تست کرونا را در خانه انجام دهید و از مراجعه به مراکز درمانی خودداری کنید

همیشه در مواقعی که با بیماری‌های ویروسی مواجه می‌شویم، ترسی از ابتلا را تجربه می‌کنیم که این ترس حتی ما را گرفتار این ویروس می‌کند.

با توجه به اینکه علائم بیماری کرونا شباهت بسیاری به بیماری‌هایی نظیر آنفولانزا و حتی سرماخوردگی دارد، به محض ابتلا به یکی از این بیماری‌ها دچار ترس ابتلا به کرونا می‌شویم. این ترس ما را به مجبور به مراجعه حضوری به مراکز درمانی می‌کند که ممکن است مملو از جمعیتی باشد که به این بیماری ویروسی مبتلا هستند. تست کرونا برای این مواقع بهترین تجویز می‌تواند باشد.

برای کم شدن احتمال ابتلا به این بیماری از حضور در مراکز درمانی و بیمارستان‌ها، سایت تست کرونا سوالاتی برای مشخص شدن احتمال ابتلا به کرونا و هدم ابتلا به کرونا برای کاربران طراحی کرده است که نیاز به مراجعه حضوری را به صفر می‌ساند؛ این سوالات طبق اعلام خود وب‌سایت با همکاری اساتید و نظارت سازمان نظام پزشکی تهیه شده‌اند و اگر این سوالات را جواب دهید می‌توانید خود را در خانه در مورد کرونا آزمایش کنید، اما باید گفت که نتایج آن را به صورت ۱۰۰ درصد قابل اتکا نیست و باز هم اگر علائم شدیدی را تجربه کردید با یک پزشک مشورت کنید.

آیا من کرونا دارم؟ آیا باید به بیمارستان مراجعه کنم؟

سوالات تست کرونا در این وب‌سایت بسیار کوتاه هستند و با همین چند سوال کاربر تا حدی می‌تواند متوجه شود و تشخیص دهد که علائم او به بیماری کرونا نزدیک است یا خیر. در بسیاری از مواقع تمام سوالاتی که در ذهن ما است چیزی نشأت گرفته شده از ترس است که طی این چند روز در جامعه شکل گرفته است.

با انجام این تست می‌توانید خود را بسنجید و از حضورهای بی دلیل به مراکز درمانی و بیمارستان‌ها جلوگیری کنید. حضور در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نه تنها نمی‌تواند به شما که مبتلا نیستید کمک کند بلکه  می‌توانند منبع انتشار و انتقال ویروس به بدن افراد سالم باشند.

با کلیک بر روی آدرس مقابل و ورود به سایت https://test.corona.ir می‌توانید تست کرونا را انجام دهید و حتی الامکان از حضور در اجتماع خودداری کنید.

عضویت در خبرنامه وینوک
عضویت در خبرنامه وینوک
در خبرنامه وینوک عضو شوید بهترین مطالب را هر هفته در ایمیل خود بخوانید
می‌تونید هر لحظه که خواستید عضویت خود را غیر فعال کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.