راه‌هایی آسان برای کسب درآمد قسمت پایانی

در قسمت اول شما را با ۱۴ روش کسب درآمد آسان آشنا کردیم که احتیاج به سرمایه زیاد نداشت. دستیابی و رسیدن به اینگونه شغل‌ها احتیاج به ذهن خلاق و فکری باز دارد. 

در این دو قسمت قصد ما آشنا کردن شما با راه‌های ساده پول درآوردن است که این کارها را حتی می‌توانید در منزل و یا حتی در مسافرت انجام دهید. همراه وینوک باشید تا بیشتر درباره آنها بدانید.

۱۵- گذاشتن پول در بانک و در حساب پس انداز سود ده

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

این کار در ایران به لطف سود بالای بانک‌ها رونق بسیاری دارد. هنگامی که پول خود را در حساب‌های سود ده در بانک می‌گذارید آنها مجبور به پرداخت بهره به شما هستند.

گاهی اوقات نرخ بهره آنها می‌تواند کم باشد حتی پایین تر از نرخ تورم که این بدین معنی است که شما به مرور پول خود را از دست خواهید داد. رقم سود، که اغلب با نام “APY” شناخته می‌شود، می‌تواند بر اساس کشور و یا ایالتی که در آن زندگی می‌کنید و آنچه که هر بانک در منطقه شما ارائه می‌دهد متفاوت باشد. با این حال پایین‌ترین میزان سود بانک‌ها حدود ۰٫۰۱٪ است. اما این میزان سود حتی از سود بسیاری از بانک‌ها نیز بیشتر است.

با یک حساب پس انداز سود ده بالا، می‌توانید حدود ۱٪ سود دریافت کنید. این خیلی رقم زیادی نیست، اما به طور قابل توجهی بالاتر از آن چیزی است که برخی بانک‌ها ارائه می‌دهند.

اگر میزان سرمایه‌گذاری شما مبلغ زیادی است، انتخاب یک بانک سنتی سود ده اتخاب خوبی نیست. در عوض، می‌توانید پول خود را در یک بانک آنلاین مانند Ally یا Synchrony بگذارید. از آنجایی که اینگونه بانک‌ها خرج بانک‌های حقیقی را ندارند، یعنی برای پرداخت اجاره و هزینه های ATM پولی صرف نمی‌کنند می‌توانند میزان سود پرداختی به شما را افزایش دهند.

۱۶- استفاده از اپلیکیشن Acorns برای سرمایه‌گذاری پول‌ خرد شما

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

نرم افزار Acorns راهی امن و نسبتا پایدار برای بدست آوردن پول است. این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا شماره کارت اعتباری یا حساب را به آن اضافه کنید. هنگامی که شما خرید می‌کنید، قیمت آن محصول را گرد می‌کند و سپس مابه التفاوت آن را به اوراق بهادار سهام تبدیل می کند.

برای مثال شما یک فنجان قهوه به قیمت ۲٫۶۹ دلار خریداری می‌کنید. می‌توانید از نرم افزار Acorns به منظور پرداخت هزینه استفاده کنید. نرم افزار ۳ دلار از حساب شما کم می‌کند، و پس از آن ۳۱ سنت اضافی را به صندوق‌های سرمایه‌گذاری یا سهام اختصاص می‌دهد.

بانک مرکزی آمریکا برنامه مشابهی با نام Keep The Change دارد که تفاوت آن با این نرم افزار این است که این برنامه اضافی پول را در حسابی ذخیره می‌کند.

۱۷- سرمایه گذاری در سهام با تقسیم سود بالا

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

از میان صندوق‌های سرمایه‌گذاری آن صندوقی را انتهاب کنید که سود سهام بیشتری را دارد. دو نوع سود سهام وجود دارد: سود سهام نقدی و سود سهام. سود نقدی زمانی است که شرکتها به سهامداران خود از محل سود شرکت پول نقد پرداخت می‌کنند، و سود سهام نیز به صورت اضافه شدن سهم سهام‌دار شناخته می‌شود.

سود سهام به دلایل مختلف داده می‌شود، اما این راهی است تا شرکت‌ها پاداش حضور سهامداران و سهمشان را پرداخت کنند.

فهرست شرکتهایی که مرتبا سود سهام پرداخت می کنند در تغییر است، اما شما می‌توانید برخی از آنها را در سایت‌های سرمایه‌گذاری مانند The Motley Fool پیدا کنید که در حال حاضر Iron Mountain را توصیه می‌کنند.

۱۸- عکاسی کنید و عکاس‌های خود را در سایت به فروش برسانید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

سایت‌‌هایی مانند INSIDER همیشه به عکس‌هایی همانند عکس بالا احتیاج دارد. گاهی اوقات عکس‌ها را خودمان می‌گیریم، و همچنین در مواقعی آنها را از سرویس‌های خبری مانند Reuters و Getty می‌گیریم، و گاهی اوقات آنها را از سایت های تصویری مانند Shutterstock و iStock می گیریم.

