یکی از شیرینی‌های پای را انتخاب کنید و درباره نوع شخصیت خود بدانید

کارشناسان معتقدند که بین شخصیت فرد و ذهن ناخودآگاه رابطه مستقیم وجود دارد. این بدین معنا است که این پازل‌‌ها می‌توانند درست باشند؛

حتی یک تصمیم ساده مانند انتخاب یک شیرینی پای تصادفی نیست، ناخودآگاه شما این کار را برای شما انجام داده است و این انتخاب می‌تواند کمی از شخصیت درونی شما آشکار کند. انتخاب یکی از انواع این شیرینی انتخاب تنها یک نوع خوراکی نیست، بلکه در واقع شخصیت شما را نشان می‌دهد.
در نظر داشته باشید که این فقط یک آزمون سرگرم کننده است، بنابراین خیلی آن را جدی نگیرید، مگر اینکه بتوانیم همه چیز را ثابت کنیم.
ما در وینوک عاشق تست‌های شخصیت شناسی هستیم و با انجام این نوع از تست و پازل متوجه می‌شوید که چقدر شگفت انگیز است. بیایید ببینیم که آیا این بار این پازل درست است؟
به تصویر نگاه کن. کدام پای انتخاب اول شما است؟ همراه وینوک باشید و ببینید چقدر جواب این پازل به شخصیت درونی شما نزدیک است.

۱- دایره

شما متفکر و تحلیلگر هستید. شما توانایی بی‌نظیری برای تصمیم گیری خارج از چهارچوب دارید. شما علاقه‌ای به هدر دادن وقت ندارید و سعی می‌کنید تمام کارها را از روش‌های کارآمد، صرف‌نظر از ماهیت کار، مانند راه بردن سگ، شستن ماشین یا تغییر دادن بیمه، انجام دهید.
شما در پیدا کردن راه حل‌ زمانی که باقی افراد تسلیم می‌شوند، فوق العاده هستید. شما فرد اهل عمل هستید و دوست دارید همه چیز را صحیح داشته باشید.

۲- پنج ضلعی

شما تا حدی فرد انفرادی هستید. دوست ندارید احساسات خود را نشان دهید، اما شما در تفسیر احساسات دیگران بسیار خوب هستید.

بارها گفته شده است که شما یک بصیرت باور نکردنی دارید و در خواندن ذهن دیگران یک مهارت بسیار خاص دارید که شما پس از سال‌ها هوشیاری آن را در خود پرورش داده‌اید. شما شخص بسیار آرامی هستید.

بیشتر بخوانید: با انتخاب یک قلم قدرت پنهانی شخصیت‌تان را متوجه شوید

۳- چند ضلعی

شما بسیار خلاق و نوآور هستید و دوست دارید زندگی پرباری داشته باشید. شما بسیار مشتاق هستید و دوست داشتن در مرکز توجه باشید. در مکالمه و صحبت کردن عالی هستید. در حقیقت، شما توانایی صحبت کردن با همه تقریبا در همه موضوعات را دارید. برای شما، نیمه پر است، به معنای لبریز بودن آن است.

۴- ستاره

شما ذاتا رهبر هستید. دوست دارید همیشه خود را به چالش بکشانید و جواب هیچ سوالی را با با نه جواب نمی‌دهید. مقابله با هر مشکلی برای شما کار سختی نیست و در واقع هر مساله‌ای تنها تمرینی برای مغز شما است.

دوست دارید کنترل همه چیز را در اختیا رداشته باشید و گاهی اوقات افراد ممکن است به شما بگویند که شما آنها تحت کنترل گرفتید.

۵- قلب

شما مهارت‌های فوق العاده‌ای دارید و آنها شما را بسیار محبوب می‌کند. دوست دارید به مردم کمک کنید و در مراقبت آنها باشید که باعث می‌شود شما یک شنونده بسیار خوب باشید. شما یک دوست بسیار وفادار و حامی هستید و سعی می‌کنید به هر قیمتی شده از مشاجره دوری کنید. همچنین گاهی اوقات در مورد احساسات خود فداکاری می‌کنید.

شما جز کدام دسته بودید؟ آیا در مورد شخصیت درونی شما درست گفته شده بود؟ نظر خود را درباره این تست با ما در میان بگذارید.

منبع brightside
عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.