۱۰ چیز درباره مردان که زنان از آن متنفرند

قبول دارید که هیچکس کامل نیست، اما چیزهایی درباره مردان وجود دارد که زنان از آن متنفر هستند، و زنان قطعا در این مورد علاقه‌ای به شنیدن جمله”هیچکس کامل نیست” ندارند. این چیزها بلافاصله زن‌ها را عصبی می‌کند. و اگر بخواهیم صادقانه بگوییم اگر خانم‌ها این کارها را انجام دهند مردان نیز دچار تنفر خواهند شد.

مردان از سیاره مریخ و زنان از سیاره زهره هستند. بودن این دو جنسیت از دو سیاره مختلف به اندازه کافی گواهی بر وجود تفاوت میان آنها است. کارهایی که در هر سیاره انجام می‌شوند متفاوت است و از این رو ایجاد مشکل می کند. اگر شما یک پسر هستید، ده نکته عنوان شده در این مقاله را جزء نبایدهای خود قرار دهید، به خصوص شمایی که در شروع یک رابطه قرار دارید. در این مقاله درباره ۱۰ چیز درباره مردان که زنان از آن متنفرند صحبت خواهیم کرد. همراه وینوک باشید.

۱۰- وقتی که از شما سوالی نمی‌پرسند

زنان انتظار دارند تا مردان از آنها درباره اینکه چه احساسی دارند، چطور زندگی را می‌گذرانند، چه می‌خورند، کی می‌خوابند و عملا هر چیز دیگری که انجام می دهند سوال بپرسند. زنان دوست دارند تا مردان از آنها سؤال بپرسند تا به آنها برای درک بهتر همدیگر کمک کند. با این که خانم‌ها دوست دارد ازشون سوال شود اما آنها همچنین دوست دارد به آن سوال‌هایی پاسخ دهند که به آنها مربوط می‌شود.

آنها نمی‌خواهند شما درباره جدیدترین فیلم‌ها بگویید و مطمئنا آنها فکر نمی‌کنند شما کریس ایوانز هستید. بنابراین اگر برای آشنایی با یک خانم قرار گذاشتید سعی کنید آن خانم احساس کند که برای خاطر او آنجا هستید و نه برای بحث در مورد فیلم سه ساعته چینی که پر از هنرهای رزمی است. در مورد او بیشتر بدانید و طوری رفتار نکنید که “خب مهم نیست؟”

۹- نگاه کردن به تلفن همراه وسط صحبت و گفتگو

ویدیویی در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد که در آن دختری گوشی دوست پسر خود را در مقابل چشمانش گچ گرفت. این ویدیو باید در آگهی‌های تلوزیونی دیده شود، اما اینطور نبود. این ویدیو ارزش دیدن را دارد، زیرا هیچ چیزی برای یک دختر بدتر از این نیست که هنگام سخن گفتن به او نگاه نکنید. به هر حال، این کاری است که همه امروزه انجام می‌دهند. وقتی فردی با شما صحبت می‌کند، به آنها نگاه کنید و اگر این فرد همسر شما باشد، حتی فکرش را هم نکنید که به تلفنتان نگاه کنید. منظورم این است که آیا صحبت او بی اهمیت‌تر از متنی است که دوستتان فرستاده است؟ لطفا نگویید بله.

۸- مردانی که هرگز نمی‌خندند

مردانی که هرگز نمی‌خندند، روی خوشی ندارند. پس چرا دخترها دوست دارند فکر کنند پسری که با آنها است با او خوش نیست؟ بسیارخب، او جرمی مک لارن نیست و انتظار ندارد شما در برابر هر شوخی که می‌کند بخندید. اما هنوز … هنگامی که با دختری هستید، در برابر صحبت‌های خنده‌دار و سرگرم کننده‌ای که او بیان کنید ابراز احساسات کنید. این چهره درهم و برهم و جدی که به سختی صدایی مانند صدای عطسه از آن شنیده می‌شود، کاری از پیش نخواهد برد. 

