۲۵ راز تیره و تار درباره ترامپ که باید آنها را بدانید

درباره این موضع باید گفت که کاملا واضح است که دونالد ترامپ مردی باوقار نیست. او تاریخ طولانی و نادرستی از خود به جای گذاشته است که سخت می‌شود آن را انکار کرد. گرچه هواداران و پیروانش چشمانشان را بسته‌اند و انگشتانشان را در گوش‌هایشان کرده‌اند. اسرار تیره و تاری از او در شکل‌های بسیاری گفته شده که در طول زمان طولانی این سال‌ها دفن یا فراموش شده است. صرف نظر از هر جایگاه سیاسی که دارید، دانستن این اسرار جالب است و باعث می‌شود تا چشم‌ها را به سوی حقیقت باز کنید.

در این مقاله ۲۵ راز تیره و تار درباره دونالد ترامپ را عنوان خواهیم کرد. همراه وینوک باشید.

۲۵- قرارداد کلامی با ملانیا همسرش درباره بدن او

در کتاب ازدواج دونالد ترامپ، گفته می‌شود قبل از اینکه ملنیا برای بارون باردار شود، ترامپ قراری زبانی با ملنیا گذاشته است که به او گفته است تا بعد از بارداری بدن‌اش به حالت قبل از بارداری باید برگردد. ملنیا به ترامپ تعهد داده است که همه چیز به همان حالت قبلش بازگردد. در دوران بارداری ترامپ هیچ کاری برای کمک به او انجام نداد.

۲۴- راه‌اندازی یک دانشگاه کلاهبرداری

درباره دونالد ترامپ

گرچه در عنوان آن واژه “دانشگاه” بود، اما دانشگاه ترامپ دانشگاه نبود. مربیان آنها آموزش داده شده بودند تا فروشنده شدن را آموزش دهند. در این دانشگاه سمینارهای رایگان درباره چگونگی تبدیل شدن به شخصی پولدار مانند ترامپ برگزار می‌شد. اما همه چیز یک کلاهبرداری فریب‌دهنده بود. هنگامی که دانشجویان به سمینارها می‌رفتند، چندین بسته گرانقیمت برای چگونگی یادگیری بیشتر به آنها فروخته می‌شد. یک بسته معادل ۳۵،۰۰۰ دلار بود.

۲۳- او ممکن است فرزند نامشروع داشته باشد

نگهبان سابق برج ترامپ ادعا کرده است که ترامپ فرزندی نامشروع از کارمند سابق‌اش در سال ۱۹۸۰ دارد. او یک تست دروغ‌سنج داد و آن را گذراند، اما مجله National Enquirer مبلغ ۳۰ هزار دلار برای گزارش او پرداخت کرد سپس آن را نابود کرد. رئیس National Enquirer از دوستان صمیمی دونالد ترامپ است.

۲۲- او ایمیل‌های خود را نابود کرد

در طول مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶، دونالد ترامپا مدام به هیلاری کلینتون حمله کرد. با این حال، طبق گفته نیوزویک، دونالد ترامپ و شرکت او به طور سیستماتیک و با وجود حکم دادگاه به توقف این کار، هزاران ایمیل خود را نابود کرد. او این کار را انجام داد تا کار پرونده علیه خودش طولانی‌تر بکند و کار را برای وکلا برای جمع آوری مدارک دشوار کند. او از اوایل دهه ۷۰ از این تاکتیک استفاده کرده است، زمانی که دولت فدرال بخاطر ممانعت او برای اقامت آفریقایی-آمریکایی‌ها در آپارتمان‌اش به دنبال مدارک می‌گشت.

۲۱- ترامپ طاس است

مدت زمان زیادی طول کشید تا ترامپ طاسی خود را درست کند در کتاب Fire and Fury: Inside the White House Trump، ادعا شده است که ترامپ کاملا طاس بوده است و جراحی احیا پوست فرق سر انجام داده است. برای انجام این عمل جراحان نیاز دارند که بخشی از پوست سر طاس را برش دهند و قسمت مودار کاسه سر را روی قسمت طاس بکشانند. او همچنین یک داروی کم‌مویی به نام “فیناسترید” که عوارض جانبی شدید دارد مصرف می‌کند.

