۳ چیزی که طول انگشت شما می‌تواند درباره شخصیت شما بگوید

اگر چه ظاهر ما از ژنتیک نشأت گرفته می‌شود، اما برخی از قسمت‌های بدن ما می‌توانند اطلاعات جالب یدر مورد شخصیت ما را نشان دهند. مطالعات نشان داده‌اند که طول انگشت حلقه بسته به سطح تستوسترون، هورمون مردانه، که در رحم قرار می‌گیرد می‌تواند تاثیر مستقیمی بر شکل گیری شخصیت داشته باشد.

ما در این مقاله این تحقیق بسیار جالب را یافتیم و این آزمون ساده را برای شما مهیا کردیم. با انجام این آزمون برای شخصیت شناسی، به دست چپ خود نگاه کنید و انگشتان اشاره و حلقه خود را مقایسه کنید و تصویر مشابه آن را در این مقاله برای یافتن اسرار پشت آن پیدا کنید. همراه وینوک باشید.

بیشتر بخوانید: عادت‌هایی که شخصیت واقعی شما را نشان می‌دهند

انگشت اشاره کوتاه‌تر از انگشت حلقه است

افراد دارای انگشت حلقه بلندتر از انگشت اشاره اغلب بسیار دلربا، کاریزماتیک و جذاب هستند. آنها دارای فن برقراری ارتباط عالی هستند و می‌دانند که چگونه توجه شما را جلب کنند و آن را حفظ کنند. آنها ریسک پذیر هستند و اغلب بهای آن را پرداخت می‌کنند. اگر چیزی کاملا طبق برنامه پیش نرود، دلسرد نمی‌شوند، زیرا همیشه یک راه دیگر وجود دارد.

به همین دلیل است که آنها به طور عادی در انجام هر کاری عالی هستند. آنها موفق هستند و همیشه اهداف بلندمدت خود را مشخص می‌کنند. برخی از افراد ممکن است آنها را بیش از حد تهاجمی بدانند، اما اینطور نیست و آنها فقط نمی‌توانند کمکی به آنها کنند. ما می‌توانیم سطح بالای تستوسترون را دلیل این خصیصه‌ها بدانیم.

انگشت اشاره بلندتر از انگشت حلقه است

افراد دارای انگشت حلقه کمی کوتاه‌تر از انگشت اشاره بسیار اعتماد به نفس بالایی دارند و کاملا از خود مطمئن هستند. آنها رهبران خوبی هستند و به طور ذاتی می‌توانند گروهی را رهبری کنند. آنها آرام و در مواقعی خشن هستند و هیچ چیز نمی‌تواند باعث از دست دادن وجه آنها شود.

آنها معمولا افرادی نیستند که قدم اول را چه در کسب و کاری جدید و چه در یک رابطه بردارند. با این حال، زمانی که آنها این کار را انجام می‌دهند، در آن باقی می‌مانند و دوست دارند خود را در آن مسئول بدانند. آنها یک ذهن بسیار تحلیلی دارند و همیشه قبل از تصمیم گیری در مورد همه‌ی نتایج ممکن فکر می‌کنند. آنها دوست ندارند کاری را فورا انجام دهند.

انگشت اشاره و انگشت حلقه در یک خط قرار دارند

افراد دارای انگشت اشاره و انگشت حلقه موازی هستند، بسیار محتاط، متعادل، آرام و پسر به زیر هستند. آنها شخصیت بسیار مهربانی دارند و سعی می‌کنند از هر گونه خطر و موقعیت نزاع خود را دور نگه دارند. شک و تردید باعث می‌شود آنها احساس ناراحتی کنند.

آنها دوست بسیار خوبی هستند و همیشه آماده کمک به دیگران هستند. این افراد چه در کار، چه در نقش دوست و چه در رابطه بسیار امین و وفادار هستند و همیشه می‌توانید به آنها تکیه کنید. آنها بسیار مثبت اندیش هستند و در هر وضعیت نکات خوب را می‌بینند.

آیا شخصیت شناسی ما درست است؟ اگر درست است در مورد شخصیت شناسی انگشت خود با ما در بخش نظرات بیشتر بگویید.

منبع: brightside


مقالات بیشتر: 

انواع مختلف بینی و معنی آنها

یکی از شیرینی‌های پای را انتخاب کنید و درباره نوع شخصیت خود بدانید

۵ معمای ذهنی که به جنبش بیشتر مغز کمک می‌کند

۵ سوال ساده که به شما کمک می‌کند به سرعت شخص مقابل را ارزیابی کنید

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.