مکان‌های توریستی جهان در عکس‌های تبلیغاتی و دنیای واقعی

بسیاری از ما با دیدن تصاویر فوق العاده جذاب نقاط گردشگری در سراسر جهان، هیجان زده شده و برای سفر به یکی از آن‌ها برنامه ریزی می‌کنیم و شال و کلاه می‌کنیم و راهی مقصدی می‌شویم  که تصاویرش را در اینترنت دیده‌ایم.

اما همین حس رو همزمان با شما ملیون ها ادم دیگر نیز پیدا میکنند وباعث می شود که ازدحام جمعیت  شما را  از دیدن مناظر و چشم اندازهایی که برای دیدنشان این همه زحمت و هزینه را بر خود هموار کرده اید، محروم کند.

این مساله، واقعیتی است که بسیاری از آژانس ها یا رسانه های فعال در حوزه گردشگری به آن اشاره نمی کنند. برای بازدید از مکان های مشهور جهان، یا باید زمانی را انتخاب کنید که مسافرکمتری می رود، یا خود را برای شلوغی و ازدحام جمعیت آماده نمایید.

برای اثبات این ادعا، از شما درخواست می کنیم تا تصاویر زیر را مشاهده کنید که تفاوت عکس های تبلیغاتی و تصاویر واقعی جاذبه های گردشگری جهان را نمایش می دهند. همراه وینوک باشید.

آبشارنیاگارا

آبشار نیاگارا بسیار رویایی به نظر می رسد، اما بیشتر شبیه دره ای پوشیده از کیسه پلاستیکی آبی رنگ است که بازدیدکننده ها باید بپوشند.

مونا لیزا

مونا لیزا در انتظار شماست که از وی عکس بگیرید! اما در واقعیت شما می توانید در فاصله ۳ متری آن را مشاهده کنید.

اهرام جیزه مصر

اهرام جیزه در عکس های تبلیغاتی: به نظر می رسد که در یک بیابان وسیع و خلوت واقع شده استاما در واقعیت در وسط شهر قاهره قرار دارد.

دیوار چین

دیوار بزرگ چین در عکس های تبلیغاتی: شاید تصور کنید که می توانید کیلومترها بدون مزاحمت دیگران در این چشم انداز زیبا قدم بزنید اما در واقعیت، ازدحام جمعیت مانع از این امر می‌شود.

محراب سیستین

محراب سیستین در واتیکان بهترین مکان برای بازیابی آرامش به نظر می رسد اما در واقعیت شبیه سطلی مملو از موش با سقفی بسیار زیباست.

کاخ ورسای

کاخ ورسای، یک رویای واقعی

دیسنی ورلد

دیسنی ورلد، یکی از رویایی ترین مکان های جهان اما در واقعیت متوجه خواهید شد که در واقع پرازدحام ترین جای دنیاست.

پارک یلواستون

پارک یلواستون یکی از زیبایی های بی نظیر طبیعت! البته اگر بتوانید جایی برای دیدن منظره پیدا کنید.

البته در آخر شاید بد نباشد اشاره کنیم که بیشتر ما در چنین مناطق شلوغ و پرجمعیتی حضور داشته ایم و می دانیم که با تمام این تفاسیر، همچنان می توان از زیبایی های مقصد لذت برد. انتخاب این تصاویر صرفا برای این بود تا با آگاهی از واقعیت ها برای سفر به مشهورترین جاذبه های گردشگری جهان برنامه ریزی و هزینه نمایید.

منبع: thisisinsider

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.