۲۰- او درباره دخترش نظراتی نادرست گفته است

درباره دونالد ترامپ

چندین بار، دونالد ترامپ نظراتی ناراحت کننده و مغشوش کننده درباره دخترش، ایوانکا ترامپ، بیان کرده است. در سال ۱۹۹۷، هنگامی که او ۱۶ ساله بود، او گفت: “آیا فکر نمی‌کنید دختر من جذاب است؟ او جذاب، درست است؟ او همچنین گفت که دخترش “شهوت انگیز” است و به راحتی او را “از نظر جنسی جذاب” نامید. او همچنین در جایی دیگر گفته است که اگر او دخترش نبود، ممکن بود با او دوست شود.

۱۹- او به اندازه‌ای که فکر می‌کنید پولدار نیست

هیچ تردیدی وجود ندارد که دونالد ترامپ ثروتمند است، اما او به طور منظم از نامش برای فروش محصول خود استفاده می‌کند. در یک مورد در دهه ۱۹۸۰، او به خبرنگار Forbes دروغ گفت تا در فهرست ۴۰۰ فرد ثروتمند Forbes قرار گیرد. در آن زمان، آنها او را در فهرست برای ثروت ۱۰۰ میلیون دلار قرار دادند. در واقع، ارزش خالص ثروتش ۵ میلیون دلار بود.

۱۸- او از ارتباطات خوبی برخوردار است 

در طی تحقیقات فدرال، مشخص شد که ترامپ ساختن Trump Tower را به شرکت‌های مافیایی داده است که بتن برای ساخت آن را با قیمتی گزاف از یک شرکت متعلق به یکی از رییسان مافیایی، Anthony Salerno و Paul Castellano، خریده است. همچنین چگونگی قراردادش برای خرید زمین‌های راه آهن زیر نظر شرکت Penn Central بود. گزارش‌های دیگر نشان می‌دهد وی همچنین می‌تواند روابطی با مافیای روسی و ایتالیایی نیز داشته باشد.

۱۷- او در بزرگ کردن کودکانش نقشی نداشت

در حالی که همه فکر می‌کنند که دونالد ترامپ نقش مهمی در بزرگ کردن سه فرزندش، ایوانکا، دونالد جونیور و اریک داشته است، به گفته همسر سابقش، ایوانا، او هرگز در بزرگ کردن بچه‌ها هیچ نقشی نداشت و در بیشتر اوقات حضوری نداشت. هنگامی که بچه‌ها کوچکتر بودند، ایوانا روش‌های سختگیرانه‌ای برای بزرگ کردن کودکان اعمال می‌کرد درحالی که دونالد نمی‌دانست چگونه با آنها صحبت کند. هنگامی که آنها از کالج خارج شدند، با پدرشان ارتباط بیشتری داشتند.

۱۶- زندگی تحت نظر ترامپ مانند کمونیسم است

ایوانا همچنین گفت که زمانی که در یک کشور کمونیستی صرف کرده است، او را برای زندگی در خانواده ترامپ آماده کرد. او گفت، “کمتر بودن از بهترین حالت خود، گزینه درستی نیست” و “یک اشتباه می‌تواند زندگی شما را از بین ببرد.”

۱۵- او صاحبخانه‌ای تند و زننده است

همه می دانند دونالد ترامپ در درجه اول در بازار املاک و مستغلات است. او به عنوان یک صاحبخانه در دهه ۱۹۸۰، به روش‌های تند و خشن و بی‌رحمانه دست زد. هنگامی که او یک ساختمان ۱۴ طبقه مقابل Central Park در نیویورک خریداری کرد، قصد داشت آن را خراب کند و ساختمانی لوکس به جای آن بسازد، اما بسیاری از مستاجران نمی‌خواستند آنجا را ترک کنند، بنابراین او سیستم گرمایی و آب گرم را با قوانین سختگیرانه قطع کرد، و بدون اینکه مشکل را حل کند باعث شد تا موش‌ها به خانه حمله کنند و در نظر داشت به افراد بی‌خانمان اجازه دهد تا فقط مستاجران را بیرون کنند.

۱۴- او نمی‌تواند اسرار را حفظ کند

اگرچه او اسرار سیاه بسیاری دارد، اما یک مامور سابق می‌گوید ترامپ وقتی در رابطه با دیگران است نمی‌تواند آن اسرار را مخفی نگه دارد. این مامور ترامپ را خاله زنک می‌نامد. به عنوان مثال، یکبار وی برای ارائه اطلاعات طبقه بندی شده جاسوسی اسرائیل به دو دیپلمات روسی دچار دردسر شد.

