عجیب‌ترین داروهایی که از وجود آنها خبر ندارید

آیا کسی را می‌شناسید که در دام برخی از داروهای خطرناک افتاده باشد؟ امیدوارم که این طور نباشد، اما گاهی اوقات به نظر می‌رسد که با داروهای خطرناکی مواجه می‌شویم. به خصوص با آن دسته از داروهایی که مانند مواد مخدر در جهان اپیدمی شده‌اند.

برخی از این داروهای جدید بسیار قوی هستند که درباره آنها می‌توان گفت که صدها بار قوی‌تر از مورفین هستند. در این مقاله خطرناک‌ترین داروهایی که از وجود آنها خبر ندارید را عنوان خواهیم کرد. همراه وینوک باشید.

۲۵- آیاهواسکا

ساخته شده از برگ‌های درخت تاک و یک درختچه به نام chacruna، که به عنوان یکی از داورهای روان گردان شناخته می‌شود. آیاهواسکا از زمان‌های قدیم توسط قبیله نشینان برای ارتباط با ارواح (خلسه) استفاده می‌شده است. 

۲۴- دی‌نیتروفنول

دی‌نیتروفنول یا ۲،۴-دینیتروفنول، دارویی است که به راحتی چربی‌ها را می‌سوزاند، به طوری که درجه حرارت بدن را تا سطحی خطرناک افزایش می‌دهد و اساسا بدن را از داخل تا بیرون می‌پزاند. دی‌نیتروفنول در ابتدا به عنوان یک داروی کاهش وزن در اوایل دهه ۱۹۳۰ مورد تایید قرار گرفت اما چند سال بعد به دلیل زمینه‌هایی در مورد ارگان-مایکروویو آن تولیدش قطع شد. متأسفانه هنوز این دارو در دسترس مردم در بازار سیاه قرار دارد.


این مقاله را از دست ندهید: موارد دیدن شدن UFO یا شی ناشناس پرنده در آسمان


۲۳- ریمونبانت

ریمونبانت به عنوان داروی کاهش وزن شناخته می‌شود زیرا این دارو اساسا اثر ماری جوانا را خنثی می کند و تاثیر مستقیم در کاهش اشتها دارد. متأسفانه مردم پس از مصرف این دارو افسرده و اقدام به خودکشی می‌کردند تا اینکه این دارو از بازارهای مصرف جمع شد. 

۲۲- فریون

معمولا در دستگاه‌های تهویه مطبوع این گاز وجود دارد و بعضی افراد از آن استنشاق می کنند تا سرعت عملشان بالا رود. در حقیقت، حتی استنشاق دوزهای کوچک از این گاز می‌توانند باعث آسیب جدی مغز شود.

۲۱- DMHP

اساسا ترکیبی از ماریجوانا در استروئیدها است و در ابتدا توسط ارتش درست شد تا دشمن را بدون کشتن آنها از پا در بیاورد.

۲۰- HGH

HGH به معنای “هورمون رشد انسانی” است و در حالی که این هورمون به طور طبیعی در بدن انسان یافت می‌شود، برخی از ورزشکاران از آن برای عضله سازی استفاده می‌کنند. با این حال، عوارض جانبی آن به معنای واقعی کلمه می‌تواند دلهره آور باشد. قسمت‌هایی از بدن شما مثل فک که شما لزوما نمی‌خواهید رشد کند رشد می‌کند. 

۱۹- زولپیدم

شما احتمالا این دارو را به نام Ambien می‌شناسید، اما چیزی که ممکن است درباره آن ندانید این است که این دارو سبب اوردوز می‌شود و شما را به انجام برخی کارهای دیوانه‌وار در هنگام راه رفتن در خواب وامیدارد. از جمله این کارها تصادف با ماشین و سرقت از بانک است. 

۱۸- فنتانیل

عجیب‌ترین داروها

با توجه به اینکه جهان در معرض بحران بی‌سابقه‌ای از مواد مخدر قرار دارد، شما احتمالا این دارو را به خوبی می‌شناسید. فنتانیل یک داروی مسکن است که ۵۰ تا ۱۰۰ برابر قوی‌تر از مورفین است. خارج از یک محیط کنترل شده پزشکی، این دارو بسیار خطرناک و به طور بالقوه کشنده است.

۱۷- Bromo-Dragonfly

یکی از قدرتمندترین داروهای روانگردان است که اغلب بدون لیبل و تحت نام دیگری فروخته می‌شود که سبب می‌شود اغلب مردم آن را بیش از حد مصرف کنند. در حالی که اثر LSD در انسان حدود ۶ ساعت است، اثر این دارو بیش از ۳ روز در بدن باقی می‌ماند.

۱۶- جوز هندی

علی رغم شهرت جوز هندی برای سلامت، این دانه یک روان گردان به شمار می‌آید. مصرف زیاد این دانه عوارض ناگواری به همراه دارد.

۱۵- ۲۵I-NBOMe

۲۵I-NBOMe اساسا یک نمونه مصنوعی از LSD است که در ابتدا توانست نقاط ضعف‌های مختلف LSD را برطرف کند. با این حال، افرادی که این دارو را مصرف می‌کنند، اغلب مرگ‌های خشونت آمیزی را تجربه می‌کنند. فردی ۱۸ ساله پس از مصرف این دارو دچار افسردگی شد و تلاش کرد که خود را با ضربه‌های چاقو به گردن بکشد. 

