راه‌هایی ساده برای کسب درآمد قسمت اول

پول درآوردن احتیاج به کار دارد، اما پیدا کردن کار خیلی سخت است. خوشبختانه، راه‌هایی نیز وجود دارد که با تلاش کم میتوان پول بدست آورد. با تشکر از برنامه‌ها، ابزارهای سرمایه گذاری پایه و استراتژی‌های خرید هوشمندانه، که به شما این امکان را می‌دهند که بدون پرداخت پول درآمد داشته باشید.

اگر چه بعضی از این روش‌ها کار زیادی می‌برند، آنها می‌توانند برای شما برای مدت طولانی منفعت داشته باشند. در دو قسمت این راه‌ها را برای شما مطرح خواهیم کرد. همراه وینوک باشید.

۱- تبدیل شدن به یک منبع ارجاع برای کسب و کارهای محلی

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

بسیاری از کسب و کارهای کوچک و محلی مانند باغبانی، برق‌کاری، و تعمیرات خانگی توسط مردم دهان دهان شناخته می‌شوند. بسیاری از آنها برای معرفی خود توسط مردم کارمزد نیز پرداخت می‌کنند.

بنابراین دفعه بعد که لوله‌کش رابرای منزل خود خواستید، از وی راجع به دریافت کارمزد بابت معرفی دوستان خود سوال کنید. و اگر کار خود را به خوبی انجام داد، او به دوستان خود معرفی کنید.

۲- کتاب بنویسید و حق تالیف آن را دریافت کنید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

خب، این حرکت کمی کار می‌برد. اما بگذارید بگویم شما در این موضوع خبره هستید. مثالی روشن برای این کار کتاب Marissa Mayer و شرکت یاهو (که در حال حاضر در کتابفروشی‌ها در دسترس است) است. فقط کافی است از مهارت‌ها و تجربیات خود در کار بنویسید و سپس آن را منتشر کنید. کار تقریبا انجام شده است.

از آن به بعد، با فروش هر جلد از کتاب، حق تالیف می‌گیرید. مقدار دقیق حق تالیف به قرارداد شما با ناشر کتاب بستگی دارد.

۳- واسطه‌ای به نام ناشر را حذف کنید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

اگر قصد دارید کتابتان را در آمازون یا دیگر پلتفرم‌ها منتشر کنید، قراردادهای استانداردی وجود دارد که درآمد را بسته به تعداد افرادی که کتاب را دانلود می‌کنند یا از طریق برنامه‌های کتاب‌خوانی مرتبط با آمازون می‌خوانند به شما پول پرداخت می‌کنند. به این ترتیب، شما می‌توانید واسطه‌ای به نام صنعت چاپ و نشر را حذف کنید و درصد بالایی از فروش کتاب خود را به دست آورید.

این مقاله را از دست ندهید: مردگانی که به زندگی بازگشته اند

۴- برگزاری دوره‌های آنلاین مهارت

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

بگذارید بگوییم شما متخصص در یک موضوع هستید، اما فکر نمی کنید که کتاب راهی مناسب برای انتقال دانش مورد نظر شما باشد.

شما می‌توانید آن را با یک دوره آنلاین انتقال دهید. می‌توانید نمونه‌ای از لیست کارهایی که می‌توانید آموزش دهید به سایت Udemy فرستاده و آپلود کنید. فراموش نکنید قیمت آموزش‌های خود را نیز در آن عنوان کنید. هر زمان که کسی این دوره را خریداری می‌کند، درآمد آن به شما پرداخت می‌شود.

۵- ساخت وبسایت و کسب درآمد توسط تبلیغات در آن

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

اگر متخصص در یک موضوع هستید، اما این موضوع برای پروژه کتاب یا یک دوره آنلاین مناسب نیست، یک وب سایت راه اندازی کنید.

با استفاده از وردپرس، ویبلی یا بعضی دیگر از پلت فرم‌های ساخت وب سایت شروع به ساخت سایت راهنمای خود بکنید. سپس با استفاده از تبلیغات آنلاین به عنوان مثال در گوگل درآمد کسب کنید. بنابراین هر زمان کسی کار شما را بخواند، درآمد کسب خ.اهید کرد.

اگر بخواهید می‌توانید از paywall  به جای تبلیغات استفاده کنید. Startup Verst می تواند به شما در انجام این کار کمک کند.

۶- تولید شبکه آموزشی ویدیویی در YouTube

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

باز هم میگوییم به فرض شما در کاری خبره هستید، اما بهترین راه انتقال اطلاعات شما در قالب کتاب، یک دوره آنلاین یا پست آن در وبسایت نیست. اما آپلود ویدیو در یوتیوب را در نظر داشته باشید.

یوتیوب با هزاران بیننده راهنمای غیرقابل تصوری برای هر موضوعی است. اگر در مورد چگونگی انجام ریست فکتوری بر روی گوشی‌های آی فون مهارت دارید، می توانید ویدیویی از آن در یوتیوب آپلود کنید. اگر یک تصویرگر هستید و می خواهید درباره کار خود توضیح بدهید، درست کردن ویدیو درباره آن راه مناسبی است.

همانند وب، YouTube به شما این امکان را می‌دهد که بر روی ویدیوهایتان آگهی قرار دهید. افرادی که به دنبال موضوعات مرتبط با ویدیوهای شما هستند در جستجو ویدیوهای شما را می یابند، آنها را تماشا می‌کنند، و پس از آن به صورت نامحدود درآمد تبلیغاتی برای شما ذخیره خواهد شد.