۱۳- او از مهاجران مستثنی نیست

یکی از وعده‌های انتخاباتی ترامپ، ساختن دیواری در امتداد مرز مکزیک و آمریکا بود تا از ورود مهاجران بدون مجوز جلوگیری شود. در طی یک جلسه کاخ سفید، ترامپ مهاجران غیرقانونی را، “حیوانات” نامید. در جلسات مبارزات انتخاباتی‌اش نیز او اغلب مهاجران را “مجرمان” می‌نامید.

۱۲- او از کاگرهای مهاجر غیرقانونی بهره مند شده است

علیرغم صحبت‌های بی‌شرمانه‌اش برای مهاجران غیرقانونی، او از کار آنها بهره برده است. در سال ۱۹۸۰، ترامپ مهاجران غیرقانونی لهستانی را برای شش ماه به منظور کار برای Trump Tower استخدام کرد. کارگران مجبور به کار ۱۲ ساعت با تجهیزات ایمنی نامناسب با دستمزد کم بودند. گاهی اوقات آنها پرداختی خود را نمی‌گرفتند.

۱۱- او خیریه‌ای برای کلاهبردار راه اندازی کرد

درباره دونالد ترامپ

بسیاری از موسسات خیریه خانوادگی مانند بنیاد ترامپ، ثروت خانوادگی را به دلایل خیرخواهانه اهدا می‌کنند. متاسفانه، این مورد در اینجا درست نیست. در اصل، این بنیاد برای به دست آوردن درآمد حاصل از کتاب “هنر معامله” ایجاد شده است. امروز، این کار را انجام نمی‌دهد و هیچ پولی از خود ثروت ترامپ را صرف خیر نمی کند، اما پول مردم دیگر را می‌بخشد.

۱۰- او نظریه‌های توطئه را گسترش می‌دهد

از ادعای متولد نشدن باراک اوباما در ایالات متحده تا یک نظریه عجیب و غریب که پدر تد کروز نقش مهمی در قتل JFK ایفا کرده است، ترامپ از انتشار اطلاعات غلط و نظریه‌های عجیب و غریب برای گمراه کردن مردم خجالت نکشیده و برای حفظ قدرت هر کار انجام می‌دهد.

۹- تجاوز به زنان

او زنان را مورد آزار و اذیت قرار می‌دهد. از اوایل دهه ۷۰ تا به امروز، ترانپ چندین بار زنان را مورد آزار و اذیت قرار داده است. در ویدیویی در سال ۲۰۰۵، او به صورت شفاهی به این موضوع اعتراف می‌کند. همسر سابق او ایوانا یک بار عنوان کرد که او را مورد آزار و اذیت ترامپ قرار گرفته، هرچند او اظهاراتش را بعدا رد کرد. جیل هارت، ملکه زیبایی، علیه ترامپ برای آزار و اذیت جنسی پرونده تشکیل داد، و رقبای سابق ملکه زیبایی در مسابقه دختر شایسته می‌گویند که ترامپ از آنها می‌خواسته که برهنه مقابلش راه بروند.

۸- استفاده از کمپین‌های اعانه برای خرید کتابش

درباره دونالد ترامپ

با وجود ثروت فرضی ترامپ، او  ۵۵ هزار دلار را برای خرید کتاب خود، Crippled America: How to Make America Great Again، در کمپین‌های اعانه استفاده کرد. قوانین FEC دیکته می‌کنند که اگر ترامپ حق امتیاز را از کتاب بگیرد غیرقانونی خواهد بود.

۷- دادن حق سکوت به ستاره یک برنامه سرگرمی

ستاره برنامه سرگرمی Adult و Playboy Playmate کارن مک دگال، که همچنین با نام Stormy Daniels نیز شناخته می‌شود، ادعا کرده است او و دونالد ترامپ با هم رابطه داشته‌اند اما او در ازای حق السکوت چیزی نگفته است. البته ترامپ هر کدام از این اتفاقات را رد می‌کند.