۱۴- BZP (بنزیل پپپرازین)

اساسا یک دارو نسخه ارزان از اکستازی است. درست کردن BZP آسان است اما پاک کردن آن از بدن سخت است. منظور ما از این حرف چیست؟ این دارو حاوی مقدار زیادی از سموم است که برای اندام شما بسیار خطرناک است.

۱۳- بنزو فری‌

نسخه مجاز و قانونی داروی اکستازی است که برای فروش این دارو به طور قانونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. هرچند برخی از کاربران هنوز هم متوجه نیستند که خشم ناشی از این دارو می‌تواند بسیار قوی‌تر از همتایان معمولش باشد.

۱۲- Pink

فنتانیل را به یاد دارید؟ خب، Pink اساسا نسخه شدید شده فنتانیل است. در واقع، اسم این دارو به این دلیل Pink است برای اینکه هر چیزی که بر روی انگشت کوچک (pinky) قرار بگیرد می‌تواند بسیار کشنده باشد.

۱۱- DIPT

بر خلاف سایر روان گردان‌ها، این دارو سبب توهم های شدید شنوایی می‌شود. افرادی که این دارو را مصرف می کنند تا یک ماه در گوش خود صدای زنگ حس می‌کنند.

۱۰- کروکودیل

همانطور کهاسم این دارو ترسناک است، همان قدر خود دارو نیز خوفناک است.ابتدا در روسیه، این دارو تنها توسط افرادی که بیشترین مواد مخدر را مصرف می‌کنند، مورد استفاده قرار می‌گیرد، زیرا بدن آنها را به طرز بسیار منزجر کننده‌ای از بین می‌برد. ترکیبی از کدئین، بنزین، تینر نقاشی، اسید هیدروکلریک، ید و فسفر قرمز؛ یک ماده بسیار اعتیاد آور را تولید می‌کند که سه برابر ارزان تر از هروئین است. پس از تزریق، این دارو گوشت بدن را می‌خورد و سبب بوجود آمدن زخم‌های بزرگی می‌شود که حتی از این زخم‌ها می‌توان استخوان‌ها را دید. واقعا عکس‌های پیامدهای این دارو را در گوگل سرچ نکنید.


کافه گردی: کافه تهرون ویلا، لمس خاطرات کودکی


۹- بویاریشنیک

این لوسیون حمام روسی تبدیل به یک دارو محبوب در بخش‌های شرقی این کشور شده است. به دلیل محتوای بالای الکل، روس‌ها از آن به عنوان جایگزین ودکا استفاده می‌کنند.

۸- K2

K2 همان ماری جوانا مصنوعی است که همان اثرات ماریجوانا را دارد، مگر با عوارض جانبی بسیار بیشتر. متاسفانه افراد بی‌خانمان تمایل به سو استعمال این دارو را دارند که در نهایت منجر به مرگ آنها در تخت‌ها اورژانس می‌شود.

۷- Flakka

محرکی ارزان قیمت که در آسیا تولید می‌شود. یک کاربر گزارش داده است که یک مصرف کننده اسلحه پلیس را می‌گیرد و سپس با استفاده از نشان خود، افسر را زخمی می‌کند. 

۶- ترامادول

این دارو اغلب توسط دامپزشکان استفاده می‌شود، اما در حال حاضر صاحبان حیوانات خانگی حیوانات بیمار خود را نزد دامپزشک می‌برند که بتوانند برای مصرف خود آن را دریافت کنند.

۵- اسکوپولامین

این دارو در بین گروه‌های کلمبیایی محبوب است. این دارو باعث فراموشی و تلقین می‌شود، بنابراین اساسا آنها می‌توانند شما را به انجام هر چه که می‌خواهند وادار کنند.

۴- پنیر استیلتون

خطرناک‌ترین داروها

این خوراکی معمولا به عنوان دارو شناخته نمی‌شود اما طبق برخی مطالعات، ۷۵٪ از افرادی که این پنیر بریتانیایی را درست قبل از خواب می‌خورند، خواب‌هایی عجیب و واضح می‌بینند.

۳- کارفنتانیل

کارفنتانیل نوع عادی فنتانیل است … به استثنای اینکه ۱۰۰ برابر قوی‌تر از فنتانیل است. در واقع، می‌توان گفت که ۱۰۰۰ برابر قوی‌تر از مورفین است!

۲- اورتورفین (M99)

این دارو ترکیبی ۵۰۰۰ برابر قدرتمندتر از هروئین و ۱۰۰۰ تا ۸۰،۰۰۰ برابر از مورفین قوی است. ۱/۱۰۰ گرم از این دارو می‌تواند یک فیل را از بین ببرد (که اساسا برای این منظور نیز ساخته شده است) و حتی لمس کردن یک دانه از این دارو پوست را در معرض خطر قرار می‌دهد.

۱- جنکم

این روان گردان از تخمیر فضولات انسانی ساخته می‌شود. سهولت تولید آن سبب محبوبیت آن در کشورهای فقیر مانند زامبیا شده است.

منبع: list25

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.