۷- پسرهایی که در طول گفتگو به دخترها نگاه نمی‌کنند

صادقانه می‌توان گفت این کار ریشه تمام مشکلات است. وقتی دختری با شما صحبت می‌کند، از پنجره بیرون را نگاه نکنید و لطفا به سمت خدمتکار رستوران چشم چرانی نکنید. او بخاطر شما آنجا وجود دارد، توجه خود را به سمت او جلب کنید و آنچه را که سزاوار او است تقدیمش کنید. اگر شما درباره موضوعی احساس گناه می‌کنید و نمی‌خواهید با طرف مقابلتان ارتباط چشمی داشته باشید، به ابروها، بینی‌ها و یا لب‌های او و نه به هر جای دیگری نگاه کنید. وقتی ارتباط چشمی نباشد و به حد صفر برسد و برایتان مهم نباشد طرف مقابلتان را از دست خواهید داد.

۶- دوش نمی‌گیرند

افرادی وجود دارند که برای چهار روزمتوالی جوراب‌های مشابه را می‌پوشند. افرادی هستند که دو روز متوالی یک لباس را می‌پوشند. برخی افراد هستند که موهای خود را دو بار در هفته شانه می‌زنند و هستند افرادی که در مجموع ایده‌ای برای رعایت بهداشت فردی ندارند. اگر همان بویی را می‌دهید که گربه موجود در آشغال دانی می‌دهد، پس مطمئنا در لیست خط قرمز دخترها برای بیرون رفتن قرار می‌گیرید.

تنبل بودن چیزی متفاوت است، اما دوش نگرفتن از روی تنبلی دیوانگی است. اگر فکر می‌کنید که ما اغراق می‌کنیم، لطفا سر خود را به سمت چپ و راست بچرخانید. اگر زیر بغل شما بوی خوب بدهد، صرف نظر از آنچه دوست دخترتان دیکته و امر کرده است، پس لازم نیست دوش بگیرید. بعد از تمام اتفاقات روزانه وقتی شب برای خواب کنار همسر خود می‌روید بعد از دوش از لوسیون بدن استفاده کنید. انجام خلاف این کار در مردان یکی از بدترین چیزهایی است که زنان از آن متنفر هستند.

۵- هنگامی که او شما را در لیست مهمانی‌های دوستانه قرار نمی‌دهد

بعضی از مردان وجود دارند که به همراهانشان افتخار می‌کنند، به طوری که آنها را برای مهمانی‌های دوستانه دعوت می‌کنند تا با دوستان خود سرگرم شوند، اما هیچ تلاشی برای به حساب آوردن آنها نمی‌کنند. اگر شما بیش از حد مشغول هستید که حتی متوجه این موضوع نمی‌شوید که او تنها نشسته است، مانند آدم‌های احمق لبخند می‌زنید و کلمه‌ای حرف نمی‌زنید پس دلیل دعوت او چیست. دختر در عجب است که آیا این مرد او را دوست دارد در حالی که او سعی می‌کند با افراد دیگری که حتی نمی‌دانند چرا دختر وجود دارد، صحبت کند. این نوع رفتار صرفا سبب شرمساری خانم‌ها می‌شود. بنابراین، اگر شما به عنوان یک پسر در مورد چیزی مانند شرکت در مهمانی‌های دوستانه برنامه ریزی کنید، مطمئن شوید که او را برای چه در کنار خود می‌خواهید.

۴- آنهایی که به ظاهر اهمیتی نمی دهند

بعضی از مردان هستند که از دور انداختن پیراهنی که در نوزده سالگی می‌پوشیدند و الان استفاده نمی‌کنند امتناع می‌کنند، فقط به این خاطر که می‌گویند چیزی شبیه به Cool Dude 2007 است. با این وجود هیچ وابستگی عاطفی به آن وجود ندارد، فقط موضوع این است که این یکی از آن پیراهن‌هایی است که همیشه زیر چشمی آن را در کمد نگاه می‌کرده است. دسته‌ای از پسران وجود دارد که کفش‌های مربوط به زمان دانشگاه خود را که با تعمیر سرپا هستند را هنوز پا می ‌کنند. باز هم وابستگی وجود ندارد، دلیل پوشیدن این کفش‌ها این است که این کفش‌ها تنها کفش‌هایی بودند که آن زمان داشتند. گروه دیگری از پسران وجود دارند که اگر امکان داشت با پیژامه‌های خود از خانه خارج می‌شدند.

