۱۲ دلیل دیوانه‌وار اما واقعی که برای طلاق ثبت شده است

بسیاری از زوج‌ها به هم وعده داده‌اند که “تا زمانی که مرگ آنها را از هم جدا کند” با هم بمانند، اما برخی از از آنها به این وعده خود عمل نمی‌کنند و از مسیر خود خارج می‌شوند.

برای بسیاری از ازدواج‌ها پایانی جز طلاق وجود ندارد و بسیاری از افراد در زندگی از خود می‌پرسند که چرا طلاق بهتر است. در این مقاله درباره چند دلیل احمقانه و اما واقعی صحبت خواهیم کرد. همراه وینوک باشید.

دلایل ۱٫۳ میلیون دلاری

در ژانویه سال ۱۹۹۷، یک زن و شوهر کالیفرنیایی پس از ۲۵ سال زندگی در حالی از یکدیگر جدا شدند که شوهر بر این باور بود که ازدواج آنها خوب بوده است. دلیل واقعی این جدایی تا دو سال بعد از طلاق مشخص نشد. در تاریخ ۲۸ دسامبر ۱۹۹۶، فقط ۱۱ روز قبل از اینکه زن برای طلاق درخواست کند، ۱٫۳ میلیون دلار در قرعه کشی لاتاری کالیفورنیا برنده شده بود. پس از آن، او اقدامات مختلفی را برای حفظ پول خود، از جمله درخواست طلاق، انجام داد.

بیشتر بخوانید: طلاق توافقی چگونه است؟

وقتی حقیقت مشخص شد، قاضی دادگاه خانواده لس آنجلس با عنوان این که زن قوانین افشای دارایی دولت را نقض کرده است رای داد که تمام آن پولی که او از لاتاری برده است به شوهر سابقش برسد.

ساخت دیوار در خانه

در سال ۲۰۰۹، یک زن آلمانی پس از آنکه شوهرش دیوار خانه را فقط به دلیل کثیف بودن خراب کرد و دوباره ساخت، از او جدا شد. ظاهرا این موضوع در ازدواج ۱۵ ساله آنها تنها دلیل نبوده زیرا که شوهر وسواس تمیز کردن خانه را داشت و مرتب مبلمان را جابجا کرده و تمیز میکرده است.

رای دادن

یک زن کالیفرنیایی، شریک زندگی ۲۲ ساله‌اش را زمانی که متوجه شد او در انتخابات رئیس جمهوری آمریکا به دونالد ترامپ رای داده است، ترک کرد. ظاهرا این “خیانت”، همانطور که او اشاره کرده است، نقطه اوج اختلافات آنها بوده است. او توضیح داد: “این نقطه اوج باعث شد که فاصله بین ما بیشتر شود که من قبل از آن با آن روبرو نشده بودم.”

به دلیل این که او اولین بار او را طلاق داد

چهار ماه پس از عروسی در سال ۱۹۹۴، مرد نیویورکی همسرش را در جمهوری دومنیکن به طور مخفیانه طلاق داد. همسر وی ۲۲ سال بعد و پس از طی کردن زندگی مشترک و داشتن یک پسر در حالی که حس می‌کرد زندگی خوبی داشته است، این موضوع را کشف کرد. او این حقیقت را زمانی کشف کرد که اسم خودش را در سند خانه ندید و از شوهرش پرسید و شوهرش ادعا کرد که این کار را برای محافظت از دارایی‌هایش انجام داده است. این زن معتقد است که شوهرش در تلاش برای غارت اموال او از دارایی‌هایش بوده است و در حال حاضر به دنبال لغو طلاق ۲۲ پیش و احتمالا طلاق از نظر قانونی در نیویورک است.

چیزهایی که نمی‌توانید با آرایش مخفی کنید

دکتر عبدالعزیز اسف، دکتر روانشناس عنوان کرده است، یک مرد ۳۴ ساله درست فردای روز عروسی پس از دیدن عروس ۲۸ ساله خود بدون آرایش تقاضای طلاق کرده است. در نتیجه زن از نظر روحی رنج می‌برند و ظاهرا مرد احساس کرده که همسرش او را با لوازم آرایش از جمله مژه‌های دروغین و آرایش کردن فریب داده است. “فریب” زمانی کشف شد که هر دو به کنار ساحل رفتند، و موجی در اقیانوس آرایش زن را از بین می‌برد.