۶- او گذشته بسیار نژادپرستانه‌ای دارد

همانطور که قبلا ذکر شد، در دهه ۱۹۷۰، ترامپ توسط وزارت دادگستری آمریکا برای تبعیض نژادی مورد محاکمه قرار گرفت. در سال ۱۹۹۱، ترامپ اظهار داشت که از حسابداران سیاه پوست متنفر است و تنبلی یک خصیصه در سیاه پوستان است. او در طی مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری مهاجران مکزیکی را “غاصب” نامید. او همچنین اعلام کرده است که محکومیت نژادپرستان سفیدپوست را کم می‌کند و نظرات سفیدپوستان نژادپرست و نازی را عنوان می‌کرد.

۵- سابقه چهار بار ورشکستگی

اگرچه او دوست دارد ثروت را بیشتر کند، اما ترامپ در سال‌های ۱۹۹۱، ۱۹۹۲، ۲۰۰۴ و ۲۰۰۹ ورشکست شد. در هر مورد، بسیاری از کازینوها، تصمیمات بدی گرفتند و با استفاده از اوراق قرضه و بدهی‌های ناجور، به خطر می‌افتند. با ورشکستگی اخیرش، او تمام کنترل‌ خود را بر تجارتش را از دست داد، اما شرکت نام او را حفظ کرد. علیرغم همه اینها، مردم بر این باورند که یک تاجر خوب است.

۴- حضور هلاری کلینتون در عروسی ترامپ

درباره دونالد ترامپ

گرچه ترانپ در انتخابات ریاست جمهوری حمله‌های بی‌رحمانه‌ای به هیلاری کلینتون داشت، که بسیاری از طرفدارانش شعار “بازداشت او” را سر می‌دانند، اما بسیاری از آنها نمی‌دانند دونالد و هیلاری دوستان خوب بودند. دوستی آنها به گونه‌ای بود که دونالد از بیل و هیلاری برای عروسی خود با ملانیا دعوت کرد.

۳- رابطه زیاد با روسیه

گرچه هنوز قرار کیفری در نظر گرفته نشده است، اما ترامپ در حال حاضر زیر نظر برای بررسی توسط یک وکیل ویژه زیر نظر رابرت S. Mueller III برای تعیین نفوذ روسیه در انتخابات ریاست جمهوری است. با در نظر گرفتن این موضوع ترامپ، به خصوص پس از تمام ورشکستگی‌هایش و متوقف شدن دادن وام به او، چندین رابطه با سرمایه گذاران روسی دارد. او همچنین پس از آنکه به جیمز کامی، رییس FBI، گفت که مجددا برای برقراری ارتباط با روسیه به مایکل فلین، مشاور امنیت ملی‌اش اختیار داده است، تحت نظارت جدی قرار گرفته است.

۲- او یک دروغگو محتاط است

او در جریان مبارزات انتخابی‌اش با لحن مسخره تد کروز را تد کذاب و هیلاری کلینتون را بیمار دروغگو خطاب کرد. اما او باید در آینه نگاهی اندازد. از زمان تحویل گرفتن اداره ریاست جمهوری، پایگاه داده بررسی کننده فاکتور تجزیه و تحلیل تعیین کرده است، ترامپ ۳،۰۰۱ بیانیه دروغین یا نادرست اعلام کرده است. که به طور متوسط ۶٫۵ بار در روز است.

۱- او واقعا نمی‌خواست رئیس جمهور شود

هنگامی که دونالد ترامپ معوان خود را انتخاب کرد و به کار گمارد، او به کمپین کاشیچ نزدیک شد. به گفته نیویورک تایمز، دونالد جونیور از کاشیچ پرسیده  بود که آیا علاقه‌ای به تبدیل شدن به قدرتمندترین معاون رئیس جمهور در تاریخ دارد. او ادعا کرد که معاون رئیس جمهور ترامپ مسئول سیاست داخلی و خارجی است. وقتی پرسید که کدام ترامپ مسئول است، دونالد جونیور پاسخ داد: “دوباره آمریکایی‌ها بزرگ می‌شوند.”

منبع: list25


مقالات بیشتر:

آیا ترامپ به دنبال جنگ است؟

ریال بی ارزش ترین پول جهان در سال ۲۰۱۸

امریکا قدرتمندیت ارتش دنیا

کشورهای خطرناک برای سفر کردن

آیا حمله نظامی به ایران امکان پذیر است

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.