هر آنچه که باید درباره آنفولانزا و نحوه مقابله با آن بدانیم

مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا پی‌دی‌اف ۶ صفحه‌ای فارسی در مورد آنفلوانزا بر روی سایت خود گذاشته است که خواندن محتوای آن برای پیشگیری از این بیماری مزمن بسیار مفید است.

بیماری آنفولانزا در روزهای اخیر برای بسیاری از مردم به کابوسی تبدیل شده که برای جلوگیری از تجربه علائم آنفولانزا و همچنین در امان ماندن از عوارض این بیماری، نیاز به دانستن اطلاعات کافی و قابل اطمینانی درباره آنفولانزا دارید.

در این مقاله قصد داریم تا این پی دی اف را به صورت عکس در اختیار شما قرار دهیم تا کمکی به بالا بردن میزان دانش در مقابل این بیماری کشنده داشته باشیم. همراه وینوک باشید و بیشتر درباره آنفولانزا بدانید.

درباره آنفولانزا (فلو)

درباره آنفولانزا

چگونه بفهمید که آنفولانزا گرفته‌اید؟

درباره آنفولانزا

شدت بیماری در افراد مبتلا به آنفولانزا چقدر است؟

درباره آنفولانزا

برای پیشگیری از بیماری چه کاری می‌توانیم انجام دهیم؟

درباره آنفولانزا

بهترین راه شستن دست‌ها برای اجتناب از آلودگی چیست؟

آیا برای درمان آنفولانزا دارویی وجود دارد؟

آنفولانزا را جدی بگیرید

آنفولانزا با بیماری سرماخوردگی بسیار تفاوت دارد به همین خاطر نباید آن را شوخی گرفت. به محض مشاهده هر کدام از علائم آن باید حتما به پزشک مراجعه کرد و درمان آن را آغاز کرد.

سرماخوردگی در علائم با آنفولانزا بسیار فرق دارد و همین‌طور که در این مقاله و مقاله قبلی درباره علائم و تفاوت آنها گفتیم، باید بدانید فرق آنها دیگر چیست.

محتوای تولید شده توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری آمریکا می‌تواند در مورد پیشگیری و اجتناب از بودن در معرض آلودگی بسیار مفید باشد. حتما آن را مطالعه کنید و آن را با دوستان و آشنایان خود نیز به اشتراک بگذارید.

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
میتونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.