ساده زیستی بسیار خوب است و خیلی تحریک کننده به نظر نیامدن خوب است، اما صرف نظر از آن این ظاهر برای قرار ملاقات با یک دختر خیلی رقت انگیز است. مردان هرگز مقدار تلاش و زمانی را که زنان برای آماده شدن برای قرار ملاقات را می‌گذارند را درک نمی‌کنند. اگر آن دختر ساعت‌ها برای حاضر شدن برای یک روز مهم وقت بگذارد، آیا پسر نباید حداقل به چیزی موقرتر و آراسته‌تر تبدیل شود؟

۳- پسرهایی که درباره چیزهای بی‌اهمیت صحبت می‌کنند

صحبت از داشتن تلفن‌های یک شکل و دوست داشتن PS4 یا Wii برای شروع گفتگو در یک قرار ملاقات خوب است. شما Crossfit دوست دارید و طرف مقابلتان هم Crossfit را دوست دارد. خب، اما چون هر دو شما Crossfit را دوست دارید، دلیل نمی‌شود که فقط در مورد Crossfit صحبت کنید.

فرض کنید که شما با یک دختر نشسته‌اید صحبت می‌کنید که Wii را دوست ندارد، اما شما ادامه می‌دهید و در مورد چگونگی خریداری آن، جایی که آن را قرار داده‌اید، تمیز کردن آن، محل قرار دادن سیم آن و غیره صحبت می‌کنید … خواهشا این کار را نکنید.  این کار شما او را خواهر کشت و باعث تنفر او از شما می‌شود.

۲- بد صحبت کردن در مورد دوست‌های سابق

خیلی راحت این به این معنی است که این مرد احتمالا چند ماه بعد در مورد او اینگونه بد صحبت می کند. به طور جدی زنان از این مردان متنفر خواهند شد و آنها را ترک خواهند کرد. هر کس موظف است وقتی که با یار خود می گذراند خوب بگذراند، بنابراین اشاره به نقاط ضعف شریک زندگی خود، به طرف مقابل نشان می‌دهد شما مایل به پذیرفتن این رابطه نیستید. رابطه‌ها متفاوت هستند. ممکن است قبلا از مرغ متنفر بوده باشید، اما در حال حاضر آن را دوست داشته باشید زیرا دوست دختر فعلی‌تان آن را خوب می‌پزد. بنابراین از بدی‌های دوست سابق خود در مقابل دوست دختر فعلی‌تان نگویید. زنان از این کار متنفرند.

۱- نادیده گرفتن ابراز عشق

این امر در لیست ما در مورد مواردی که زنان از آن درباره مردان متنفرند در رده اول قرار دارد و دلایل آن نیز درست است. عشق یکی از جنبه‌های مهم در یک رابطه است و هنگامی که ابراز آن به وسیله مرد نادیده گرفته می‌شود، زنش را مایوس می کند. زنان دوست ندارند که مرد آنها همان دوست پسر دوران نوجوانی باشد و رابطه‌شان همان رابطه شاد دوران نوجوانی باشد.

زنان دوست دارند در هر حالی از آنها قدردانی شود، آنها دوست دارند در مواقعی شریک زندگیشان آنها را ببوسد، آغوش گرمشن همیشه پذیرای او باشد و بی هیچ دلیل هدیه بگیرند، حتی اگر چیزی ناچیز مانند یک شاخه گل باشد که از باغچه چیده شده باشد.

منبع: wonderslist

 

مقالات بیشتر:

۹ مزیت شگفت انگیز مجرد بودن

مواردی که مهمانداران هواپیما درباره آن‌ها صحبتی نمی‌کنند

کالری موجود در غذاهای فست فودی بیشتر از ۳۰ سال پیش است

موضوعاتی که قبل از ازدواج باید مورد بحث قرار گیرند

۱۰ راه ساده برای تشخیص دروغ گفتن افراد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.