اسرار سالن‌های سینما که چیزی از آنها نمی‌دانید

همه ما عاشق تماشای فیلم بر روی پرده سینما هستیم. اما بسیاری از چیزها در سالن‌های سینما بسیار عجیب و غریب به نظر می رسد. به عنوان مثال، در سالن‌های سینما واقعیت این است که پاپ کورن می تواند از بلیط فیلم گران‌تر تمام شود.

در این مقاله تصمیم گرفتیم تا اسرار پنهان سالن‌های سینما را کشف کنیم. همراه وینوک باشید و با این اسرار آشنا شوید.

کارکنان سینما به علت سانس‌های فشرده، سالن‌ها را به درستی تمیز نمی‌کنند

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

آیا تا به حال متوجه شده‌اید که کف سالن‌های سینما با وجود تمیز کردن کارکنان چسبناک و کاملا کثیف است؟ از آنجائیکه زمان بین دو سانس بسیار کم است، تمام کارکنان تنها در آن زمان کم می‌توانند پله‌ها و کف را تمیز کنند که اغلب این کار نیز با عجله و بی دقت انجام می‌شود. کف سالن‌ها و صندلی‌ها به طور صحیح در شب و با محلول‌های تمیز کننده تمیز می‌شوند.

برای کارکنان برداشتن زباله‌ها از روی صندلی راحت‌تر از زیر صندلی است

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

البته بهترین گزینه این است که خودتان زباله‌ها را بیرون بیاورید. اما اگر تصمیم گرفتید فنجان یا جعبه پاپ کورن خود را همان جا بگذارید، بهتر است آن را روی صندلی خود قرار دهید تا آن را روی کف زمین بگذارید. این کار باعث می‌شود که کارکنان سینما پس از اتمام فیلم، زباله‌ها را جمع‌آوری کنند.

صدای بالا در سینما می‌تواند برای شنوایی شما خطرناک باشد

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

با وجود این که استانداردهای سیستم صوتی و قانون سطح صدای نرمال در اکثریت سینماها اجرا می‌شود، اما برخی از سینماها صدای فیلم را به دلخواه خود تنظیم می‌کنند. در این سینماها هنگام اکران فیلم‌های اکشن با وجود صحنه‌های نبرد و بمب‌گذاری که در آن میزان صدا معمولا از سطح مورد تایید بالاتر است مراقب شنوایی خود باشید. حداقل برای مراقبت از شنوایی خود، از دیدن زیاد فیلم‌های اکشن در سینما خودداری کنید.

قیمت پاپ کورن در سالن‌های سینما بیش از حد گران است

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

بر اساس اطلاعات منابع موثق، ۱۰٫۵ اونس پاپ کورن در سالن‌های سینما قیمتش با یک استیک با کیفیت عالی یکسان است.این قیمت برای این خوراکی محبوب فیلم خیلی زیاد است، به همین دلیل رفتن به یک رستوران خوب ارزان‌تر می شود.
در ایالات متحده آمریکا، یک بسته بزرگ پاپ کورن به طور میانگین ۸ دلار قیمت دارد، در حالیکه برای سینماداران تنها ۱ دلار هزینه برمی‌دارد… همان هزینه ای که در فروشگاه مواد غذایی برای خرید آن پرداخت می‌کنید.

تا سال ۱۹۸۱، صندلی‌ها جایگاه لیوان نداشتند

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

جالب است بدانید که جایگاه قرار دادن لیوان بر روی صندلی‌های سینما در سال ۱۹۸۱ اختراع شد، یعنی حدود ۶۰ سال بعد از افتتاح اولین سینمای دارای سیستم خنک کننده در آمریکا.
به هر حال، در آمریکا در طول جنگ جهانی دوم پاپ کورن جزء جدایی ناپذیر تماشای فیلم شد، و این زمانی بود که سینماداران به علت کمبود شکر فروش آب نبات را متوقف کرده بودند.

چرا پاپ کورن بوی خوبی دارد؟

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

دلایل متعددی وجود دارد که نمی توانیم در برابر بوی پاپ کورن مقاومت کنیم. در ابتدا، سینماها دارای دستور العمل‌های مخفی خود هستند که به تولید عطر باور نکردنی کمک می کند. به عنوان مثال، برخی از مخلوط نارگیل و روغن کلزا استفاده می‌کنند. دوم اینکه … خوب، همیشه مواد افزودنی وجود دارد.

حداقل یک بار در هفته کارکنان سینما یک زن و شوهر عاشق را از سالن فیلم بیرون می‌کنند

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

کسانی که دوست دارند که در آغوش عشقشان باشند، به هم عشق بورزند و صندلی‌های کناری خود را معذب کنند، باید بدانند که اکثر سینماها دارای دوربین‌هایی هستند که اعمال شما را ثبت می‌کنند. در آن لحظه، شما توسط آن دوربین‌ها شناسایی می‌شوید و از طرف کارکنان به شما اخطار داده می‌شود ودر صورت تکرار از سالن اخراج می‌شوید. بهترین راه این است که در مقابل تلویزیون در خانه بمانید.

خرید خوراکی به صورت جداگانه ارزانتر از خرید به صورت پک است

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

بسته‌هایی که شامل پاپ کورن، نوشابه و سایر تنقلات می‌شوند در واقع پول شما را نجات نخواهند داد. اگر قیمت تمام اجزای این بسته را به طور جداگانه حساب کنید و با قیمت این پک‌ها مقایسه کنید، تفاوت این مقدار زیاد نیست. شما به راحتی می‌توانید با سفارش جداگانه این خوراکی‌ها در مصرف پول صرفه‌جویی کنید.

پاپ کورن همیشه تازه فروخته نمی‌شود

اسرار سالن‌های سینما که از شما پنهان می‌کنند

بیشتر کارکنان سالن‌های سینما اعتراف می‌کنند که یکی از بهترین ویژگی‌های پاپ کورن این است که برای چند روز می‌توان آن را نگه داشت و فروخت. اگر پاپ کورن از صبح تا شب به فروش نرسد، کارکنان آنها را در کیسه‌های پلاستیکی ریخته، و صبح روز بعد آنها را گرم می‌کنند و می‌فروشند.

منبع: brightside


مقالات بیشتر:

علامت‌های متداول و معنی آنها قسمت اول

۱۶ علامتی که روزانه با آنها مواجه هستیم و چیزی از معنی آنها نمی‌دانیم

حقایقی جالب و باورنکردنی درباره مغز انسان که نمی‌دانستید

آیا کریستف کلمب قاره آمریکا را کشف کرد؟

نکته هایی برای ژست عکاسی خانم‌ها که باید بدانیم

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.