۷- اگر در حال حاضر وبسایت دارید، از لینک‌های ارجاع استفاده کنید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

اگر وبسایت شما یک سایت راهنمای آنلاین، وبلاگ، یا هر چیز دیگری است، هر زمان که قصد تبلیغ محصولی را داشتید، از لینک‌های ارجاع استفاده کنید.

به عنوان مثال، سایت‌هایی مانند آمازون به شما اجازه می‌دهند که کدی به URL آن محصول اضافه کنید. اگر کسی محصول را از طریق این URL خریداری کند، درصد درآمد حاصل از آن خرید را دریافت خواهید کرد.

۸- افراد را به اپلیکیشن‌ها ارجاع دهید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

اگر فردی هستید که ازاپلیکشن‌ها زیاد استفاده می‌کنید، با پیشنهاد دادن آنها به دیگران درآمد کسب کنید. اپلیکیشن‌های Uber و Lyft (مربوط به گرفتن تاکسی)، یک پارچه (مربوط به غذا)، لمس مدرن (مربوط به لباس) و برنامه‌های دیگر در قبال معرفی افراد جدید برای استفاده و خرید به شما سود می‌دهند.

۹- حضور در پیام‌های بازرگانی

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

تمام بازیگران می‌گویند که بازیگری حتی در یک آگهی بازرگانی کار دشواری است. اما اگر شما در یک منطقه بزرگ شهری زندگی می‌کنید، این کار به آن اندازه سخت نیست.

اگر قرارداد خوب باشد، می‌توانید پول خوبی بگیرید. یکی از دوستانم در یکی از آگهی‌های بازرگانی که در طول بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۲ نمایش داشت توانست خود را نشان دهد. او بابت کار خود هر روز ۵۰۰ دلار دریافت می‌کرد و آن پول را برای دانشگاه خود صرف کرد.

۱۰- اجاره دادن آپارتمان یا اتاقی که استفاده نمی‌کنید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

اگر در خانه خود اتاقی اضافی دارید، یا اگر برای مدتی قصد سفر دارید و در آپارتمان خود نخواهید بود، به این موضوع فکر کنید که در کوتاه‌ترین زمان می‌توانید آپارتمان یا اتاق‌هایتان را در وب سایت‌هایی مانند Airbnb یا VRBO اجاره دهید.

اساسا شما با این کار خانه خود را به هتل تبدل می‌کنید. شما می‌توانید اتاق‌های خود را لیست کنید، تاریخ اجاره و قیمت ها را تعیین کنید و افرادی که در آن منطقه به دنبال جا هستند، برای مدت کوتاهی بابت اتاق به شما اجاره پرداخت خواهند کرد.

اینکه چه مقدار درآمد بدست خواهید آورد به منطقه‌ای بستگی دارد که در آن زندگی می‌کنید. برای مثال، اگر آپارتمان شما در ویلیامزبرگ یا بروکلین است شما می توانید در حالی که برای تعطیلات در سفر اروپایی هستید، با اجاره اتاق خود درآد خوبی داشته باشید. اما اگر شما در پیتسفیلد یا مین هستید، ممکن است تقاضای زیادی برای اجاره اتاق‌های خود نداشته باشید.

۱۱- استفاده از Bing 

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

پاداش مایکروسافت: رسما مایکروسافت بخاطر استفاده از Bing به جای Google به شما پول می‌دهد.

۱۲- فروش کتاب‌های قدیمی در آمازون

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

اگر شما دسته‌ای از کتاب‌های قدیمی دارید که هرگز قصد ندارید دوباره آنها را بخوانید، می‌توانید آنها را در یک جعبه قرار دهید و به آمازون بفرستید تا برای شما به فروش برسانند. هر زمان که کتابی فروخته شود، آمازون از پول فروش مقداری سود برمی‌دارد و بقیه آن را برای شما ارسال می‌کند.

۱۳- سرمایه گذاری در صندوق سرمایه‌گذاری مبتنی بر شاخص بورس

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

بازی در بازار بورس و سهام ایده خوبی نیست مگر اینکه در این کار حرفه‌ای باشید. صندوق‌های شاخص در این کار استثنا محسوب می‌شوند. برای این کار سهام اندکی سرمایه‌گذاری می‌شود که ممکن است درآمد آن بالا باشد و یا برعکس ممکن است حتی پول خود را نیز از دست بدهید.

با سرمایه گذاری در صندوق‌های شاخص پول اندکی را بابت سهام پرداخت می‌کنید و سهام‌ها به طور کلی بخش‌هایی از بازار سهام را در بر میگیرند. یک صندوق شاخص معروف به S & P 500 طی ۴۰ سال گذشته بیش از ۲۰۰۰٪ رشد کرده است، بنابراین صندوق نسبتا امن و پایدار برای سرمایه گذاری محسوب می‌شود. با این حال، شما باید احتمال از دادن پول را بدهید.

برای سرمایه گذاری در سهام، ساده ترین راه این است که یک حساب کارگزاری در یک بانک مانند چارلز شواب باز کنید یا از اپلیکیشن معامله رایگان سهام به نام Robinhood استفاده کنید، که در صورت ثبت نام در آن بوسیله کد ارجاع سهامی آزاد به ارزش ۵ دلار به شما داده می‌شود.

۱۴- با Stash سرمایه گذاری کنید و ۵ دلار دریافت کنید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

Stash یکی دیگر از برنامه‌هایی است که مانند Robinhood به شما این امکان را می‌دهد تا در بازارهای سهام مختلف سرمایه گذاری کنید. شما فقط یک هدیه ۵ دلاری برای پیوستن به آن دریافت می‌کنید که می‌توانید از آن برای سرمایه‌گذاری خود استفاده کنید.

منبع: thisisinsider

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.