آیا جهان در تاریخ ۲۳ سپتامبر به پایان خواهد رسید؟

آیا تا به امروز از سپتامبر لذت برده‌اید؟ خوب، بهتر است از آن لذت ببرید چون زمین تنها چند روز قبل از پایان آن از بین خواهد رفت.

آخرالزمان بر طبق صحبت‌های توطئه‌ای چندین نظریه پرداز این شنبه آغاز می‌شود. تئوری جدیدی که به عنوان معما ۱۲ مکاشفه شناخته می شود، همزمان با ظهور زنی با لباسی از خورشید، ماه زیر پاهایش و تاجی از دوازده ستاره بر روی سرش حالت خلسه را پیش بینی می‌کند.

بسیاری از مردم در سراسر جهان بر این باورند که یک هماهنگی نجومی شامل صور فلکی ویرجو و لئو، خورشید، ماه و سیارات عطارد، مریخ، زهره و مشتری که در سپتامبر ۲۰۱۷ اتفاق می‌افتد، این پیشگویی را خلق می‌کند. پیشگویان طوفان ایرما و خورشید گرفتگی اخیر را نشانه‌های بیشتری از به  پایان رسیدن جهان می‌دانند. 

آیا جهان در تاریخ 23 سپتامبر به پایان خواهد رسید؟

عددشناسان مسیحی ادعا می‌کنند که شمارۀ کتاب مقدس با ۲۱ اوت، تاریخ خورشید گرفتگی بزرگ آمریکا، ۲۵ اوت، زمانی که طوفان هاروی رخ داد، و ۲۶ اوت، زمانی که هیوستون در تگزاس دچار سیلاب شد، مطابقت دارد. بنابراین ۲۳ سپتامبر به عنوان روز آخرالزمان شناخته می‌شود.

طرفداران این تئوری عجیب می‌گویند که زنان ذکر شده در این پیش گویی، صور فلکی ویرجو را نشان می‌دهند، در حالی که تاج ستارگان نشان دهنده لئو است. ماه ذکر شده که زیر پای ویرجو است،  در ۲۳ سپتامبر با عبور خورشید از صورت فلکی – لباس خورشید به تن می‌کند.

این مقاله را از دست ندهید: علامت‌های متداول و معنی آنها قسمت اول

بر اساس وب سایت‌هایی که این تئوری را ترویج می کنند، آن را به دو بخش تقسیم می‌کنند که این دو بخش شامل یک دوره هفت ساله از عذاب در میان آن می‌شود.  نظریه پردازان می گویند، در این زمان، افراد ضد مسیحیت باعث اضمحلال انسان خواهند شد.

اما این تئوری به ندرت توسط مسیحیان واقعی تایید شده است و عمدتا توسط جامعه بزرگ مسیحیت رد شده است. کسانی که این نظریه را قبول دارند اعتقادات خود را به دو قسمت خاص از کتاب مقدس کتاب ارجاع می‌دهند.

با توجه به رساله اول فصل ۴، آسمان در پایان روز باز خواهد شد، و خداوند کسانی که در میان ابرها زنده هستند را بلند خواهد کرد. و رساله دوم پیتر از فصل سوم می‌گوید: “اما آخر الزمان در شب رخ می‌دهد، که در آن آسمانها با یک سر و صدا بزرگ کنار می‌روند، و عناصر زمین با گرمای شدید ذوب می‌شوند؛ هم زمین و هم همه چیز روی آن سوخته خواهند شد.

اما اعتقاد به رسیدن به حالت خلسه به معنای موافقت با نظریه ۱۲ نشان وحی نیست؛ بسیاری از مسیحیان این تعبیرات را رد می‌کنند، زیرا بسیاری از آنها این تعبیرات با همگام با علم UFO می‌دانند.

این تئوری در ابتدا توسط ویلیام تپلی، مالک آمریکایی کانال یوتیوب که نخستین ویدیو را درباره اصطلاح “Stellarium” در سال ۲۰۱۱ منتشر کرد، مطرح شد.

اما آیا واقعا جهان در تاریخ ۲۳ سپتامبر به پایان خواهد رسید؟

منبع: liverpoolecho

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.