چقدر در مورد آموزش زبان آلمانی و فواید آن می‌دانید؟

در قرن بیست و یکم، یادگیری چند زبان مختلف به یک هنجار تبدیل شده است . پیش بینی شده که بیش از نیمی‌از جمعیت جهان حداقل به دو زبان صحبت می‌کنند و این رقم در حال رشد است.

آموزش زبان آلمانی و استفاده از آن (یا هر زبان دیگری غیر از زبان مادری) می‌تواند با افزایش فرصت‌های شغلی، زندگی شما را به روز کند.

شاید شما هرگز به یک زبان مادری دچار اشتباه نشوید، اما قادر خواهید بود ارتباط برقرار کنید و این همان چیزی است که زبان‌ها برای آن مناسب هستند. صحبت کردن به یک زبان در مورد ارتباط است نه کمال. بنابراین بگذارید یک سؤال جدید بپرسیم: با چه کسی می‌خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید؟

آموزش زبان آلمانی

هر زبان بیش از یک دسته بندی برای کلمات و قوانین برای چگونگی کنار هم چیدن این کلمات است.

با صحبت کردن زبان آلمانی استاندارد ( هوچدوتش به شما امکان دسترسی به بسیاری از افراد جهان با جمعیت بیش از ۹۰ میلیون نفر، بیشتر در آلمان و اتریش را می‌دهد. برای مطالعه بیشتر اینجا کلیک کنید.

اما آموزش زبان آلمانی همچنین درهای دیگر لهجه‌ها را که در سوئیس، لیختن اشتاین، لوکزامبورگ و اقلیت‌های اقصی نقاط اروپا صحبت می‌شود، باز می‌کند. در سراسر جهان، حدود ۱۲۰ میلیون نفر به نوعی زبان آلمانی را به عنوان اولین زبان خود صحبت می‌کنند.

آموزش زبان آلمانی برای یادگیری افراد انگلیسی‌زبان آسان‌تر از بسیاری از افراد است.

انگلیسی یک زبان ترکیبی است، اما منشأ آن آلمانی است. انگلیسی قدیمی‌ نیز پس از قبیله‌های آلمانی که در آن صحبت می‌کردند، زاویه ها و ساکسون ها نیز آنگلو ساکسون نامیده می‌شوند. “Angle”سرچشمه “انگلستان” است و نام “Saxon”را می‌توان در نامهای آلمانی مانند “Saxony Lower”یافت. جای تعجب نیست که انگلیسی و آلمانی هزاران شناخت مشترک دارند – کلماتی که یکسان به نظر می‌رسند و معانی یکسانی دارند. به عنوان مثال، این افعال در هر دو زبان مشابه است: trinken /نوشیدن،schwimmen /شنا کردن،machen /ساختن،sehen /دیدن،sagen /گفتن و haben /داشتن.

بیشتر بخوانید: هزینه آزمون آیلتس چقدر است؟

این زبان میانبر مزیت دیگری را ارائه می‌دهد: بسیاری از کلمات آلمانی در واقع ترکیب کلمات کوچکتر هستند. هنگامی‌که در برخی از واژگان ساده دسته ای دارید، می‌توانید به معنی کلمات طولانی تر استنباط شوید. به عنوان مثال، هنگامی‌که می‌دانید fahrenبه معنی رانندگی است و das Rad یک چرخ است، نمی‌توان حدس زد که das Fahrrad(چرخ محرک) یک دوچرخه است. علامت بالای فروشگاه دوچرخه می‌گوید Fahrradgeschäft .از آنجا که اکنون کلمه دوچرخه را می‌دانید، اکنون می‌توانید استنباط کنید که Geschäftکلمه آلمانی “فروشگاه” است.

صحبت کردن به زبان آلمانی فراتر از اروپای مرکزی مفید است. درک این زبان، یادگیری زبان‌های آلمانی دیگر مانند هلندی، نروژی، دانمارکی و سوئدی را آسان‌تر می‌کند .

آموزش زبان آلمانی

فواید آموزش زبان آلمانی

داشتن مهارت در زبان آلمانی در کارنامه مکالمه خود، جهان را در چندین سطح برای شما به نمایش می‌گذارد برای تجارت، دو زبانه بودن فقط برای رزومه کاری شما خوب نیست، بلکه می‌تواند حرفه شما را تغییر دهد.

به عنوان زبان قدرتمندترین اقتصاد منطقه یورو، یادگیری آسان زبان آلمانی می‌تواند برای هر کسی که در اروپا تجارت می‌کند، بسیار سودمند باشد.

مسافرت : آلمان و اتریش از تعطیلات چیزهای بیشتری برای ارائه به شما دارند، اما تنها در صورتی که بتوانید با مردم به زبان خودشان صحبت کنید.

حتی کمی‌آلمانی صحبت کردن هنگام مسافرت استقلال بیشتری به شما می‌دهد. با آلمانی‌ها به زبان خودشان آشنا شوید، اما با شرایط خود در این کشور کاوش کنید.

زندگی در خارج از کشور: هنگامی‌که شما به اندازه کافی با زبان آلمانی صحبت می‌کنید تا بدون یک کتاب، ارتباط خوبی داشته باشید، ایده ماندن بیشتر در کشور دیگر می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد.

شهرهایی مانند برلین، هامبورگ، مونیخ و وین فرصت‌هایی را برای دانشجویانی که به دنبال ادامه تحصیل در خارج از کشور و مهاجرت هستند یا افرادی که به دنبال هیجان در حرفه خود هستند، ارائه می‌دهند. جهت کسب اطلاعات کامل تر به منبع مقاله مراجعه کنید.

فرهنگ آلمانی، جهان آلمانی زبان مسئول برخی از کمکهای چشم‌گیر به هنر و فرهنگ است. این که آیا شما می‌خواهید اشعار اپرا توسط واگنر یا برشت بخوانید، والس وین را یاد بگیرید، مدرسه طراحی بائوهاوس را مطالعه کنید، یا یاد بگیرید که چگونه واقعا Flammkuchenرا بپزید.

صحبت کردن با این زبان به شما امکان می‌دهد مستقیم تر شرکت کنید. آموزش زبان آلمانی به شما امکان دسترسی نامحدودی به فیلم‌های مایکل هانکه، ویم وندرس و وولر شلاندورف را نیز خواهد داد.

ادبیات فرانتس کافکا، هرمان هسه، رابرت موسیل، توماس مان و گوته. و فلسفه کانت، هگل، نیچه آدورنو،‌ هایدگر و هابرماس. و اگر جزء ۵۰ میلیون آمریکایی هستید که می‌توانید ادعای اجداد آلمانی را داشته باشید.

نویسنده: مونا صادقی

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.