هر کسی می‌تواند عکس‌های خود را در سایت‌های Shutterstock و iStock قرار دهد. شما فقط باید طبق دستورالعمل‌های آن پیش بروید و عکس‌های خود را آپلود کنید. سپس هنگامی که کسی (مانند INSIDER) عکس‌های خود را از این سایت‌ها بردارد، هزینه‌ای به شما می‌دهند. اگر شما عاشق عکاسی هستید، این یک روش نسبتا ساده برای به دست آرودن پول است.

۱۹- سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات به پول و مدیریت بیشتری نیاز دارد، اما ممکن است سود قابل توجهی نسبت به دیگر کارها داشته باشد.

اگر شما به لحاظ مالی قدرت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را دارید، این کار را انجام دهید تا از اجاره آنها بهره ببرید. البته، موانع زیادی در مقابل این کار نیز وجود دارد. مهمتر از همه، شما برای سرمایه گذاری نیاز به سرمایه زیادی دارید. و دوم اینکه شما باید اطمینان حاصل کنید محلی که قصد سرمایه گذاری در آن را دارید برای اجاره دادن محل مناسبی است. یک موضوع دیگر که این کار را سخت می‌کند هزینه‌ای است که باید برای نگه‌داری ملک خود پرداخت کنید.

اجاره املاک و مستغلات یک روش بسیار ساده و پایدار برای کسب درآمد ماهانه است که نسبت به دیگر سرمایه گذاری‌ها احتیاج به تلاش بیشتری دارد.

این مقاله را از دست ندهید: امتیازات کار در گوگل برای کارمندان

۲۰- ساخت اپلیکیشن

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

اگر دستورالعملی در گوشی هوشمند شما وجود دارد، سعی کنید اپلیکیشنی برای آن درست کنید. با سایت‌هایی مانند کد آکادمی، یادگیری کدنویسی از همیشه ساده تر است.

اگر برنامه‌ای که ساختید خوب است و مردم آن را دوست دارند، می‌توانید به راحتی پول را به دو صورت بدست بیاورید. یک راه این است که آن را در اپ استور یا گوگل پلی قرار دهید. یا اینکه می‌توانید با قرار گرفتن تبلیغات بر روی آن در وب سایت پول بدست آورید.

باورتان نمی‌شود. مقاله “چگونه با یادگیری کدنویسی ۱۹،۰۰۰ دلار در اپ استور بدست آوردم ” ناتان بری را مطالعه کنید تا ببینید که این کار شدنی است. 

۲۱- پرداخت پول برای تماشای تلویزیون و بازی‌های ویدیویی 

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

این مثل رویا است، نه؟ سایت‌هایی مانند Inboxdollars و Cashcrate بابت تماشای تلویزیون، بازی بازی‌های ویدئویی و عادت‌های دیگر که ممکن است در گذشته داشته باشید به شما پول پرداخت می‌کنند. چیزی که باید انجام دهید این است که با بررسی کاری که انجام می‌دهید بازخورد خود را عنوان کنید و پول دریافت کنید.

این پول از طرف شرکت‌های تحقیقاتی پرداخت می‌شود که با این کار می‌خواهند از عادات مشتریان باخبر شوند.

۲۲- با انجام نظرسنجی، پول دریافت کنید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

استفاده از نظرسنجی‌های بی نظیر در سایت، روشی عالی برای بدست آوردن پول است. InstaGC، Earnhoney و Prizehoney همه سایت‌های معتبر برای انجام این کار هستند. شما می‌توانید در قبال انجام نظرسنجی در سایت خود پول دریافت کنید.

۲۳- کسب درآمد از جستجو در مرورگرها

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

Swagbucks برای نصب افزودنی که جستجوها را دنبال می‌کند، به شما پول پرداخت می‌کند. مانند Inboxdollars، آنها یک واسطه برای شرکت‌های تحقیقاتی هستند که می‌خواهند بدانند چگونه مردم از وب استفاده می‌کنند.

شما برای انجام امور روزمره امتیاز کسب می کنید و می توانید از آن به عنوان کارت هدیه در فروشگاه‌هایی مانند Amazon و Walmart خرید کنید.

۲۴- آلت دست شرکت‌های لوازم آرایشی باشید

راه‌هایی ساده برای کسب درآمد

مارک‌های لوازم زیبایی قبل از اینکه محصولات خود را به بازار معرفی کنند، آنها را بر روی افراد آزمایش می‌کنند تا هر محصول بتواند به کیفیت مطلوب برسد. برای مثال، برای آزمایش محصولات L’Oreal، بسته‌ای برای شما ارسال می‌گردد و سپس بعد از آزمایش دستمزد شما پرداخت می‌شود.

منبع: thisisinsider

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.