شیطان او را وادار به انجام آن کار کرد؟

یک مرد ایتالیایی به دلیل اینکه همسرش «توسط شیطان اداره می‌شود» درخواست طلاق داده است. ظاهرا زن از سال ۲۰۰۷ رفتارهای غیر قابل توضیحی از جمله تشنج، سفت شدن بدن و حتی معلق ماندن در هوا داشته است. یک دادگاه در میلان طلاق را جاری کرد و در طلاق این رفتار را بیان کرد اما از عنوان کردن این موضوع که مقصر زن بوده است امتناع کرد.

“آقای خوب ” بیشتر از این نمیشه ادامه داد

راشیدا لوکاس، شوهرش T.P. را همانطور که وی در تلویزیون ملی گفت، فقط به این دلیل که او “بسیار خوب” بود طلاق داد. رئیس پلیس مامور شکایات لوکاس از T.P. گفت: گفتن “من عاشق تو هستم” بیش از حد و اینکه او آشپزی خوب دارد باعث شده است او اضافه وزن پیدا کند. به طور معمول، “من عاشق تو هستم” یکی از چیزهایی است که هرگز نباید به همسر خود بگویید.

نگه داشتن یک راز ده‌ها ساله 

پس از بیش از ۷۰ سال زندگی مشترک، یک مرد ۹۹ ساله ایتالیایی پس از پیدا کردن نامه‌های عاشقانه‌ای که همسرش در دهه ۱۹۴۰ به یک عاشق مخفی نوشته بود از همسرش طلاق گرفت. پس از پیدا شدن آن نامه ها زن مسئولیت کار خودش را بر عهده گرفت و خواهان بخشش از سمت شوهرش شد. اما شوهر این کار را انجام نداد. ازدواج آنها ظاهرا طولانی بوده است، اما همچنین سخت نیز بوده است.

باختن شرط

در سال ۲۰۰۷، یک مرد روسی در هنگام بازی پوکر تمام پول خود را باخت، بنابراین او سر همسرش شرط بست و او را از دست داد. هنگامی که همسرش متوجه شد، او را برای مردی که او و قلب او را برده بود ترک کرد.

شوهر نمی‌توانست خوددار باشد

در سال ۲۰۱۴، یک مرد هندی با رای دادگاه بمبی به دلیل “تقاضای بیش از حد و ناپسند برای رابطه جنسی” از طرف همسرش جدا شد. شوهر ادعا کرد که او اغلب مجبور به داشتن آنچه که او به عنوان “رابطه حنسی غیر طبیعی” توصیف کرد بوده است و زمانی که او سعی کرد در برابر او مقاومت کند، همسرش او را به روش‌های مختلف از جمله مصرف مواد مخدر و الکل وادار به این کار می‌کرده است.

فیلم Frozen 

برای یک زوج ژاپنی که شش سال ازدواج کرده بودند، فیلم یخ زده، دلیل جدایی بود. پس از تماشای این فیلم، مرد اشتباه کرد که از همسرش بپرسد «آیا واقعا فکر می‌کنی که این خوب بود؟» خب، ظاهرا، او این کار را انجام داد، و حقیقت این بود که او حتی می‌توانست این سوال را مطرح کند که باعث ایجاد سوالی برای همسرش بشود که تو چه مدل آدمی هستی. برای زن این موضوع قابل قبول نبود و سریع محل سکونت خود را ترک کرد.

منبع: rd


مقالات بیشتر:

گران‌ترین طلاق‌ها در تاریخ تا به امروز

انعام دادن؛ توهین است یا تشکر؟!

افراد بی‌فرزند چه می‌خواهند و چرا عمدا از بچه‌دار شدن امتناع می‌ورزند؟

معانی پنهان ۱۱ وسیله‌ای که هر روز با آنها در ارتباط هستیم

۱۵ دلیل که نشان می‌دهد چرا زن بودن بهتر است

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.