیزان‌تان تعادل را حفظ کنید.

 

خاکستری

انسان معقول نام دوم شماست. شما انسانی آرام و واقع‌گرا هستید . این ویژگی ممکن است شما را سرد و دور اجتماع نشان دهد، اما کسانی که واقعا شما را می‌شناسند می‌دانند که چگونه شما حساس و ساده هستید.

کدام رنگ را انتخاب کردید؟ آیا نتیجه احساسات واقعی شما در این روانشناسی رنگ‌ها بیان شد؟ در بخش نظرات جواب خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: brightside


 

مقالات بیشتر:

۵ سوال برای ارزیابی رفتاری دوستان

۱۹ حقیقت درباره نتفلیکس که تا به امروز نمی‌دانستید

تست: چقدر می‌توانید به چشمانتان اعتماد کنید؟

۳ تست هوشی سخت برای افراد منطقی

عادت‌هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می‌دهند

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.